שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ירין חסן מבקש להשתחרר.
02-Jan-2014, 1:11
הודעה: #11
RE: ירין חסן מבקש להשתחרר.
זיו אם זה נכון זה מראה כמה טיפשות יש בהנהלה וגם בצוות המקצועי כי יש לנוער בשבת משחק על 6 נק נגד רמה״ש בחוץ וטובת המועדון היא מעל הכל וזה טעות ענקית יכלו להשעות אותו מהבוגרים...חבל כי בשבועיים האחרונים הוא היה בורג מרכזי במשחקי הנוער
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Jan-2014, 1:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jan-2014 על ידי 1:23 טל.מ.)
הודעה: #12
ירין חסן מבקש להשתחרר.
(02-Jan-2014 1:05)זיו פלם כתב:  
(02-Jan-2014 0:57)דוד חטב כתב:  לדעתי מגיע לשחקני הבית קצת יותר קרדיט לצורך הדוגמא גם צלישר קיבל צ׳אנס בלתי מוגבל ועכשיו גם מתחילים לראות שיפור שיהיה הרבה יותר משמעותי בעתיד ...לא חושב ששחקנים כמו עומר פרץ, סופר ראויים לקרדיט יותר משחקני הבית ...ולכל החכמולוגים שמשחררים בקלות בשנתון הספציפי הזה 94 ירין הוא אחד הטובים בארץ לא סתם הוא שחקן נבחרת אולימפית והיה זמן ארוך קפטן
נבחרת הנוער....

לפי מה שאביתר לנג אמר בפייספוק שחקנים אמרו לו שירין הושעה עד ראשון בגלל שפנה להנהלה וביקש להשתחרר

הרושם שאני מקבל לגבי ירין חסן בשנה האחרונה (ושוב זה רק רושם בעיקר ממה שקראתי פה במהלך השנה), הוא שהבחור מסתובב עם האף למעלה. אם זה נכון אין טעם להחזיק אחד כזה פה. עם כל הכשרון והצער. נשבר לי משחקני בית בעיקר שמרגישים שהם מעל המועדון מכתיבים תנאים וחושבים שהם משהו..המטרה היא לעלות ליגה ולא לשמש במה להשבחתו של חסן שבגיל 21 ממילא ירצה לעזוב. אני הייתי פשוט מעמיד אותו למכירה ובינתיים ליציע.
הוא לא יותר טוב מליפנייה או ליאור ג׳אן או עידו לוי. אסולין מודה לו עד היום.

דוד - בלם אחורי זה לא תפקיד שתיתן לבחור בן 19 שעלה מהנוער, במיוחד בשנה שאתה מנסה לעלות ליגה. אם העלייה תובטח אפשר לנסות להריץ אותו. שחקני הבית של נתניה הם בעיקר שכירים של הסוכן שלהם. די לבלבל אותנו עם המושג הזה. שום שחקן בית של נתניה לא שווה יותר מטופי שריקי או לויטה למשל שמעריכים את המקום שבו הם נמצאים. שחקני הבית של נתניה, המעטים ששווים משהו , לא רואים את המועדון ממטר.

(02-Jan-2014 1:11)דוד חטב כתב:  זיו אם זה נכון זה מראה כמה טיפשות יש בהנהלה וגם בצוות המקצועי כי יש לנוער בשבת משחק על 6 נק נגד רמה״ש בחוץ וטובת המועדון היא מעל הכל וזה טעות ענקית יכלו להשעות אותו מהבוגרים...חבל כי בשבועיים האחרונים הוא היה בורג מרכזי במשחקי הנוער

למה טיפשות ? אתה היית בישיבה ? לך תדע מה הוא אמר. אף אחד ואני משוכנע בזה לא ישעה שחקן שיבוא ויסביר בצורה מנומקת ב ל י להעמיד תנאים, למה הוא רוצה לעזוב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Jan-2014, 1:53
הודעה: #13
מה לא ברור חסר לנוער קשר אחורי יותר ממה שזה חסר לבוגרים וירין בשני המשחקים פתר את הבעיה בנוער ומה עכשיו ???
השעיה זה לא עונש זה פרס יכלו למצוא עונש כספי או קצת יצירתיות...
02-Jan-2014, 9:56
הודעה: #14
ירין חסן מבקש להשתחרר.
(02-Jan-2014 1:53)דוד חטב כתב:  מה לא ברור חסר לנוער קשר אחורי יותר ממה שזה חסר לבוגרים וירין בשני המשחקים פתר את הבעיה בנוער ומה עכשיו ???
השעיה זה לא עונש זה פרס יכלו למצוא עונש כספי או קצת יצירתיות...

להכריח אותו לשחק כשהוא לא רוצה ? וואלה אתה לא ברור לי .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Jan-2014, 10:52
הודעה: #15
מאיפה שמעת שהוא לא רוצה לשחק ?
נראה לי שדווקא ירין רוצה לשחק וכמה שיותר בעיקר בבוגרים
02-Jan-2014, 11:44
הודעה: #16
(02-Jan-2014 10:52)דוד חטב כתב:  מאיפה שמעת שהוא לא רוצה לשחק ?
נראה לי שדווקא ירין רוצה לשחק וכמה שיותר בעיקר בבוגרים

אז שילחם על המקום שלו ולא ירוץ לבקש להשתחרר כמו איזה פרימדונה מפונקת.
יוסי נתן לו בתחילת השנה את הצ'אנס ואני לומר את האמת לא נפלתי מהכיסא ביציע.
02-Jan-2014, 12:00
הודעה: #17
אם הוא לא רוצה להילחם על המקום שלו בקבוצה אז מה הטעם לתת לאחד כזה להמשיך להיות חלק מהמועדון?
02-Jan-2014, 13:59
הודעה: #18
(02-Jan-2014 0:57)דוד חטב כתב:  לדעתי מגיע לשחקני הבית קצת יותר קרדיט לצורך הדוגמא גם צלישר קיבל צ׳אנס בלתי מוגבל ועכשיו גם מתחילים לראות שיפור שיהיה הרבה יותר משמעותי בעתיד ...לא חושב ששחקנים כמו עומר פרץ, סופר ראויים לקרדיט יותר משחקני הבית ...ולכל החכמולוגים שמשחררים בקלות בשנתון הספציפי הזה 94 ירין הוא אחד הטובים בארץ לא סתם הוא שחקן נבחרת אולימפית והיה זמן ארוך קפטן
נבחרת הנוער....

לפי מה שאביתר לנג אמר בפייספוק שחקנים אמרו לו שירין הושעה עד ראשון בגלל שפנה להנהלה וביקש להשתחרר

באיזה פייסבוק זה רשום?
02-Jan-2014, 15:11
הודעה: #19
ירין חסן מבקש להשתחרר.
(02-Jan-2014 13:59)אלון כתב:  
נבחרת הנוער....

באיזה פייסבוק זה רשום?

בדיוק שנפתח בידיעה על זה שהוא רוצה לעזוב זה פוסט של קרוב ל 200 תגובות קשה לפספס

Sent from my iPhone using Tapatalk
02-Jan-2014, 15:17
הודעה: #20
אני בעד להשאיל את ירין חסן לא משנה ליגה העיקר שישחק יצבור ניסיון ויחזור בסוף עונה מחושל
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים