שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כמה נאיביות
23-May-2018, 18:27
הודעה: #21
RE: כמה נאיביות
בשיטת שלושה בלמים בלם אחד הוא חופשי ומשחק קדימה ואמור לבצע סגירות אלכוסניות בהתקפות מעבר של היריב.
בשיטה זו למגינים גם יש יכולת לתקוף יותר והם סוג של קיצוני.
כשכחלון ישחק קדימה יותר הטעויות /הכשלות יהיו באיזורים פחות מסוכנים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-May-2018, 19:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-May-2018 על ידי 19:49 אלדד.)
הודעה: #22
עם 3 בלמים כחלון יכול לעלות להתקפה ללא חשש ובלי צורך לחזור תמיד להגנה.. ובכלל לדעתי כחלון צריך לעבור לקישור המהירות שלו בהתקפה היא קטלנית
24-May-2018, 0:39
הודעה: #23
אני חושב אחרת מכם כשיש לי הגנה סימן שאלה אני מחזק את ההגנה לפני הכל , הגנה חזקה זה מניעת ירידת ליגה , כמה שפחות ספיגות זה ראש שקט .
אצלנו הבעיה אחרת אנחנו אוהבים כדורגל התקפי וזה איך אומרים ה DNA שלנו .
אני זוכר את מכבי נתניה הגדולה עושה גם בונקר מכוער בשביל לנצח !!!

בואו נחכה לראות כשיש מגן שמאלי טבעי מצוין איך ההגנה ? בכל מקרה נצטרך עוד בלם חוץ מהקיימים צריך לנסות לשכנע את לני אהרון להישאר בנתניה ולא ללמוד בקולג' יש מספיק אוניברסיטאות במדינה שלנו .
דודי תירם היה מצוין אבל גם הוא משחק ככל שהעונה התקדמה , בפליאוף הוא היה גרוע ולא הזכיר את דודי תירם של העונה הסדירה .
גרוס נצטרך לראות או כשיר ויכול לשחק או לשחרר חבל על הזמן
אני מאמין בצמד המאמנים אבל הם לא סופרמנים העזיבה של אולסק והאיום של ערן לא משדרים טוב שמכבי נתניה היא אבן שואבת לשחקנים .
25-May-2018, 11:51
הודעה: #24
(24-May-2018 0:39)זאב רווח כתב:  אני חושב אחרת מכם כשיש לי הגנה סימן שאלה אני מחזק את ההגנה לפני הכל , הגנה חזקה זה מניעת ירידת ליגה , כמה שפחות ספיגות זה ראש שקט .
אצלנו הבעיה אחרת אנחנו אוהבים כדורגל התקפי וזה איך אומרים ה DNA שלנו .
אני זוכר את מכבי נתניה הגדולה עושה גם בונקר מכוער בשביל לנצח !!!

בואו נחכה לראות כשיש מגן שמאלי טבעי מצוין איך ההגנה ? בכל מקרה נצטרך עוד בלם חוץ מהקיימים צריך לנסות לשכנע את לני אהרון להישאר בנתניה ולא ללמוד בקולג' יש מספיק אוניברסיטאות במדינה שלנו .
דודי תירם היה מצוין אבל גם הוא משחק ככל שהעונה התקדמה , בפליאוף הוא היה גרוע ולא הזכיר את דודי תירם של העונה הסדירה .
גרוס נצטרך לראות או כשיר ויכול לשחק או לשחרר חבל על הזמן
אני מאמין בצמד המאמנים אבל הם לא סופרמנים העזיבה של אולסק והאיום של ערן לא משדרים טוב שמכבי נתניה היא אבן שואבת לשחקנים .
אני לא חושב שהפיתרון לשתי מגנים ימניים סבירים הגנתית ובלמים טובים אבל איטיים זה לבנות על תחליף שכל מה שאתה יודע עליו זה על משחקי נוער וחצי עונה בלאומית
25-May-2018, 15:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2018 על ידי 15:21 זאב רווח.)
הודעה: #25
NAKTEL אמרתי שצריך להגיע מגן שמאלי מצוין , מגבו , גולדברג , סאן מנחם , או זר כמו הייסטר או קורהוט .
לגבי בלם לני אהרון שיחק עונה שלמה כמעט בהפועל חדרה כמו איילון ירושלמי למה לי לא להחשיב שחקן מהלאומית צעיר שרוצה להתקדם ? קח את דן גלזר שחקן נוער במכבי תל אביב ששיחק בלאומית ועשה את הקפיצה לליגת העל בקלות .
צריך להסתכל על השחקן לא מתרגש מליגה גם אם זה ליגה ג .
בארגנטינה וברזיל לוקחים מהשכונות צעירים ומהחוף לנסות בקבוצה מקצוענית , לפעמים יש מציאות וכשאתה מוצא מציאה במקומות האלו בדרך כלל זה מדובר על כשרון ענק .
פלה , מראדונה , והכי מלהיב רונלדיניו כל אלו היו ילדים בשכונות עוני ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים