שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בית"ר - נתניה
19-Mar-2018, 12:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Mar-2018 על ידי 13:00 אלדד.)
הודעה: #51
RE: בית"ר - נתניה
טל יש הבדל בין לרדת על יכולת של שחקן לבין להעביר ביקורת על אלה שעומדים בראש הפירמידה המקצועית של כל הקבוצה

כל מי שמעביר פה ביקורת מבין ורוצה שדראפיץ ישאר פה עוד שנים רבות, וכנראה שגם אתה.. ואם אתה רוצה מאמן אחר, אתה מתסיס ופוגע בהצלחת הקבוצה
גם אם דראפיץ יטעה עוד כמה פעמים העונה, אני וחטב וכל שאר המבקרים נרצה לראות בעונות הבאות רק את דראפיץ על הקווים.. בדיוק כמו שנרצה לראות את ערן עם כל החסרונות והטעויות שלו

מותר להעביר ביקורת אבל יש מקרים שעדיף לשתוק לטובת המועדון.. כמו שהפסקתי להעביר ביקורת על דני עמוס ותאמין לי שיש לי מה להגיד
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Mar-2018, 13:32
הודעה: #52
אז קודם כל - למילה מתסיס יש משמעויות מרחיקות לכת ותסלח לי זה שאני חושב שמאמן מנהל משחק לא טוב זו לא התססה. אני לא קורא לפיטוריו לא מקיים נגדו הפגנות לא מקלל אותו וכו. כותב את דעתי כאוהד. ההבדל ביני לבין חטב שכותב בדיוק את אותם הדברים היא העובדה שאני מקיים דיון ועונה למי שעונה לי. לגבי דראפיץ - אם אני רוצה בסתר ליבי מאמן אחר (ולא עושה שום פעולה נגדו) אז אני מתסיס ? אתה קורא מה שאתה כותב ? מה זה כאן ציד מכשפות ? משטרת מחשבות ?
אני לא ממנה ולא מפטר ולא קובע כלום וגם לא זוכר שקראתי לאייל להתיר איתו את החוזה.

כשביקרו פה את התנהלותם ויכולתם של יוסי מזרחי או עטר או דורה אני מבין שזה היה בסדר.. אני חושב שדראפיץ לוקה בניהול המשחק שלו ולא מראה סימנים של לימוד מטעויות. מי שרוצה יתייחס ברצינות ומי שרוצה שיחשוב שאני קשקשן. לגיטימי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Mar-2018, 13:59
הודעה: #53
אלדד מי כמוני שמח מסלובו ושי בנתניה ? פשוט אושר !! מאז שמוליק פרלמן ז"ל לא נתנו הזדמנות אמיתית למאמן מנתניה והנה אייל סגל זכה להגשים לי את החלום , כל הזמן אמרתי שאם הייתי עשיר הייתי עושה ככה וככה עם המועדון וזכיתי בחיי לראות בין עיניי את החלום מתגשם ולא רק זה אלא זאת ההתחלה , אנחנו נגיע עד גמר ליגת האלופות !!! לא יודע אם אחיה עד אז אבל נגיע .

ועם כל זה טל.מ צודק בביקורת שלו במשחק נגד בית"ר אני כתבתי על זה פוסט ומחקתי כי הקדימו אותי , מותר להעביר ביקורת על סלובו ואם היה לידי הייתי אומר לו בפנים כי אני מכיר אותו אישית והוא אחלה בן אדם והיה מחייך על הביקורת והיה מקבל בכיף ביקורת מאוהד
19-Mar-2018, 14:18
הודעה: #54
אם מבקשים ממך לא להעביר ביקורת או לעדן את הכתיבה שלך אז טובת הקבוצה קודמת לכל
אפשר להעביר ביקורת נקודתית אבל לא לקטול לחלוטין
אנחנו צריכים להיות מאוחדים, מחלקות וריבים יכולים לאט לאט להפיל את כל המערכת

וכן לומדים מטעויות, עובדה שדראפיץ בסופו של דבר כן העביר את גולדנברג לעמדת המגן השמאלי ..
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (1919-0303-2018201820182018)
19-Mar-2018, 14:24
הודעה: #55
אנחנו כולנו מאוחדים כולל טל.מ באהבתנו למועדון ורוצים בהצלחתו
19-Mar-2018, 22:34
הודעה: #56
(19-Mar-2018 12:28)טל.מ כתב:  אוהד כמוך שבמשך 5 שנים ושנתיים מבקר במילים חריפות את ערן לוי ואת קוגבנייה ועושה את זה כמעט כל שבוע בלי קשר ליכולתם על הדשא וקורא בשמות תואר כמו אדיש שאנטי בנטי וכו , לא יכול לבוא בטענות לאוהד אחר שמבקר את יכולת ניהול המשחק של המאמן. זה לא שלך מותר ולי אסור.
לגבי סגל מבחינתי הוא יכול להמשיך בלסמן את האוהדים הרעים.. בעיני זה רק הופך אותו למגוחך.

עשה לי טובה. מי שקורא את הפוסטים שלך בחצי שנה האחרונה (ואני לא אלך רחוק מזה כרגע) עשוי לחשוב שאתה מדבר כאן על קבוצה בעלת תקציב בלתי מוגבל שב 20 שנה האחרונות לא מפסיקה לקחת תארים ופתאום הגיעו אליה שני קונילמלים שלא קשורים לענף ודרדרו אותם עד למקום חמישי....
אצלך יש רק ביקורת ורק נגטיביות שלמאמזין מבחוץ זה נשמע לפעמים כאילו אתה מדבר על קבוצה אחרת לגמרי. משהו שלא קשור למציאות שלנו.

ואתה לא אוהד רע. אתה אפילו אוהב את הקבוצה לא פחות מאיתנו. כנ"ל אביתר וכנ"ל התכשיט החדש של הפייס. אתם פשוט אוהדים שאלופים להוציא את הרוח מהמפרשים ,גם בטוב ובטח ברע. ושבעלים של קבוצה שהוא במקרה גם אוהד מעורב ואמוציונלי קורא אתכם אני יכול להבין למה לפעמים משתחרר לו הפיוז. טבעי לחלוטין.

ולגבי הביקורת שלי, אני אכן מבקר את השניים ועומד מאחורי הביקורת שלי אבל עם כל הביקורת שלי ,בטח לגבי ערן, תמיד הדגשתי את נחיצותו וחשיבותו למועדון מיקצועית ועוד יותר חברתית. יש לי בעיה עם ההתנהלות על הדשא. לא יותר מזה.
19-Mar-2018, 23:23
הודעה: #57
טל.מ לגבי שאר העונה כולל עונה שעברה אופיר צודק , אי אפשר להפיל על אייל סגל וצמד המאמנים את תחלואי העבר הם עושים יותר מעבודה נהדרת , לא מתייחס למיקום בכלל אבל אמת מהדקה ה 30 בטדי לא היה נראה לך שהלבנים על המגרש זה הבלנקוס ?? שליטה אבסולוטית והרבה חוסר מזל ....
למשחק הזה אני מצדיק אותך מה שבדרך כלל אני לא מסכים איתך בגלל שאתה כל הזמן כותב פסימי יש בסוג הכתיבה שלך מסר פסימי אזכיר לך אמצע עונה שעברה כשהקבוצה גמגמה בכמה תוצאות תיקו 4-4 בהרצליה ....היית כבר שוב נביא השחורות לראות מהכתיבה שלך רק פסימיות והנה העליה מתפספסת .
להיות בפליאוף עליון זה לא פחות מעלית ליגה מהלאומית .
אופיר בסגנונו מנסה לומר לך להשתדל לכתוב יותר אופטימי ולא כל הזמן לבקר על כל פיפס
אל תריבו בינכם בבקשה אנחנו סך הכל אוהדים ויש לנו אותה אהבה לאותה מטרה
20-Mar-2018, 0:19
הודעה: #58
שמעו .. עייפתם. תחליטו מה אתם רוצים לקרא ..
לא נורא אז המאמנים טעו העיקר אייל הציל אותנו - סגל אתה מלך
או דיון אמיתי ועיניני שבו כל אחד כותב מה שהוא חושב.
אם את החלק הראשון טעיתם בכתובת חבר׳ה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Mar-2018, 4:35
הודעה: #59
תכתוב חופשי טל.מ כל מה שעולה בדעתך זה כל הענין בפורום רק בקשה אחת לא בכל דבר וענין תגיד זאב זאב שנבחין מתי יש בעיה אמיתית או שזה רק דעה שונה שלך .
אני בעד חופש לכל אחד לכתוב בלי לסתום לאף אחד את הפה , לפעמים אני נסחף ואתם מחזירים אותי וזה בסדר מצידי מקבל באהבה .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים