שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עיתונאים שלנו מבזים את ערן לוי שלנו פשוט זבל אנושי
25-Mar-2018, 11:17
הודעה: #1
עיתונאים שלנו מבזים את ערן לוי שלנו פשוט זבל אנושי
כל העיתונאים שמשתפים פעולה כביכול עם הרומנים וצוחקים על ערן לוי הקפטן שלנו פשוט זבל של עיתונאים .
אני זוכר גם נבחרות עם שחקנים שמנים כמו יצחק שום אבל כולם ליקקו לו את התחת בגלל שהיה רוסי ....אני זוכר את צביקה רוזן ואת אלי דריקס שלא היו בגיל 32 דוגמנים ...אבל שיחקו בנבחרת ....ומוצי ליאון בגיל 40

ערן לוי אתה חייב להשתיק את כל העיתונאים ששווים גרוש וחצי , תן נגד מכבי תל אביב את משחק חייך בישולים גולים תראה להם מי זה ערן לוי , תראה להם שלעולם לא עושים צחוק מהקפטן של מכבי נתניה .

תן איזה טיל קרקע אוויר לשוער פרדראג ראיקו-ביץ' שיפרוש בגיל צעיר .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2018, 5:49
הודעה: #2
RE: עיתונאים שלנו מבזים את ערן לוי שלנו פשוט זבל אנושי
כששואלים את ערן לוי על הביקורות עליו ועל המשקל ועל ממוצע הקילומטר שלו הוא עונה שהביקורות פשוט חולפות על פניו וגורמות לו רק לרצות להוכיח יותר שהוא מספק מספרים ושהוא שחקן טוב ומוכשר. אם הוא חושב ככה גם אנחנו האוהדים צריכים שהביקורות יעברו על פנינו. איך הבובה של אבי לוזון בבובה של לילה אומרת "שה, שה ירשע!!" זה מה שצריך להגיד לכל המלעיזים.
אגב השבוע הזה אחד השבועות המרגשים שלי כאוהד נתניה אין ספק ואני אפילו לא בארץ
The following 1 user Likes Naktal's post:
זאב רווח (2626-0303-2018201820182018)
26-Mar-2018, 7:42
הודעה: #3
NAKTAL הלוואי שזה היה עובר לי ליד העיניים והאוזן ולא להתייחס לי כואב כי הוא שחקן מכבי נתניה ואם הוא היה שחקן מכבי חיפה או מכבי תל אביב לא היו מדברים על זה בכלל ....זה מה שכואב לי כאוהד , אני רוצה שיקח את הכאב הזה שלי ושל אוהדים אחרים ויסתום להם את הפה . והלוואי שיפגע וירצה לתת למכבי תל אביב בראש ...אני אוהב אותו איך שהוא שלא ישתנה
26-Mar-2018, 11:48
הודעה: #4
אנחנו התרגלנו אליו, אבלברור לי למה מישהו שרואה אותו בפעם הראשונה, מרים גבה לגבי הגודל שלו. בואו נודה על האמת, הוא לא נראה כמו ספורטאי פעיל.
אבל גם אלה שהסתלבטו עליו ברשת הודו שהוא שינה את המשחק של הנבחרת. קולגות בעבודה שלא מסתכלים על המשחקים של נתניה, נדהמו מיכולת המסירה שלו. אני הסברתי להם שזה משחק רגיל שלו.
26-Mar-2018, 14:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Mar-2018 על ידי 14:24 אלדד.)
הודעה: #5
אם מצמידים לו תזונאי צמוד שיהיה שותף לכל קניות המזון בבית ויהיה לו תפריט ארוחות מתאים, ויהיה לו תמריץ כספי אם יגיע למשקל ואחוז שומן מסוים, נרוויח בעונה הבאה את השחקן הכי טוב בליגה שיוכל לשחק ולהיות בטופ עוד 3-4 עונות
26-Mar-2018, 14:33
הודעה: #6
שמעו .. עפנו עליו .. לבנאדם יש משקל עודף וכשמשחקים במשחק בינלאומי מה לעשות קולטים אותך יותר מכמה אנשים בישראל ונתניה ..
אלדד ההצעה שלך מבורכת אבל קצת מנותקת.. לדעתי ערן לא רואה במשקל שלו בעיה. לי ברור שעם 4-5 קג פחות הוא יהיה הרבה יותר נייד והרבה יותר יעיל, אבל כשהוא משחק כל משחק 85-90 דק וכל הרשת בישראל מלאה באיזה כיף שהוא כזה, מה המוטיבציה שלו לשנות משהו ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Mar-2018, 15:17
הודעה: #7
הוא לא ישתנה בגיל 32 משאות הנפש שלנו מיותרות
26-Mar-2018, 17:18
הודעה: #8
ההצעה שלך טובה אלדד כדאי להציע לו ....הוא יכול לשחק כמו ניסים כהן עד גיל 40 אם ירזה בכמה קילו
אם כי לדעתי זה חלק ממבנה הגוף שלו ככה היה גם שחקן גרוזיני באנגליה בפרמיירליג והיה ממש טוב למרות מבנה הגוף הזה
26-Mar-2018, 17:24
הודעה: #9
(26-Mar-2018 15:17)חזום חזום כתב:  הוא לא ישתנה בגיל 32 משאות הנפש שלנו מיותרות

תוסיף לו סעיף קטן בחוזה ובתחילת העונה הבאה לא תבדיל בינו לבין קובי חסן
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (2626-0303-2018201820182018)
28-Mar-2018, 17:37
הודעה: #10
כתבה מעניינת על ערן לוי וקצב המשחק באירופה ובישראל.
ערן לוי הוא שחקן יוצא דופן. הוא לא נראה כמו כדורגלן מודרני עם ריבועים בבטן ושיער מופקד. וגם בסטנדרטים הנמוכים יחסית של אתלטיות של הכדורגלן הישראלי הוא לא ממש עומד. אבל מה שיש לו ב"קופסה", בראש, זה ראיית משחק משובחת, חוש מדהים למשחק ובנוסף לכל, רגל שמאל שלו - הדיוק, העוצמות - 10 מ-10 בסטנדרטים עולמיים.

https://www.calcalist.co.il/sport/articl...08,00.html

ואולם, האהבה הרבה שקיבל אמש, המשחק הראשון שלו במדי הנבחרת, משחק ידידות נגד רומניה, מלמדת הרבה על עד כמה הכדורגל הישראלי מפגר מאחורי הכדורגל האירופאי. לוי לא היה גרוע נגד רומניה במשחק ידידות חסר חשיבות נגד יריבה בינונית במיטבה. הוא היה אחד מהשחקנים הטובים של הנבחרת בהפסד הביתי. זה אומר המון.

ברומניה ובכלל, במספר מקומות בחו"ל, התייחסו לגודל של לוי. שחקן XXXL כינו אותו. הוא אכן יוצא דופן בצורה מובהקת. בשנות ה-80' כשהמשחק היה הרבה יותר סטטי, פחות בנוי מרצפים של פעולות באינטנסיביות גבוהה - בהגנה ובהתקפה - שחקן בגודל של לוי היה יכול להיראות טבעי. היו לא מעט שמנמנים ששלטו בקישור של קבוצות גדולות (יאן מולבי בליברפול ואפילו דייגו מראדונה בנאפולי), אבל במשחק היום - משחק בו מספר הריצות המהירות והספרינטים צמח ביותר מ-50% מאז 2007, משחק בו יש יותר מ-1,800 שינויי כיוון ושחקנים עם 8%-10% שומן הם חלק ממשחק לחץ מתואם וקטלני, אין מקום לשחקן כבד כל כך. הוא יוצא דופן בגלל שגוף הכדורגלן היום צריך לעמוד במשימות פיזיולוגיות מאוד ברורות.

זה לא קשור לאסתטיקה, זה קשור לדרישות של הכדורגל המודרני.

בכדורגל של ליגת העל, לערן לוי יש מקום. זה בגלל שהיא איטית מאוד.

בליגת העל, הכי איטית באירופה (מחקרית), ללוי יש מקום. בכדורגל בינלאומי לא בטוח שהוא יכול להשפיע.

במדד "מסירות לדקה בהחזקת כדור" (passes per minute of possession), שמלמד על מהירות תנועת הכדור, שמלמדת על איכות הנעת הכדור, ישראל היא במקום ה-30 מבין 35 מדינות שנמדדו. ליגת העל מפגרת בכמעט מסירה לדקת החזקת כדור מאשר הממוצע האירופי. גם במדד שערים לדקת משחק אפקטיבית (כלומר דקת משחק שבה הכדור נע על המגרש) ליגת העל במקום ה-35 מתוך 35. כלומר, בכדורגל סטטי יחסית, ערן לוי יכול להצליח - בקבוצה מסוימת מאוד שבונה סביבו את המערך ויש סביבו שחקנים שמשלימים אותו ואת העבודה שהוא צריך לעשות בהגנה.

האם מה שמתאים לקבוצה מאמצע טבלת ליגת העל מתאים לנבחרת ישראל? כנראה שלא. אבל לפחות זה יהיה מרגש.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים