שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בית"ר - נתניה
18-Mar-2018, 18:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2018 על ידי 18:47 אלדד.)
הודעה: #31
RE: בית"ר - נתניה
עוד מהעונה שעברה הגענו למסקנה שקוגבניה לא מועיל בקישור, ועוד העונה היו כמה משחקים שהוכיחו את זה שוב
חבל שלא לומדים מטעויות.. לפחות שעונה הבאה הוא יצא להשאלה.. כל שחקן מהנוער היה תורם יותר ממנו אם לא בכישרון לפחות בהתלהבות ובנשמה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Mar-2018, 19:08
הודעה: #32
השאלה ..? נראה לי יותר נכון ישוחרר. אין מה להחזיק שחקן התקפה אם נותנים לו רק תפקידי קישור שהוא לא טוב בהם. יכול להיות שהאופי שלו בעוכריו בכל מקרה הצפיה משחקן זר שיתן יותר ולנתניה רוב העונה רק 3 זרים נתנו תוצרת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Mar-2018, 19:43
הודעה: #33
שלא תטעו. בכל משחק ששיחק קוגבניה הוא היה מהמובילים בגמיעת קמ. הבעיה שלו היא חוסר הדיוק. במסירות. שפת גוף אדישה וחוסר יציבות. זר צריך לתת תפוקה בכל משחק.
18-Mar-2018, 19:55
הודעה: #34
-בית"ר ירושלים כנראה הבינה באיזה הרכב נפתח והתכוננה לזה.
היא באה לגנוב שער בפתיחת המשחק ולהסתגר. הם ידעו שאנחנו נחזיק בכדור והם ידעו שאנחנו משחקים בלי חלוץ 9 שיודע לשחק עם הגב לשער,ועלו עם 3 בלמים. ומה יצא לנו מזה? פשוט מלא התקפות שלנו שאנחנו פורצים להם את ההגנה מהאגפים אבל ברחבה אין את השחקן שישים את הרגל בגלל שכל שחקני ההתקפה שלנו הם שחקנים שמשחקים עם הפנים ואוהבים לברוח עם הדריבל לאגף. רמזי ספורי אתמול ביום רע, אנחנו יודעים שיש לו בעיטה טובה ברגל אבל הוא אפילו לא איים וכמעט תמיד ברח לאגף, אפילו יונס מלדה עדיף בתנועות לעומק וראינו את זה בשער השיוון נגד חיפה והשער הראשון. סלובוברדה העדיפו לתת לספורי עוד דקות משחק ושילמנו על זה כשבדקות שתקפנו (45-70) (דקות מדהימות כמה זמן לא היה את המכבש הזה) היה חסר לנו מישהו ברחבה לשלוח אליו כדורים.
אז בית"ר שיחקה עם 3 בלמים כדי לייצר יתרון מספרי בהגנה ומה היא עשתה כדי ליצור יתרון מספרי בהתקפה? שיחקה עם 2 חלוצי 9, כאלה שבחיים לא מוותרים על כדור לא בגובה ולא בדשא וככה תמיד היה להם מי שילחם עם 2 הבלמים שלנו ויהיה מי שיסחוט טעויות מהבלמים שלנו ובאגפים שגם ככה דלילים הם שלחו את המגנים לתקוף והשינוי מערך בכניסה של עזרא כבר בכלל עשה לבית"ר את משחק ההתקפה יותר נוח.
אז בית"ר השיג יתרון מספרי בהתקפה ובהגנה , אז מה שיש לנו 70 אחוז החזקה אבל אף אחד כדי לשים כדור ברשת. אפשר להתלונן על השיפוט, אבל הפסדנו את המשחק במו רגלינו כמו שבני יהודה הפסידו לנו את המשחק.
אגב המשחק הזה ממש הזכיר לי את את המשחק מהסיבוב הקודם לא ככה? מימוני בתפקיד הויבך ועזרא בתקפיד בניון.
עוד קצת:
-רעיון של לפתוח עם קוגבניה היה לא טוב, כנ"ל לגבי ספורי רק שקוגבניה בקישור זה יותר משפיע על המשחק של ההענת כדור.
-דן גלזר נגד הקבוצות הגדולות תמיד מבריק, איזה כיף שיש למכבי חיזוק בקישור לעונה הבאה ועוד את ברסקי (הקישור של בית"ר ת"א עונה שעברה)
-ויקי ועבודות הגנה זה לא הולך ביחד אבל בהתקפה עבד טוב בעיקר על דילמוני חסר כושר המשחק, היינו צריכים להוציא מהמאצ אפ הזה יותר.
-מסירה לערן 50 מטר מהשער ואז ישר מסירה מהירה לדיא סבע, כולם כבר הבינו את זה אפשר לגוון לפעמים? כאילו זה אחלה שיטה אבל אי אפשר לעשות רק את זה כל המשחק.
-יש ספקולציות על מגן שמאלי זר לעונה הבאה, טוב מאוד כ"כ חסר לנו מגן שמאלי טוב כל שבוע אותו קרקס על אגף שמאל.
שבוע טוב!
The following 2 users Like Naktal's post:
זאב רווח (1818-0303-2018201820182018), חזום חזום (1818-0303-2018201820182018)
18-Mar-2018, 21:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2018 על ידי 21:12 אלדד.)
הודעה: #35
בעזרת כדורים ארוכים אפשר לנצח אותנו.. זו הדרך להתמודד עם קבוצה שלוחצת אותך

(18-Mar-2018 19:43)חזום חזום כתב:  שלא תטעו. בכל משחק ששיחק קוגבניה הוא היה מהמובילים בגמיעת קמ. הבעיה שלו היא חוסר הדיוק. במסירות. שפת גוף אדישה וחוסר יציבות. זר צריך לתת תפוקה בכל משחק.

גם קייטה מקום ראשון בקבוצה בספרינטים.. אבל זה לא ממש תורם יותר מידי
18-Mar-2018, 23:12
הודעה: #36
(18-Mar-2018 18:24)טל.מ כתב:  קח דוגמאות רק ממה שאני זוכר בשלוף
מכבי תא - הוצאה של הקשר ההגנתי היחיד והחלפתו בחלוץ כשאנחנו ב10 שחקנים. נגמר 3:0
סכנין - הוצאה של אביב והחלפתו בריביירו כשאנחנו ב10 שחקנים ומובילים 1:0 נגמר 1:1 הגול הגיע בדיוק מהצד של אביב כי במקום לעזור לקובי מור בצד שמאל ריביירו טייל על החצי
הפועל חיפה - מערך שגוי עד הדקה ה70 כשערן 9 ורוז'נסקי קשר 50:50. עד הדקה ה70 לא הופענו, עד שבדש נכנס. הפסדנו 2:0
ביתר אתמול כבר דיברנו.

לגבי שינוי מערך ידידי - צריך שכל ... אתה משחק נגד קבוצה טובה ממך שלא יהיה לך ספק . החוליה החזקה של נתניה היא הקישור. מסכים איתי ? אז כשאתה שולט במשחק בצורה כמעט מוחלטת מהדקה ה30 עם לחץ הולך וגובר במחצית השניה לא חייבים לפרק את חולית הקישור ! אתה כרגע הדומיננטי וזו רק הדקה ה66 יש עוד 30 דק לשחק שזה המון. התשובה שלך זה מין ראש קטן כזה.. רציתם שינוי מערך אז הנה הוא שינה .. מה לא בסדר ? לכן אני אומר לך כבר לא מעט - ניהול משחק הוא בהתאם למתרחש על הדשא. אתה יכול לבוא עם מיליון תוכניות והכל יכול להטרף ברגע ולכן יש חשיבות ליכולת הניהול המשחק בזמן אמת, דבר שסלובו את ברדה לוקים בו ובגדול.

(18-Mar-2018 18:13)אלדד כתב:  עם ניקו היית שולט במרכז השדה ומפתח התקפות וביתר לא היו מגיעים למצבים
בלי ניקו בית"ר תקפה ותקפה ולא היה לנו שליטה במרכז.. איך קבוצה שצריכה לכבוש 2 שערים במקום לשבת על שער היריבה מתמודדת עם התקפות של היריב? וזה לא היה 70 דקות
ואין קשר בין ניקו לתכליתיות.. זה התפקיד של החלק הקדמי

בדיוק כך. אני פשוט לא מאמין שאופיר מסוגל להשלים עם זה שצמד המאמנים שלו שוגה בצורה כל כך קשה פעם אחרי פעם.

אתה לא יכול להשלים עם זה ואני לא יכול להבין את יכולת ההתבונות הצרה שלך והשיפוט המהיר שאתה עושה אחרי כל משחק שמסתיים בלי 3 נקודות באמתחתנו.
אז כן, מול הפועל חיפה ומכבי הם שגו. אז?
מול מכבי חיפה ובני יהודה הם הצליחו יופי. אז?
כדורגל זה לא מדע מדויק ותפסיק לחשוב שכל הפסד יכול היה להפוך לנצחון בגלל חילוף שכן או לא היה מתבצע.

ושוב לגבי אתמול, לא ראש קטן ולא נעליים( לך פשוט תמיד יש מה להגיד שהתוצאה לא מתיישרת עם הציפייה שלך. תלמד לקבל הפסדים. לא הכל זה מערכים ושיטות ).
שלטנו במשחק מדקה 15 עד הפנדל שלהם. השליטה הזאת לא ייצרה שום מצב אמיתי. סתם למלמלים שמניעים יפה ולא מייצרים כלום. הצוות החליט ללכת על התקפה, לעשות שינוי פנימי, להסיט אחורה את ספורי ולהכניס את מלדה קדימה. מה בדיוק הבעיה? מה האסון הגדול?
גם אני חושב שהחלק החזק שלנו זה הקישור אבל אתמול היינו עקרים בהתקפה משך 70 דקות, ולא בגלל שהחמצנו, בגלל שלא ייצרנו מצבים. רצו לדחוף עם יותר שחקנים קדימה, להעביר את העומס לרחבה שלהם, וזהו. לא הלך.
בוא אני אספר לך משהו - כנראה שעוד נאבד נקודות העונה, עם ניקו, בלי ניקו, עם מלדה ובלי מלדה... אפילו בפליסטיישן שלי זה קורה לפעמים....
18-Mar-2018, 23:57
הודעה: #37
עקרים ? תראה את המשחק שוב. מהדקה ה30 השתלטנו על המשחק. בעיטה של ערן מרחוק במחצית הראשונה שקליימן הוציא מהחיבור, פנדל שלא קיבלנו, בעיטה של גלזר לקורה , נגיחה של גלזר מ5 מ מעל המשקוף וכל זה עד הדקה ה66. אז חלאס למכור שהיינו עקרים. המשחק נגמר ברגע שהוציאו את ניקו כי ביתר השתלטו על האמצע. אתה רוצה להמשיך בשלך - לך על זה.. אם לוקח לך חצי שנה להחליט אם סלובו טועה בחילופים שלו בצורה קונסיסטנטית כשהוא מחליף קשר בחלוץ בלי קשר למתרחש על הדשא מה אני אשם.. ואומרים את זה בפייס ואומר את זה חטב ואומר אלדד .. ואומר ניסים ואומר אלון ואומרים עוד ועוד אז אני המשוגע ..? אני היחידי שעונה לך .. אני יודע שאתה חייב להגיד את המילה האחרונה כי ככה אתה מציל את העולם מאוהדים כמוני שתוקעים סכין בקבוצה (ניסוח של הבוס ), אז תגיד ונתפזר.

The following 1 user Likes טל.מ's post:
זאב רווח (1919-0303-2018201820182018)
19-Mar-2018, 0:05
הודעה: #38
למה נגד אשקלון שגם שם היינו צריכים לכבוש דראפיץ בחר להוציא את גלזר ולא את אולסק?
כולם יודעים שאם אולסק היה יוצא וגלזר היה נשאר היינו פחות טובים והתקפיים
19-Mar-2018, 0:09
הודעה: #39
אופיר טל.מ צודק הפעם , החילוף השבוע של סלובו הפסיד לנו את השליטה האבסולוטית במגרש , לא יודע אם היינו משווים לא יודע אם היינו מנצחים זה נכון גם טל.מ לא יכול לטעון כך כי הנבואה ניתנה .... אבל היינו ממשיכים לשלוט בוודאות .
ברדה רצה את מלדה במקום ספורי וסלובו התערב וקילקל זאת האמת
19-Mar-2018, 0:09
הודעה: #40
(19-Mar-2018 0:05)אלדד כתב:  למה נגד אשקלון שגם שם היינו צריכים לכבוש דראפיץ בחר להוציא את גלזר ולא את אולסק?
כולם יודעים שאם אולסק היה יוצא וגלזר היה נשאר היינו פחות טובים והתקפיים

והכניס את עלי ? כלומר קשר מול קשר ? בשלושת המשחקים שניצחנו ברצף סלובו שמר על המערך . קשר תמורת קשר חלוץ תמורת חלוץ. בכל פעם שהוא הוריד קשר והכניס חלוץ ספגנו.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים