שלח תגובה 
 
דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכתב פתוח לערן לוי בבקשה תפרסמו בפייסבוק
17-May-2018, 14:45
הודעה: #1
מכתב פתוח לערן לוי בבקשה תפרסמו בפייסבוק
ערן לוי היקר הנה נגמרה עונה פנטסטית של מכבי נתניה .
עשיתם אותנו גאים מאוד וברוב העונה שמחנו יותר מאשר התבעסנו .
אתה אישית מהווה לנו לדוגמת שחקן נשמה שאוהב את המשחק ואוהב לנצח ושונא להפסיד , כשאתה משחק גם כשאתה לא נראה טוב בכלל על המגרש יש לנו עדיין תקווה שתניף את השמאלית ותשנה משחק או שתתן איזו מסירה גאונית שתשנה מומנטום ...
אנחנו אוהבים אותך מאוד ונתקשה לראות את מכבי נתניה בלעדיך . כאוהדים תמיד נזכור שבזמנים הקשים לא ברחת , אפילו שלא היה כסף לפלאפל גרמת לשחקנים להישאר להלחם ולנצח ולהשאיר את מכבי נתניה בליגה .

כאוהדים תמיד נרצה לראות אותך עוד עונה ועוד עונה ונלחם מתחילת העונה שבינואר יסגרו איתך לעוד עונה .

אנחנו צריכים שתבין זה לא רק אייל סגל או ניב גולדשטיין , אלא אנחנו כאוהדים מבקשים לשמור עליך בדריכות , אנחנו רוצים שכל הזמן תחשוב שאתה צריך לתת מספרים על מנת להשיג חוזה לעוד עונה ואז לעוד עונה . ואחרי שייגמר לך הסוס נבקש שתישאר במועדון ותוציא ותמצא עוד הרבה ערן לוי למרות שאתה יחיד ומיוחד .
הרבה פעמים האוהדים מאמינים לשחקנים פעם אחת נבקש ממך שתאמין בנו האוהדים .
לאייל סגל ולניב גולדשטיין אולי יש הסבר להתנהגות של ערן לוי בהארכת חוזה רב שנתי , אולי יש פחד מפציעה חוזרת ואז למעשה הוא גמר עם המשחק בגיל שלו מה שמותיר אותו ללא פרנסה , לכן אם יהיה לו חוזה ארוך טווח של שנתיים שלוש וחלילה אם יפצע אז הביטוח שיש בחוזה ישלם את המשך החוזה . מכבי נתניה לא יוצאת ניזוקה מהענין ....
אבל מצד שני חשוב לנו שערן לוי ישאר דרוך ורעב למשחק לכן עלה לי רעיון , אפשר לבנות חוזה רב שנתי שבו ערן יהיה מחוייב למספרים ואם לא יעמוד בהם נוכל להפסיק את ההתקשרות בסיום כל עונה או ינואר בלי שיגרם נזק למועדון וגם לערן לוי .
חוזה שכל הצדדים יהיו בו מרוצים .

בקשה אישית מערן לוי ראבק יש כל כך הרבה דיאטניות ושיטות להפחתת משקל , אני יודע שחלק גדול זה מבנה הגוף שלך , אבל אתה בהחלט מתקשה בדריבל הכי קטן , בכל פעם שכדור מגיע אליך ישר הוא נלקח ממך . בשביל הבריאות שלך קודם כל ובשביל שיפור המשחק שלך קח עצמך בידיים בקייץ תוריד 10 ק"ג . 10 ק"ג זה כלום 3-4 ק"ג זה נוזלים בשבוע הראשון אתה מוריד .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 


[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:


משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים