שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בית"ר - נתניה
18-Mar-2018, 15:35
הודעה: #21
RE: בית"ר - נתניה
(18-Mar-2018 0:26)דוד חטב כתב:  סלובו מאמן ענק חסר מושג בסיסי בטאקטיקה היה חייב לשחק היום 90 דק' עם עלי , אולסק , וגלזר...לטעות פעמיים נגד אותה קבוצה זו כבר טיפשות או יהירות....סלובו העמיד פה קבוצה אדירה ויש לו המון מניות אבל בנושא הטקטיקה
בעיני הוא טועה משמעותית...

לגבי קוגבינה אני מסכים (למרות שבסוף הסתבר שעלי ביקש לא לפתוח). קוגבינה לא קשר אחורי זה בטוח. מצד שני, אני ממש לא עושה לו הנחות בגלל הציוות שלו במגרש. ההתנהלות שלו על הדשא הייתה ביזיונית אתמול. חסר מוטיבציה, שנטי באנטי . פשוט שוטט במגרש. שום תירוץ על הדרך שאתמול קוגבינה הציג לא מתקבל.

לגבי ניקו והחילוף - ההגזמות בנושא הזה שברו שיאים חדשים (ואני מגדולי מעריציו להזכירכם). 70 דקות אתה מחזיק כדור ללא שום תכלית, שום מצב אמיתי לשער, אף מצב של אחד על אחד, אפס כדורי עומק לחלוץ (שלא קיים...) . סתם שליטה אופטית עקרה.
ואז 20-25 דקות לסוף מחליט המאמן להוציא קשר אחורי, להכניס חלוץ, לרכז יותר שחקני התקפה למעלה, להתגמש מחשבתית (ככה אתה קורא לזה טל ?) ואתם מפילים את המשחק על החילוף הזה. להוציא קשר אחורי בדקה 70 שמובילים עליך ולהכניס חלוץ במקום זה חילוף לגיטימי לגמרי. לא ייצרנו שום מצב ב 70 דקות, מותר לנסות משהו אחר ב 20 שנשארו.
ההבדל ביננו לבית"ר אתמול היה רק בנושא המחץ. הם חדים כהרגלם בנושא ואנחנו היינו אימפוטנטים וחסרי תכלית, עם ניקו או בלעדיו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Mar-2018, 15:53
הודעה: #22
אופיר גם אתה לא בדיוק מבין את מה שדוד ואני (במחילה כן ..?) מנסים להסביר.. אתה יכול לרכז את כל הקבוצה ברחבת היריב ולשחק עם 17 חלוצים שימתינו לכדור . בלי חולית קישור הכדור לא יגיע. כדורים ארוכים במצב הזה מיותרים לחלוטין (מה שערן ניסה לעשות). בפועל איבדת את השליטה בכדור את השליטה במשחק ואת המשחק. זה לא כזה מסובך.
שיחקת 28 דק אחרי החילוף של ניקו ולא הגעת לכלום. אפילו לא החזקת בכדור. עד החילוף 21 דק של שליטה מוחלטת פנדל שלא נשרק כדור שפגע בקורה ו12,13 קרנות. מהדקה ה66 עד ה94 - כלום. חילוף כזה של הימור על כל הקופה תעשה בדקה ה80-82 כשיש 13,14 דק לשחק.
בנוסף - לא יכול להיות שאתה לא רואה את הטעויות האלה .. אני כבר באמת לא מאמין שאי אפשר לשכנע אותך בשום טעות כשמביאים אין ספור דוגמאות מכל כך הרבה משחקים שבכולם בעקבות השינויים וההרכבים המוזרים או הפסדנו או איבדנו ניצחון, ואתה מצדיק כל טענה.. בחיאת אני אשמח לתשובה עניינית.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
אלדד (1818-0303-2018201820182018)
18-Mar-2018, 16:10
הודעה: #23
(18-Mar-2018 15:53)טל.מ כתב:  אופיר גם אתה לא בדיוק מבין את מה שדוד ואני (במחילה כן ..?) מנסים להסביר.. אתה יכול לרכז את כל הקבוצה ברחבת היריב ולשחק עם 17 חלוצים שימתינו לכדור . בלי חולית קישור הכדור לא יגיע. כדורים ארוכים במצב הזה מיותרים לחלוטין (מה שערן ניסה לעשות). בפועל איבדת את השליטה בכדור את השליטה במשחק ואת המשחק. זה לא כזה מסובך.
שיחקת 28 דק אחרי החילוף של ניקו ולא הגעת לכלום. אפילו לא החזקת בכדור. עד החילוף 21 דק של שליטה מוחלטת פנדל שלא נשרק כדור שפגע בקורה ו12,13 קרנות. מהדקה ה66 עד ה94 - כלום. חילוף כזה של הימור על כל הקופה תעשה בדקה ה80-82 כשיש 13,14 דק לשחק.
בנוסף - לא יכול להיות שאתה לא רואה את הטעויות האלה .. אני כבר באמת לא מאמין שאי אפשר לשכנע אותך בשום טעות כשמביאים אין ספור דוגמאות מכל כך הרבה משחקים שבכולם בעקבות השינויים וההרכבים המוזרים או הפסדנו או איבדנו ניצחון, ואתה מצדיק כל טענה.. בחיאת אני אשמח לתשובה עניינית.

אתה חייב להבין טל אחת ולתמיד. זה שאתה משוכנע בצדקת הדרך שלך ומקבל גושפנקה על זה מעוד 4-5 אוהדים לא הופך עדיין את התיאוריה שלך לנכונה.

מסביר לך שוב, עם קישור ועם שחקנים שכביכול אמורים היו לייצר לך מצבים לא הגעת לשום מצב. כלום.נאדה. סתם שלטת ללא תכלית.
אז באו המאמנים ,בפיגור, שנשארו 20-25 דקות, וניסו לשנות מערך כפי שאתה חופר לנו פה חודשים. וכן, עלי ודיא וערן וספורי בתיאוריה יכולו להכניס כדורים למלדה וקייטה. וכן, זה לא הלך ולא הביא את התוצאות. סו וואט ? מה זה פה מדובר באיזה משחק מחשב שאתה עושה שיפט דליט ומנקה את כל הלכלוך ?
זה כדורגל ולפעמים לא כל מה שאתה מנסה לעשות מצליח.

הקטע הזה שלך ושל אוהדים שחושבים שהמציאו את הכדורגל משגע אותי. יושבים שני אנשי כדורגל, חיים את הקבוצה, מרגישים את השחקנים, עובדים על שיטות ומערכים ובא טל פתאום ומפיל את המשחק הזה עליהם כי ניקו יצא בדקה 70....
הזוי.
18-Mar-2018, 16:17
הודעה: #24
שוב אתה מקשר הכל אלי .. אני לא האישיו אם לא קלטת.. ומכיון שהטעויות שלהם בחילופים עולים לנו בלא מעט משחקים לא נראה לי שהמצאתי כלום ואתה חושב שאני ועוד 4 שחושבים כמוני הם הבעיה .. נו תם הדיון.

18-Mar-2018, 16:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2018 על ידי 16:25 אלדד.)
הודעה: #25
(18-Mar-2018 15:35)אופיר34 כתב:  
(18-Mar-2018 0:26)דוד חטב כתב:  סלובו מאמן ענק חסר מושג בסיסי בטאקטיקה היה חייב לשחק היום 90 דק' עם עלי , אולסק , וגלזר...לטעות פעמיים נגד אותה קבוצה זו כבר טיפשות או יהירות....סלובו העמיד פה קבוצה אדירה ויש לו המון מניות אבל בנושא הטקטיקה
בעיני הוא טועה משמעותית...

לגבי קוגבינה אני מסכים (למרות שבסוף הסתבר שעלי ביקש לא לפתוח). קוגבינה לא קשר אחורי זה בטוח. מצד שני, אני ממש לא עושה לו הנחות בגלל הציוות שלו במגרש. ההתנהלות שלו על הדשא הייתה ביזיונית אתמול. חסר מוטיבציה, שנטי באנטי . פשוט שוטט במגרש. שום תירוץ על הדרך שאתמול קוגבינה הציג לא מתקבל.

לגבי ניקו והחילוף - ההגזמות בנושא הזה שברו שיאים חדשים (ואני מגדולי מעריציו להזכירכם). 70 דקות אתה מחזיק כדור ללא שום תכלית, שום מצב אמיתי לשער, אף מצב של אחד על אחד, אפס כדורי עומק לחלוץ (שלא קיים...) . סתם שליטה אופטית עקרה.
ואז 20-25 דקות לסוף מחליט המאמן להוציא קשר אחורי, להכניס חלוץ, לרכז יותר שחקני התקפה למעלה, להתגמש מחשבתית (ככה אתה קורא לזה טל ?) ואתם מפילים את המשחק על החילוף הזה. להוציא קשר אחורי בדקה 70 שמובילים עליך ולהכניס חלוץ במקום זה חילוף לגיטימי לגמרי. לא ייצרנו שום מצב ב 70 דקות, מותר לנסות משהו אחר ב 20 שנשארו.
ההבדל ביננו לבית"ר אתמול היה רק בנושא המחץ. הם חדים כהרגלם בנושא ואנחנו היינו אימפוטנטים וחסרי תכלית, עם ניקו או בלעדיו.

ריביירו היה יכול להתאים בול לאגף השמאלי שהיה עקר התקפית

אם היינו משחקים בהרכב הזה מהדקה ה67 עד הסיום היינו אפילו מנצחים

ורגוץ מימוני
אולסק
גולדנברג מוחמד כחלון
ערן
ריביירו מלדה סבע

או אפילו להמר יותר ולהוציא את גולדנברג ולהשאיר את ספורי והקישור האחורי יחפה על הצד השמאלי בהגנה

אולסק מוחמד
ריביירו ספורי ערן כחלון
מלדה סבע

זה הרכב הרבה יותר התקפי מאשר להכניס עוד 2 חלוצים
18-Mar-2018, 16:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2018 על ידי 16:34 טל.מ.)
הודעה: #26
לדעתי כל שינוי במערך בדקה ה66 כשאתה בשליטה מוחלטת הוא טעות. אתה רוצה לעשות בלאגן במגרש ? רק כשאתה לא שולט או כשנשאר מעט זמן ואתה זורק את כל הקלפים יהיה מה שיהיה. בכדורגל היום משחקים 93-95 דק כל משחק, לבצע כזה הימור בדקה ה66 זה להפסיד את האמצע מכאן ועד סוף המשחק כך שגם אם היינו אכשהו משווים היינו חוטפים שוב.
בנוסף הייתי מציע שמישהו יבדוק את ההימורים בחילופים שסלובו עשה - הוצאת קשר הגנתי (אביב ניקו עלי גלזר) והחלפה בחלוץ למיטב זכרוני תמיד הסתיימה בספיגה ואובדן נקודות דבר שקרה גם בשנה שעברה.

18-Mar-2018, 17:44
הודעה: #27
כשאתה פותח עם גלזר מוחמד ואולסק נגד ב"ש או ת"א ואתה נמצא בפיגור, האופציה הטובה היא להוציא את גלזר ולהכניס את אביב /ריביירו /ספורי /מלדה
ואתה משנה להם את התפקוד ולא את המערך.. נותן לאביב להכנס לרחבה מקו שני ולעשות מהומה ברחבה

והפוך כשאתה מוביל וכל הקבוצה מסתגרת תוציא את ערן ותכניס שחקן הגנתי ותדאג שיהיו לך בהתקפה שחקנים מהירים כמו סבע וריביירו
18-Mar-2018, 18:07
הודעה: #28
(18-Mar-2018 16:17)טל.מ כתב:  שוב אתה מקשר הכל אלי .. אני לא האישיו אם לא קלטת.. ומכיון שהטעויות שלהם בחילופים עולים לנו בלא מעט משחקים לא נראה לי שהמצאתי כלום ואתה חושב שאני ועוד 4 שחושבים כמוני הם הבעיה .. נו תם הדיון.

לא מקשר אליך. מקשר אל הדברים שאתה אומר בצורה די סיסטמטית ורוטינית.
ומי אמר שכל איבוד הנקודות שלנו עד כה נבעו מהחילופים שלהם ?
אתה קובע פה דבר כאילו שיש לך איזה כדור בדולח שאומר לך מה היה קורה אילו...אז אתה אומר...גם אני אומר...

ואני חוזר ואומר, יש דברים שאני יכול להסכים איתם כמו הציוות של קוגבינה באמצע, אבל בנושא החילוף של ניקו וההתנפלות (הדי צפויה) כאילו שזה מה שגמר אותנו אני לא חייב להסכים. העובדה היא שעם ניקו ב 70 דקות לא היית תכליתי , לא איימת ולא הגעת למצב, ולכן שינוי מערך (ואני לא יעזוב אותך. כפי שאתה ודומיך כל הזמן דורשים) והחלפה של קשר אחורי בחלוץ הוא דבר לגיטימי ומקובל. לפעמים זה מצליח ולפעמים לא . בשני המקרים זה לא עניין של טר"ש או צל"ש. כולה כדורגל. לא תמיד הכל מצליח בו.
18-Mar-2018, 18:13
הודעה: #29
עם ניקו היית שולט במרכז השדה ומפתח התקפות וביתר לא היו מגיעים למצבים
בלי ניקו בית"ר תקפה ותקפה ולא היה לנו שליטה במרכז.. איך קבוצה שצריכה לכבוש 2 שערים במקום לשבת על שער היריבה מתמודדת עם התקפות של היריב? וזה לא היה 70 דקות
ואין קשר בין ניקו לתכליתיות.. זה התפקיד של החלק הקדמי
18-Mar-2018, 18:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Mar-2018 על ידי 18:26 טל.מ.)
הודעה: #30
קח דוגמאות רק ממה שאני זוכר בשלוף
מכבי תא - הוצאה של הקשר ההגנתי היחיד והחלפתו בחלוץ כשאנחנו ב10 שחקנים. נגמר 3:0
סכנין - הוצאה של אביב והחלפתו בריביירו כשאנחנו ב10 שחקנים ומובילים 1:0 נגמר 1:1 הגול הגיע בדיוק מהצד של אביב כי במקום לעזור לקובי מור בצד שמאל ריביירו טייל על החצי
הפועל חיפה - מערך שגוי עד הדקה ה70 כשערן 9 ורוז'נסקי קשר 50:50. עד הדקה ה70 לא הופענו, עד שבדש נכנס. הפסדנו 2:0
ביתר אתמול כבר דיברנו.

לגבי שינוי מערך ידידי - צריך שכל ... אתה משחק נגד קבוצה טובה ממך שלא יהיה לך ספק . החוליה החזקה של נתניה היא הקישור. מסכים איתי ? אז כשאתה שולט במשחק בצורה כמעט מוחלטת מהדקה ה30 עם לחץ הולך וגובר במחצית השניה לא חייבים לפרק את חולית הקישור ! אתה כרגע הדומיננטי וזו רק הדקה ה66 יש עוד 30 דק לשחק שזה המון. התשובה שלך זה מין ראש קטן כזה.. רציתם שינוי מערך אז הנה הוא שינה .. מה לא בסדר ? לכן אני אומר לך כבר לא מעט - ניהול משחק הוא בהתאם למתרחש על הדשא. אתה יכול לבוא עם מיליון תוכניות והכל יכול להטרף ברגע ולכן יש חשיבות ליכולת הניהול המשחק בזמן אמת, דבר שסלובו את ברדה לוקים בו ובגדול.

(18-Mar-2018 18:13)אלדד כתב:  עם ניקו היית שולט במרכז השדה ומפתח התקפות וביתר לא היו מגיעים למצבים
בלי ניקו בית"ר תקפה ותקפה ולא היה לנו שליטה במרכז.. איך קבוצה שצריכה לכבוש 2 שערים במקום לשבת על שער היריבה מתמודדת עם התקפות של היריב? וזה לא היה 70 דקות
ואין קשר בין ניקו לתכליתיות.. זה התפקיד של החלק הקדמי

בדיוק כך. אני פשוט לא מאמין שאופיר מסוגל להשלים עם זה שצמד המאמנים שלו שוגה בצורה כל כך קשה פעם אחרי פעם.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים