שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צריך עוד שיטות משחק
02-Jul-2018, 22:26
הודעה: #1
צריך עוד שיטות משחק
עונה שעברה שיחקנו בשיטת היהלום והיא שיטה מדהימה ואנחנו ממשיכים אותה השנה גם .
אבל שמנו לב כבר שיש משחקים שצריך לשחק אחרת .....
מול קבוצות שעושות בונקר כמו סכנין רעננה פתח תקווה וגם באר שבע כן ...אנחנו צריכים עוד שיטת משחק . 4-4-2 , או , 4-3-3 , או 5-3-2 .
המאמנים צריכים לבחור עוד שיטה אחת או שניים למשחקים לפי היריבה , או לפי התוצאה .

העונה חוץ מכדורגל יפה רוצים גם נקודות בכוח . אנחנו רוצים לדעת שאם אנחנו מבקיעים מול קבוצה ויש חשש לשיוויון אז שנוכל לשמור על התוצאה .
הרבה תוצאות תיקו בעונה שחלפה יכולנו לנצח אז העונה מצפים לתוצאות בענין הזה שיראה על בגרות והתקדמות .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jul-2018, 10:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jul-2018 על ידי 10:56 שימי.)
הודעה: #2
RE: צריך עוד שיטות משחק
אני סומך על המאמן והדרך שלו הוא יודע מה הוא עושה גם אני בדעה שצריך עוד שיטת משחק ככה שאם מחליפים שחקן אחד או שניים זה השחקנים יודעים לבד להחליף סגנון.

ואל תשכח הגנה הכי טובה זו התקפה
03-Jul-2018, 14:49
הודעה: #3
חחח התכוונת אולי להיפך ההתקפה היא ההגנה הכי טובה
03-Jul-2018, 20:07
הודעה: #4
זה מה שרשמתי תקרא שוב ההגנה הכי טובה היא התקפה ככל שהקבוצה היריבה תיהיה תחת התקפה הם לא יוכלו לחשוב על לצאת להתקפה
04-Jul-2018, 15:33
הודעה: #5
אני חושב שמול קבוצות שבאות להסתגר מולנו אפשר בהחלט לשחק 3-3-4
עמוס, בורנשטיין , הויבך , וארגוץ' , כחלון , ערן , עלי , רוז'נסקי , גוזלן , מלדה , וורנר .
05-Jul-2018, 3:15
הודעה: #6
(03-Jul-2018 20:07)שימי כתב:  זה מה שרשמתי תקרא שוב ההגנה הכי טובה היא התקפה ככל שהקבוצה היריבה תיהיה תחת התקפה הם לא יוכלו לחשוב על לצאת להתקפה

בשביל זה צריך כושר.
בכללי אני חושב שבליגה כמו שלנו שאפשר לפעמים לראות שאין פערי איכות ממש גבוהים בין השחקנים של הקבוצות הגדולות לאלה של הקבוצות היותר חלשות, כושר ופיזיות יכולים לעשות הבדל גדול בין קבוצה בפליאוף תחתון לצמרת גבוהה.
מקווה שהקבוצה השנה תיהיה בכושר יותר טוב משנה שעברה ובעזרת תיאום של קבוצה שרצה שנה שניה-שלישית ביחד אולי נוכל לקחת נקודות למרות שלא יהיה לנו שחקן כמו דיא סבע
05-Jul-2018, 8:32
הודעה: #7
NAKTAL
אתה בהחלט צודק , במונדיאל אנחנו רואים שכושר גופני מצוין יכול לחפות על חוסר בכישרון , הפיזיות גם מאוד חשובה במאבקים על הכדור כולל המהירות והיציאה מהמקום ....אמרתי את זה הרבה פעמים כאן ליניב מדר אני מקווה שהדברים מגיעים אליו ....
05-Jul-2018, 9:10
הודעה: #8
כן ראינו את סנגל ויפן איזה כושר גופני יש להם ואיזה לחימה על כל כדור.
לפי דעתי דיא היה עושה הרבה חורים במרכז המגרש בגלל הרצון שלו לכבוש כמה שיותר ואם נשחק עם ערן לוי באותה עמדה זה ישר את משחק הלחץ כי אז תשחק עם חלוץ טבעי ועוד שחקן מתחת לחלוץ או על ידו שהוא גם חלוץ וזה יפעיל לחץ אטומי על ההגנה של קבוצות היריב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים