שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עונת המלפפונים 2018-2019
05-Jun-2018, 18:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Jun-2018 על ידי 18:28 שימי.)
הודעה: #93
RE: עונת המלפפונים 2018-2019
אני בכלל לא רוצה לראות את אולסק בנתניה באמת הוא יצא מגעיל שפתאום חיפה מתעניינת בו למרות שהוא תחת חוזה (רק עכשיו מחפשים לעשות לברצלונה בלאגן על הפניה לגריזמן דבר פחות חמור מפה כי עומד להיגמר לו החוזה שם). בסוף העונה ראינו את המשחק של אולסק כאילו הוא מפחד לעשות משהוא שלא יפצע כי הוא רוצה לעבור לחיה קבוצה גדולה עם הרבה כסף, כשהוא שוכח ששם הוא לא ישחק הרבה אלא מגיע כמחליף כי בטוח יביאו זר לעמדה הזאת. בסופו של דבר אני מעדיף את גלזר על ני אולסק שלא מעריך את מכבי נתניה הגדולה.Dodgy

זאב.

ערן לא חלוץ אבל הוא אמור להיות חלוץ לפי שיטת היהלום למרות שיש שני סוגים החלוצים אחד ליד השני או אחד מתחת לשני כמו שראינו אצלנו העונה היא האופציה השנייה .

עדיןן במשחק הלחץ של נתניה חייבים מחליפים טובים לכל העמדות כי משחק הלחץ לאורך זמן יוצר עומס על השחקנים ואז יש נפילות כמו שהיה העונה ואז לא היה מחליפים טובים .
חוץ מהעמדות שדיברנו עליהם הייתי גם מביא עוד שחקן שהוא שמאלי לעמדה של סבע כי ירושלמי אולי טוב היה בלאומית אבל אי אפשר לדעת על שחקן צעיר איך הוא ישתלב בבוגרים.

אם ערן יעזוב(נקווה מאוד שלא) דבר ראשון מי שרוצה אותו שישלם כסף והרבה ולפי דעתי רוזנסקי יתאים טוב מאוד לעמדה אם יקבל יותר ביטחון במשחק שלו ואז צריך עוד שחקן כמוהוא באותה עמדה .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עונת המלפפונים 2018-2019 - שימי - 05-Jun-2018 18:20

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים