שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי - לא מתאים לך לדבר ככה
05-May-2018, 21:50
הודעה: #31
RE: ערן לוי - לא מתאים לך לדבר ככה
צריך להאריך חוזים לשחקנים טובים כדי להבטיח שיישארו אצלנו גם בעתיד

רוב שחקני הכדורגל לא בורכו באינטליגנציה יוצאת דופן, יש שחקנים שמוכרים סמים או משחקים, יש שחקנים שמהמרים ומעשנים במחנה אימון, יש שחקנים לפני משחק הולכים לקזינו או לבית בושת, יש כאלה ששודדים זקנות, יש כאלה שהיו מיליונרים בזבזו את כל כספם ועברו לגור ברחוב, ויש שחקנים שחושבים שהכי כדאי להאריך חוזה ע"י ראיון תקשורתי ובכך לגרום לקהל להפעיל לחץ

שחקנים עושים ויעשו טעויות בחייהם , אי אפשר לחנך את כולם, בסופו של דבר הכל עובר נשכח ונסלח
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-May-2018, 9:35
הודעה: #32
אלדד אתה כנראה לא מבין מה אמר לך אייל סגל .
ערן לוי עשה טעות אפילו טעות גסה לקפטן אבל לא נורא בסוף נסלח לו על הטעות .
זה בכלל לא אומר שצריך להחתים לעוד עונה אם יש לו מועדון שרוצה להחתים אותו לשנתיים שלוש בבקשה שהמועדון יפנה למכבי נתניה לקבל עליו מחיר ....
במכבי נתניה הוא חתום לעונה הבאה + אופציה לעוד עונה - יהיה טוב יקבל עוד חוזה כנראה כבר מינואר כמו העונה , אם לא יהיה טוב אז למה להאריך סתם חוזה ? גם הוא לא ירצה לשבת על הספסל אמרת ....
הוא צריך להבין שמכבי נתניה היא לא באר שבע או חיפה או מכבי תל אביב שיכולים לתת לשחקנים לעשות עליהם סיבוב כמו העונה ברק בדש שלא תרם כלום על המגרש
אין כסף מה לא מובן כאן ?
תהיה טוב מי לא ירצה שישאר ?
11-May-2018, 16:40
הודעה: #33
אני כמעט בטוח שנראה מערן שנה הבאה הרבה פחות ממה שראינו השנה.
וגם השנה בהרבה מהמשחקים הוא היה מעל המערכת ועשה ככל העולה על רוחו...
וכן אני אוהב ומעריך אותו מאד !!! אבל נהיה קבוצה לא פחות טובה גם ללא ערן.
12-May-2018, 11:43
הודעה: #34
כל קבוצה שרוצה את ערן לוי תצטרך לשלם למכבי נתניה כסף...אחרת שערן ישאר בתנאים שלנו...
ואצלי הוא משחק מקסימום מחצית....
12-May-2018, 22:15
הודעה: #35
היום לערן לוי אין תחליף בנתניה זה מנהיגות זה כדורגל מצוין וגם גאונות
ועם כל זה שאני מאמין שהוא יכול לשחק ברמות הגבוהות של ליגת העל שלנו אני חושב שאסור להאריך לו את החוזה יותר מעונה + עונה + עונה

ואני לא משחרר אותו מהקבוצה גם לאחר פרישה הוא יצטרך להכין עוד הרבה ערן לוי למכבי נתניה ....
12-May-2018, 22:57
הודעה: #36
אגב ספרתי לערן עד דקה 10 .
5 איבודים הוא לגמרי גאון כדורגל אבל אני מצפה ממנו להרבה פחות איבודים בטח כשהוא עדיין לא עייף
13-May-2018, 1:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2018 על ידי 1:41 לואיס ראזאק.)
הודעה: #37
לא מבין את ההתנהלות של ערן, איפה הוא בדיוק היה לפני שהגיע למכבי נתניה? נתן כמה עונות טובות בהפועל חיפה בלאומית ובעל, מועדון הכדורגל מכבי נתניה נתן לו את הבמה הטובה ביותר בקריירה שלו ועכשיו הוא מחזיק את המועדון בביצים כאשר הוא נושק ל-33? יחי ההיגיון של הכדורגלן הישראלי הממוצע.
13-May-2018, 2:11
הודעה: #38
אף אחד לא מחזיק את המועדון בביצים
יש מדיניות ברורה למועדון בקשר להחתמת שחקנים שעברו את גיל 30
רק מי שלא בטוח ביכולת של עצמו מבקש חוזה ארוך טווח אם ערן לוי יודע שעוד 3 עונות יתן אותה תפוקה אז מה הענין ?

לא נכנס מה מכבי נתניה ומה האוהדים נותנים לערן אנחנו כאוהדים אוהבים אותו מאוד ולא נשכח את הימים שלא היה כסף והוא ליכד והכריח את שאר השחקנים לעלות לדשא ולנצח ....אבל זה בכלל לא קשור להארכות חוזה , כאוהדים אפשר להבטיח לו כל עוד הוא משחק כמו העונה אנחנו נלחם שישאר עוד ועוד
ברגע שיוריד רגל מהגז ולא יוכל לתת יותר כן נבקש לא להאריך חוזה עברנו כבר כוכבים ממוטל'ה שפיגלר ועד שלום תקוה ואחרי זה איציק זוהר ורובן עטר ....נתקיים גם אחרי ערן לוי .
הוא הודיע שהוא רוצה לסיים הקריירה במכבי נתניה שיוכיח זאת .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים