שלח תגובה 
 
דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עונת המלפפונים 2018-2019
04-Jun-2018, 23:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Jun-2018 על ידי 8:24 Naktal.)
הודעה: #86
RE: עונת המלפפונים 2018-2019
לא נראה לי שיגיע חלוץ זר עם ההחתמה של גוזלן. הוא לא נראה לי היה חותם אם לא היו מבטיחים לו להיות החלוץ המוביל אז כנראה שיגיע קשר שיצטרך להעלים את החיסרון של ניקו וגלזר..
לפגוע בול בעמדה הזאת וקישור מוחמד, זר ואברהם נראה לי כבר זה טוב לליגה שלנו ואפשר להודות בזה.
בשער דני עמוס הוציא הודעה ואפשר להיות רגועים. דין גל/אלקסלסי אחד מהם יהיה המחליף שזה בסדר.
מגן ימין: אם חגי וויקי נשארים זה מספיק.
בלמים: יש לנו שתיים ראשונים אבל אם בונים על תירם כבלם שלישי אנחנו בבעיה וגם לני אהרון זה לא מספיק מקווה שנמצא תחליף ראוי שיכול למלא את החסר במקרים של פציעות והרחקות.
מגן שמאל: טויטו ועוד אחד. צריך מישהו עם קצת יותר ניסיון בליגת העל סאן מנחם יכול להיות סביר צריך להיות חכם בעמדה הזאת שלא ניתקע שוב עם חורים בצד הזה.
קשר אחורי: עלי מוחמד, שחף... זה לא נראה מספיק טוב תכלס עלי מוחמד יכול לעשות את זה טוב הוא גם יודע לשלוח כדורים קדימהאבל אולי עדיף לשחק איתו כקשר 50:50 ככה מרוויחים את היכולת ההתקפית שלו.
קישור 50:50: אביב אברהם, דידייה קוגבניה, בלאי - צריך עוד שחקנים לעמדה הזאת בגלל העזיבה (כנראה) של גלזר ואולסק אבל יש דיבור על עוד קשר זר וכנראה על מנחם/בריק מה שנראה שמבינים שצריך לעבות את החוליה הזאת.
ערן לוי: תכלס אצלנו במערך העונה היה לו פשוט תפקיד חופשי לגמרי אם הוא נשאר אז סה"כ צריך לעבות את שתי העמדות האחרות של ההתקפה בשביל שיהיה לו חילוף. אם הוא עוזב אני לא חושב שצריך להביא עוד מישהו בסטייל שלו שפחות רץ על המגרש אבל מביא מספרים אפשר לשחק כמו ששיטת היהלום באמת נראית וזה עם שתי חלוצים ופשוט להביא עוד שחקן שיותר משחק במרכז וככה תיהיה יותר נוכחות ברחבה בשונה ממה שהיה בשנה לפעמים שחוץ מספורי כמעט ולא הייתה נוכחות ברחבה ולחץ על הבלמים יכול להוביל לחטיפות רבות.אני פשוט לא חושב שיש תחליף לשחקן כמו ערן לוי שיכול להביא מספרים מדהימים למרות שהוא לא חלוץ חוד ואם הוא עוזב חייבים לשנות קצת גישה ופחות לבנות על גולים מכדורי שוער ובעיטות מ40 מטר.
עושה משחק:כרגע יש את רוזנסקי שהייתי רוצה לראות אותו מקבל דקות קניקובסקי לדעתי שחקן שלגמרי יכול לפרוץ אצלנו, אם ילמד גם את השיטה לשחק עם ערן לוי זה תמיד יכול לקדם שחקנים שחדים מול השער חוץ מזה ראיתי שהוא שחקן שמתערב במשחק וצריך אחד כזה שמוציא התקפות טוב לריצה של השחקנים. פיראס מוגרבי גם יכול להיות אופציה ולדעתי באמת אם דיא סבע נמכר חייבים להשקיע בהבאה של שחקן שיש לו סיכוי טוב לפרוץ/לתת עונה טובה כדי לשחזר את הפליאוף העליון מהשנה.
חלוץ: גוזלן, מלאדה, ברמי, ירושלמי. בגדול נראה שבקבוצה אולי כבר יסגרו את העמדה הזאת וזה יספיק ותכלס זה הגיוני אם ערן ישאר אבל אם לא צריך לבדוק גם עוד אופציות.
צריך להתחשב בזה שהקבוצה משחקת בשיטה מסוימת אז צריך לחשוב על שחקנים מתאימים השוק דליל אבל אני מאמין שבקבוצה עובדים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 


[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עונת המלפפונים 2018-2019 - Naktal - 04-Jun-2018 23:33

קפיצה לפורום:


משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים