שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מי שחושב להשאיר את דיע סבע בנתניה חייב לתרום את חלקו
29-Jun-2018, 1:14
הודעה: #1
מי שחושב להשאיר את דיע סבע בנתניה חייב לתרום את חלקו
אוהדים מפנטזים שדיע סבע ישאר בנתניה , אני טוען שהוא חייב להימכר לחו"ל ועשו כאן טעות לגבי המחיר הזול שדרשו .
אם הוא יביע את רצונו להישאר במכבי נתניה למרות שיש לו חוזה סגור לעוד 3 שנים , יצטרכו לצ'פר אותו ...
בשביל לפתוח שוב את החוזה שלו ולתת לו יותר כסף שאין בלאו הכי , יצרכו כמה גורמים להכניס יד לכיס ולעזור .
א) עיריית נתניה , נכון שהיא עשתה הלוואה למכבי נתניה מהבנק בימי אוסידון , אבל אם היא לא רוצה שהקבוצה תיפול שוב היא חייבת להבין שהבעלים החדש לא יכול לסחוב לבד את הקבוצה עוד הרבה זמן . שמצידי יוסיפו מליון שקל תקציב למכבי נתניה במקום הכספים המבוזבזים על זמרי והופעות קייץ מחשבון משלם המיסים .

ב) שנתיים שבעלי עסקים בנתניה לא תורמים לקבוצה האהודה שלנו , הם חייבים להרים תרומה בכל דרך , זה לא מה שהם יקבלו בתמורה , לתת זה יותר חשוב מלקבל . הם חייבים להתאסף יחד כמה שיותר בעלי עסקים לתרומה למועדון . היעד צריך להיות 5 מליון שקל .

ג) האוהדים צריכים לקנות מנויים היעד גם צריך להיות מינימום 5000-7500 אוהדים . אני מבטיח לכם ביום שיהיו 7500 אוהדים קוני מנויים נילחם על האליפות עד הסוף , אנחנו בדרך צריך רק את עזרתכם להגשים את החלום .

בכל מצב אני לא בעד מכירתו או העברתו להפועל באר שבע אפילו לא בעד השאלתו אלא רק אם לא תהיה ממש ברירה וחייבים את הכסף הזה להתקיים . צריך לדבוק בעיקרון שלא מעבירים שחקנים לליגה הישראלית .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jun-2018, 11:00
הודעה: #2
RE: מי שחושב להשאיר את דיע סבע בנתניה חייב לתרום את חלקו
(29-Jun-2018 1:14)זאב רווח כתב:  אוהדים מפנטזים שדיע סבע ישאר בנתניה , אני טוען שהוא חייב להימכר לחו"ל ועשו כאן טעות לגבי המחיר הזול שדרשו .
אם הוא יביע את רצונו להישאר במכבי נתניה למרות שיש לו חוזה סגור לעוד 3 שנים , יצטרכו לצ'פר אותו ...
בשביל לפתוח שוב את החוזה שלו ולתת לו יותר כסף שאין בלאו הכי , יצרכו כמה גורמים להכניס יד לכיס ולעזור .
א) עיריית נתניה , נכון שהיא עשתה הלוואה למכבי נתניה מהבנק בימי אוסידון , אבל אם היא לא רוצה שהקבוצה תיפול שוב היא חייבת להבין שהבעלים החדש לא יכול לסחוב לבד את הקבוצה עוד הרבה זמן . שמצידי יוסיפו מליון שקל תקציב למכבי נתניה במקום הכספים המבוזבזים על זמרי והופעות קייץ מחשבון משלם המיסים .

ב) שנתיים שבעלי עסקים בנתניה לא תורמים לקבוצה האהודה שלנו , הם חייבים להרים תרומה בכל דרך , זה לא מה שהם יקבלו בתמורה , לתת זה יותר חשוב מלקבל . הם חייבים להתאסף יחד כמה שיותר בעלי עסקים לתרומה למועדון . היעד צריך להיות 5 מליון שקל .

ג) האוהדים צריכים לקנות מנויים היעד גם צריך להיות מינימום 5000-7500 אוהדים . אני מבטיח לכם ביום שיהיו 7500 אוהדים קוני מנויים נילחם על האליפות עד הסוף , אנחנו בדרך צריך רק את עזרתכם להגשים את החלום .

בכל מצב אני לא בעד מכירתו או העברתו להפועל באר שבע אפילו לא בעד השאלתו אלא רק אם לא תהיה ממש ברירה וחייבים את הכסף הזה להתקיים . צריך לדבוק בעיקרון שלא מעבירים שחקנים לליגה הישראלית .

מסכים איתך כמעט לגבי כל מילה.
למעט... אליפות... זו תוצאה של שילוב מס גורמים... ותקציב.
ולגבי דיא..דרישת תג המחיר היא ריאלית לגביו.
מי שישלם .. יקבל.
שבת שלום.
29-Jun-2018, 11:16
הודעה: #3
לפי דעתי הסוכנים שלו מקושרים עם באר שבע ואז אם לא יצליחו למכור אותו לחול אז למכור אותו לבאר שבע במליון יורו ועוד שלושה שחקנים לבחירתנו.(כמובן ששחקני הרכב לא יתנו אבל שחקני ספסל טובים יש להם והרבה.)
29-Jun-2018, 11:35
הודעה: #4
אסור. אסור. אסור
איזה מסר זה יעביר לאוהדי נתניה שהשחקן הטוב ביותר עובר לנמסיס שלך.
סבע חייב לעבור רק לחול ואם לא מקבלים תמורה נאותה. שישאר בנתניה עוד עונה. ייתן. מספרים טובים ויעבור לאירופה בסכום גבוה יותר כשחקן בשל ויציב.
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
אלדד (2929-0606-2018201820182018)
29-Jun-2018, 11:53
הודעה: #5
(29-Jun-2018 11:35)חזום חזום כתב:  אסור. אסור. אסור
איזה מסר זה יעביר לאוהדי נתניה שהשחקן הטוב ביותר עובר לנמסיס שלך.
סבע חייב לעבור רק לחול ואם לא מקבלים תמורה נאותה. שישאר בנתניה עוד עונה. ייתן. מספרים טובים ויעבור לאירופה בסכום גבוה יותר כשחקן בשל ויציב.

אין שום לחץ לגבי דיא סבע. הוא אכן תחת חוזה.
כפי שכתבתי קודם... מי שישלם עפ"י תג המחיר שלו...יקבל אותו.
29-Jun-2018, 12:59
הודעה: #6
ימכר לכל קבוצה עם עדיפות לחו"ל, אם לא יהיה קונה ישאר עוד עונה ויימכר בעונה הבאה בסכום יותר גדול
29-Jun-2018, 15:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jun-2018 על ידי 15:39 זאב רווח.)
הודעה: #7
שוק ההעברות כרגע מת בגלל המונדיאל אחרי המונדיאל הוא יתעורר ובגדול , אני מאמין שדיע סבע יגיע לספרד
אבל אם לא יגיע ורוצים שישאר בנתניה אז 3 המרכיבים העיקריים עירייה , ספונסרים , רכישת מנויים , זאת הדרך להשאיר את סבע בנתניה
29-Jun-2018, 17:16
הודעה: #8
מה נסגר עם חיפה ואולסק על ימפולסקי שילמו מלא והיה שחקן פח אז על אולסק הם עושים קונצים לא צריך שישאר בספסל ולא ילך אליהם השנה העיקר שיבינו נתניה זו לא קבוצה של פראיירים.
קשה לי לראות את דיא נשאר בקבוצה ולפי דעתי גם לא צריך הוא שחקן מצויין אבל בתור קשר התקפי הוא פחות עוזר בהגנה כפי שראינו מאמצע העונה מי שזוכר בתחילת העונה היה עושה גם הרבה הגנה ולחץ כל הקשרים שלהם דבר שהוא עשה פחות מאז שהתחיל להבקיע הרבה וניפחו אותו בתקשורת . אם נמכור אותו לבאר שבע לא כדאי עדיף לבוא למכבי תל אביב ולהגיד להם תביאו לנו שחקנים העונה וקחו את דיא בהשאלה לעונה עם אופציית קנייה של שתי מליון וגם לנו תיהיה אופציית קנייה על שחקנים שבאים אלינו כגון גלזר ברסקי ובמקרה כזה גם חוזז.
29-Jun-2018, 17:22
הודעה: #9
חחחח שימי דיע לא רוצה למכבי תל אביב אז הענין נסגר כאן
הרעיון שלי הכי טוב
קודם צריך שהעובדים יקנו 5000 מנוי לפחות כפול מעונה שעברה
29-Jun-2018, 17:47
הודעה: #10
אני יודע מחבר שמכרו דרך איקאה מנוי בהנחה אולי אם בעוד מקומות יעשו דבר כזה יקנו הרבה מנויים
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים