שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אליפות היא לא מילה גסה
05-May-2018, 9:54
הודעה: #21
RE: אליפות היא לא מילה גסה
לא אכנס למשאים ומתנים כאן...
יש שחקנים ויש שחקנים .
לכן חייבים להפיק לקחים מהעבר, לעיתים שחקנים ממצים עצמם במקום מסויים ולא יוכלו לשחזר עונה מ1001 סיבות ולכן החוכמה לעשות את המהלך הנכון...
ראו מקרה אחמד סבע אחרי עונתו הפנומנלית...11/12.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like אייל ס's post:
shraga (0606-0505-2018201820182018), זאב רווח (0606-0505-2018201820182018), לואיס ראזאק (0808-0505-2018201820182018)
06-May-2018, 9:46
הודעה: #22
בדיוק נכון מה שאמרת אייל למרות שאני די בטוח שאחמד סבע באותה עונה לא שיחק עם רצון אלא עשה סבוטג' עם דג'אני אבל עברנו את פרעה נעבור גם את זה .
דיע סבע חייב להימכר בחו"ל ואם אפשר לקבוצה גדולה שתשלם עליו כמה שיותר כסף .
אסור למנוע ממנו להגשים את חלום חייו .
במקרה והוא יבקש להישאר בנתניה ולמרות שיש לו חוזה לעוד 3 שנים ראוי אולי לצ'פר אותו בעוד מעט אבל בהחלט לא למכור בארץ לאף קבוצה ולמנוע מראש מכירת מעקף על ידי הכנסת סעיף שאם הוא חותם בקבוצה אחרת אנחנו מפוצים ....
נשמח אם אתה תעדכן אותנו במקום אתרי הספורט בענין ההחתמות אותי מענינים במיוחד האמריקאים היהודים וכן הדרום אפריקאי , ועוד דן גלזר .
ושוב מבקש לא להכנס להרפתקאות כספיות מהכיס ...אם קניקובסקי זה המחיר מה שמתפרסם כדאי לוותר עליו ...
רק שאלה קטנה אייל ...איך עכו קיבלה מחיר להשאלה + קניה ואילו אנחנו לא על דן גלזר ?
08-May-2018, 11:44
הודעה: #23
אין ספק שצריך לבוא בהצהרה שהמטרה בעונה הבאה היא מאבק על האליפות, אחרת? מה למעשה עשינו בעונה המפתיעה הזאת? סתם הפתענו ונחזור למאבק על מקומות 4-6?
08-May-2018, 21:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-May-2018 על ידי 21:11 זאב רווח.)
הודעה: #24
תרד מהאולימפוס ומהר ראזק אנחנו לא בנויים לאליפות ולא נביא שחקנים שאין לנו כסף ושהם יקרים .
זה תהליך שיקח שנתיים שלוש אם נדע להחזיק את רוב הסגל הצעיר ( דן גלזר וניקו אולסק עלי מוחמד ) כנראה יעזבו אותנו שלא לומר על דיע סבע ....
בנתיים השחקנים האחרים יצטרכו להתחשל ולהתקדם ואז כשנהיה מנוסים ובשלים אפשר להתחרות על האליפות .

עמוס ואלקסלסי שוערים מצוינים
כחלון צריך להשתפר גולדברג זה נכס אמיתי
נצטרך לפחות בלם צעיר מהיר ישראלי שיחליף את אחד הבלמים הזרים .
אם המגן השמאלי האפריקאי יצליח ויוחתם אפשר לבנות עליו .

קשרים אחוריים אין לנו בנתיים בכלל , אם שחף ירוץ ויהיה טוב אפשר לבנות עליו , כאן צריך גרזן סטופר אמיתי .
קשרים 50-50 אביב זה הבאנקר , נצטרך כאן אם ילכו אולסק ומוחמד עוד 3 קשרי 50-50 .
קשרים התקפיים כאן התברכנו : עונה הבאה רוז'נסקי יתחשל , ואולי גם דורסי גריפין יוחתם עם איילון ירושלמי וכמובן הקפטן ערן לוי . ערן לוי יצטרך לבנות את הקשרים ההתקפיים.

בהבתקפה יהיה לנו שלד טוב של יונס מלדה , וסאם וורנר , גם ברמי שנרכש יהווה התקפה צעירה ומבטיחה עם קוגבנייה .

אני מעריך שאם הכל יסתדר לפי התוכניות ויצליחו להשאיר את הסגל הזה לכמה עונות אז בעוד שנתיים אם נתקדם אפשר ללכת על התואר הראשון אחרי כמה עשורים של מדבר וציה....
לא לשכוח שהצעירים צריכים להשתפשף רצוי שאת הצעירים יוחתמו ל 3 שנים + אופציה כדי שלא נפסיד אותם כשהם בשלים . ולא לחכות לעונה האחרונה כמו עם אולסק על מנת לחדש חוזה , גם אני חשבתי שזה מספיק אבל העיניים של בעלי הקבוצות העשירות עלינו ....

בנתיים עונה הבאה הלך לנו גורם ההפתעה ולכן עונה הבאה אני חושב שתהיה הרבה יותר קשה ונילחם על החיים שלנו בליגה .
08-May-2018, 23:36
הודעה: #25
איזה אולימפוס? איך אולימפוס? תראה את הכדורגל הישראלי, אם לא היינו פראיירים שלוקים בחוסר יציבות? היינו נאבקים עם הגמלים עד הסוף, הייתה לנו קבוצה שהייתה שווה יותר ממקום 5 העונה ולומר אחרת יהיה סתם לצאת לוזר נתנייתי שהתרגל לאכול חרא. אפשר לצאת בהצהרה שאחרי העונה הזאת רוצים להיאבק על 1-3. לא רואה סיבה שלא נוכל לעשות את זה בדיוק כמו שק"ש עשתה בזמנו שנתיים אחרי עליית ליגה.
מקווה שיגיע היום ונפסיק עם הגישה התובסתנית ומאמין שזה יקרה עם אייל.
09-May-2018, 7:18
הודעה: #26
לצאת בהכרזות רק יכול להזיק , אם אחרי 2 סיבובים נהיה עד 9 נקודות מהמקום הראשון זה אפשרי .
מנטאלית בגלל שחקנים צעירים סובלים כמו שאתה בעצמך אומר מחוסר יציבות , והאמת בגלל צורת המשחק שלנו של לחץ תמידי על הכדור אנחנו מקבלים המון צהובים ואדומים ופציעות שבהעדר ספסל ארוך יותר ועמוק יותר בלי שיהיו הפרשים גדולים בין ההרכב לספסל , אז כן כמו העונה זה המקסימום בהחלט ....

זה לא ענין של תבוסתנות והמשחק החלש נגד מכבי תל אביב האחרון הוא דוגמא לכך
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים