שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עונת המלפפונים אצלנו
02-Apr-2018, 19:26
הודעה: #31
RE: עונת המלפפונים אצלנו
וייסמן מתאים יותר לשיטת המשחק, משחק לחץ ומהירות זה מה שאנחנו צריכים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אלדד's post:
Naktal (0303-0404-2018201820182018)
03-Apr-2018, 12:31
הודעה: #32
מתאים לשיטה אבל הנה נפלנו עם עדן שרם , לא יודע מה ואיך להחליט עדיף שחקן מוכח או אחד שמתאים ל"שיטה " ....
בכל מקרה נצטרך חלוץ זר ברמה גבוהה כשאני מתכוון לשחקן כמו סילבסטר , אחד כזה שמגיע לסופר ישר גולים בצרורות .

לגבי מה שמתפרסם לגבי ספורי אני לא מבין את ההגיון סביב הרצון לקנות " במחיר סביר " , הבחור בן 23 עדיין חוץ ממסירה גאונית לדיע סבע וקול אחד דרדלה לא ראינו ממנו כלום . הפועל רוצה חצי מליון ד' , זה אומר 2 מליון שקל , אז ירדו אפילו בחצי שזה. מליון שקל רק הכרטיס שלו , האם הוא שווה את זה ? האם זה דומה לדיע סבע שגם אפילו שהוא שחקן מוכח עולה 1.350 ....

להזכירכם כל הכסף הזה יורד מכיסו של אוהד כמוכם וכמוני האם זה פייר לבקש ממנו השקעות מטורפות כאלו ?? 10 מליון שקל תקציב במקרה הטוב מליון שקל לכרטיס של ספורי ??
לגבי גבי קניקובסקי מראש אני מבקש מאייל סגל אם אתה לא יכול בבקשה אל תקנה , לפעמים אני מעלה שמות ושוכח שאתה לא תשובה ויש אחריך משפחה יקרה , מה שעשית עד עכשיו מעל למעבר לחלומות שלי , תודה רבה .
אם אפשר שעוד אנשי עסקים יתרמו מה טוב אז כן אבל אם זה רק אתה לבד בבקשה בזהירות .

לא הבנתי איזה תפקיד אמור ברק בדש למלא בן אדם נפלא וחיובי ללא ספק , ואני שמח שנמצא את מקומו במועדון , אם מישהו יודע לאיזה תפקיד מייעדים אותו אשמח ללמוד .

ולסיום הבשורה הנפלאה שדן גלזר רוצה להמשיך במכבי נתניה
05-Apr-2018, 15:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Apr-2018 על ידי 16:00 אלדד.)
הודעה: #33
בפורום של מכבי ת"א העלו כמה שמות באשכול של ישראלים ששווה לעקוב אחריהם.. מישהו מכיר את השחקנים האלה?

" אם כבר הייתי מביא את:
תמיר ברזלי בן 21 מרמת השרון
אמנון טדלה בן 21 מסקציה נס ציונה
בן דיגה בן 22 מחולון ירמיהו
מועמר קאראקארה בן 27 מהפועל איכסל, 16 שערים המלפפון הכי לוהט של ליגה א'

אם טביב הצליח אין סיבה שלא נפגע"
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (0808-0404-2018201820182018)
08-Apr-2018, 1:53
הודעה: #34
נראה מתאים חוץ מההוא בן 27 כדאי לעקוב
08-Apr-2018, 4:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2018 על ידי 5:06 אלדד.)
הודעה: #35
(08-Apr-2018 1:53)זאב רווח כתב:  נראה מתאים חוץ מההוא בן 27 כדאי לעקוב

אז גם מתיאוס לא היה צריך בכלל לחשוב להביא את אחמד סבע בגיל 28 מאיפה שהביא אותו..

דווקא ההוא בן ה27 כתוב שסכנין רצו אותו לפני 3 שנים בליגת העל ולא קיבל שחרור..
08-Apr-2018, 14:47
הודעה: #36
ניצחת אותי אלדד חחחחח
09-Apr-2018, 13:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Apr-2018 על ידי 13:47 זאב רווח.)
הודעה: #37
לגבי גבי קניקובסקי אולי כדאי לרדת ממנו הסוכן שלו ידוע כסחטן אני לא אוהב שמתעסקים איתו , באותו ענין צריך לבקש מויקי כחלון להחליף סוכן לא רוצים את הסוכן הזה בקרבת המועדון שלנו הוא מזכיר יותר מדי את איזיקוביץ' ....ויקי כחלון חובה להעלות את תג המחיר שלו הוא עומד להפוך למגן הימני הכי טוב בארץ , ויקי אתה חייב לשפר את הבעיטות שלך מול השער זה ביזיון הבעיטה מול חיפה .ותשפר את ההגנה שלך לא יכול להיות שכל תקן שלך בהגנה יהפוך לפאול בסביבת הרחבה ....

לדעתי נצטרך לוותר על גרוס או על לני אהרון בעונה הבאה האמת הכי טוב שיהיו 5 בלמים כי יהיו הרחקות לפציעות זה קורה בכל עונה

קשרים 50-50 זה מה שאנחנו חייבים וצריך לסגור איתם לפני שיתחיל הקיץ אחרי זה המחירים רק ירקיעו שחקים . לחפש שוב בליגות יותר נמוכות יש המון שחקנים שמחפשים הזדמנות , לתת צ'אנס לשחקנים הנוער חוץ ממאלדה אולי שחקן נוער מתאים !!! המטרה לחזק את הקבוצה ולהחזיר עלויות על מנת להחזיק סגל רחב ועמוק בלי לרדת ברמת המשחק !!!

מגן שמאלי כנראה שאנחנו סגורים כי לא מדברים על זה יותר וזה סימן טוב .

בניית החלוץ נותרה כשהייתה ...מלדה וברמי צריך עוד חלוץ ועוד שחקן כנף . אם היה אפשר שגיב יחזקאל השאלה + אופציה , או דור ג'אן השאלה + אופציה .כשחקן הכנף . ואז אולי וייסמן או חלוץ זר מציאס כמו קיודה
11-Apr-2018, 15:19
הודעה: #38
דוד או מישהו , האם קיים סרטון שמראה את שחף או אסרס מהנוער ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים