שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קניקובסקי כנראה יגיע ואולסק כמעט בטוח ישאר , מה הלאה ?
17-Jul-2018, 14:15
הודעה: #1
קניקובסקי כנראה יגיע ואולסק כמעט בטוח ישאר , מה הלאה ?
כל הפרטים עם קניקובסקי מסוכמים נשאר רק להמתין אצל מי הכרטיס יעבור ....אם יעבור לעירייה הוא יגיע מהר אם לא יעבור לעירייה דודו דהאן ינסה לסחוט ...

לגבי אולסק רוב הסיכויים שמכבי חיפה לא תיקח לנו אותו , ולפי זה יש לנו כבר קשר נסוג אחד , לגבי גלזר יש לנו זמן עד שימאס לו לשבת על הספסל של היציע ...

נגיד ששניהם וגם גלזר איתנו , היכן עוד לדעתכם צריך לחזק ? יש לנו מקום לעוד זר אחד ואולי לעוד אחד אם נצטרך .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Jul-2018, 14:39
הודעה: #2
RE: קניקובסקי כנראה יגיע ואולסק כמעט בטוח ישאר , מה הלאה ?
עדיף לגלזר לשבת על הספסל בת"א ולא על הספסל של נתניה
17-Jul-2018, 16:26
הודעה: #3
בנתניה יש לו יותר סיכוי לשחק מתל אביב בתל אביב הוא קשר אחורי רביעי , זר , ייני , פרץ , גלזר . לקראת סיום העונה שעברה הוא הזיז ממקומו את אולסק שהחליף את מוחמד
17-Jul-2018, 22:06
הודעה: #4
שיעשה מה שהוא חושב לנכון בנתניה תהיה לו אפשרות להמשיך ולהתקדם בתל אביב רוב הסיכויים שלא
The following 1 user Likes שימי's post:
זאב רווח (1818-0707-2018201820182018)
18-Jul-2018, 14:43
הודעה: #5
ראיתי את המשחקים של נתניה במחנה האימון ואני מודאג מאוד נתניה שיחקה יופי וזה מה שמפחיד אותי חחחח נזכר בעונת המנחוס לפני 3 שנים
לדעתי בינתיים אנחנו מסודרים רק גלזר וקניקובסקי יגיעו וואולסק ישאר ולא צריך אפילו זר חמישי
אני שמח מבניית הסגל
18-Jul-2018, 17:27
הודעה: #6
לגבי אולסק אני כבר למדתי שאי אפשר להישאר נאיבי ולהאמין לכתבה שבעצם אומרת "מכבי חיפה תלחצי ותסגרי את אולסק מהר הוא יחתום על חוזה בקבוצה אחרת בסוף" זה על הפנים כי ביום שהוא יסגור בחיפה אז ישבר הלב כמו עם חן עזרא.
עד שאני לא רואה בפייסבוק תמונה של השחקן עם חולצה קשה לי להאמין שהוא ישחק אצלנו בעונה הקרובה.
לגבי המחנה אימון נראה בתמונות שיש אווירה טובה ושזה בא גם עם ניצחונות (לא על חובבנים, ושאש שנה שעברה שיחקה נגד ביתר במוקדמות הליגה האירופאית) זה לגמרי יכול להוסיף לנו לקראת העונה הקרבה אבל צריך גם לשים לב שקבוצות כאלה לא באו מוכנות אלינו ולשיטה שלנו . אני חושב שלעונה הבאה הרבה קבוצות ילמדו את ה422 יהלום ונצטרך ללמוד לשחק בעוד דרכים. מה גם אני חושב שחשוב שיגיע עוד חיזוק לקישור כדי שבמקרה של פציעה לא נישאר שם חשופים כי לדעתי זאת החוליה הכי חשובה בעיקר בשיטה הזאת שמשחקים רק עם שלושה שחקנים בקו קישור שצריך לרוץ כל הזמן, לתקל ולמסור.
לצערנו הרכשים הבאים לא יהיו חלק מהמחנה אבל אני מקווה שסלובו וברדה ידעו להביא את השחקנים הנכונים שישתלבו חלק ויבואו בצורה מתאימה למרקם החברתי של החדר הלבשה.
The following 1 user Likes Naktal's post:
זאב רווח (1818-0707-2018201820182018)
18-Jul-2018, 18:51
הודעה: #7
מצדיע למילים NAKTAL אמרת בקיצור כל מה שאני חושב רק שלי זה לוקח 30 פוסטים ותגובות לעשות זאת חחחח
18-Jul-2018, 20:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jul-2018 על ידי 20:15 אלדד.)
הודעה: #8
איזה קבוצה הצליחה להתמודד עם השיטת משחק שלנו?
לתת לנו לשלוט במשחק ולעקוץ במתפרצות זו לא התמודדות אמיתית
ואם קבוצות טובות מאיתנו יעדיפו להיות פאסיביים אין לי בעיה עם השיטה, רק שקבוצות לוחצות אותנו אנחנו צריכים לשחק על כדורים ארוכים לשטח היריב שיש לנו בו יתרון מספרי במקום לנסות להניע כדור מסודר
18-Jul-2018, 21:21
הודעה: #9
אני מבסוט על הסיגנון ועל הרכש כמו שכבר כתבו אולסק קניקובסקי וגלזר סוגרים לנו פינה , לגבי זר חמישי כבר אמרתי עדיף חלוץ צעיר ומהיר או קשר טכני צעיר שיוכל להתפתח ואז למכור אותו ביקר.
מה שכן מדאיג אותי זה שאנחנו לא יודעים לגמור משחקים זה או שאנחנו כובשים שלישיות או סוגים המון וגם כשאנחנו ביתרון יש בעיה ששחקנים צעירים יש להם מרץ ומוטיבציה גדולה אחרי כיבוש ולא יודעים להרגיע את המשחק ואז אנחנו סופגים שיוויון מהיר.
מה גם שבעונה שעברה היינו משחקים מחצית בלבד בגלל עייפות של שחקנים .
19-Jul-2018, 12:53
הודעה: #10
זאת העבודה של מאמן הכושר לעשות אותם טובים יותר בכושר ל 95 דקות ,אבל עכשיו יש יותר שחקנים טובים שיכולים להכנס לרוטציה ולהחליף כל שחקן זה היופי בבניה טובה , עונה שעברה הספסל היה קצר מאמין שלמדנו לקח .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים