שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ליברפול באנגליה נתניה בישראל...
05-Mar-2018, 12:44
הודעה: #11
RE: ליברפול באנגליה נתניה בישראל...
(05-Mar-2018 11:56)אלדד כתב:  
(05-Mar-2018 11:24)דוד חטב כתב:  אני שיניתי לפחות חלק מדעתי על ערן זו לא בושה סה"כ תמיד טובת מכבי נתניה מעל הכל , וכשהוא נותן מעצמו יותר , גם קבוצתית וגם אישית שאפו....אף פעם לא היה ויכוח על היכולת אלא על הדקות שהוא מסוגל לשחק....

בדיוק
ועדיין אף אחד לא שינה את דעתו לגבי הדקות שהוא צריך לשחק
אם אנחנו צריכים לכבוש ערן צריך לשחק 90 דקות ואם מובילים ערן צריך לצאת דקה דקה 70

מה זה קשור? אם אופיר, לצורך הענין, פתאום יחשוב שערן הוא מתנת האל לאנושות, זה ישנה את דעתך על עמוס? זה שאחרים טועים (או לא), לא משנה את העובדה שאתה החלטת שהוא שוער פח, ולא משנה מה הוא עושה על המגרש, לא משנה את דעתך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Mar-2018, 13:04
הודעה: #12
(05-Mar-2018 11:24)דוד חטב כתב:  אני שיניתי לפחות חלק מדעתי על ערן זו לא בושה סה"כ תמיד טובת מכבי נתניה מעל הכל , וכשהוא נותן מעצמו יותר , גם קבוצתית וגם אישית שאפו....אף פעם לא היה ויכוח על היכולת אלא על הדקות שהוא מסוגל לשחק....

איזה חלק בדעתך בדיוק השתנה ולמה ?
בוודאי שטובת מכבי נתניה מעל הכל, זו בדיוק הסיבה לביקורת שלי על ערן לוי.
מה ששלו שלו וכבר אמרתי שלדעתי הוא צריך לקבל אות הוקרה מהמועדון לאור ההתנהלות שלו בשנים האחרונות, אבל מיקצועית יש מקום לביקורת עליו.
05-Mar-2018, 13:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2018 על ידי 13:46 דוד חטב.)
הודעה: #13
שיניתי את דעתי בזה שערן לא צריך לפתוח...הייתי בטוח ש-30 דקות זה המקסימום שהוא יכול לתפקד...
היום אני מבין שחשוב לשחקן לפתוח והוא מנהיג על המגרש הוא נותן מה שיכול....עדיין לדעתי אם המצב טוב כמו בשבת האחרונה אפשר לתת לו לנוח והיה צריך נגיד להיות מוחלף דקה 70...מתוך הבנה הדדית שזה טוב גם לערן וגם לקבוצה....
עדיין קשה לי לראות שחקן שלא עובד ולא תורם לחלק ההגנתי...
למדתי לחיות עם זה כי בתקופה הזו זה משרת את שני הצדדים...
להגיד לך שאני חושב שזה דרך נכונה בוודאי שלא...
אבל החיים הם פשרות ואם ערן טוב לנו לחדר הלבשה מגלה מנהיגות עוזר בקידום צעירים וגם נותן מספרים...אז מעגלים פינות זה הכדורגל הישראלי....
05-Mar-2018, 14:24
הודעה: #14
ערן לוי צריך לשחק במשחקי הבית ומחצית במשחקי החוץ , ככה נקבל אותו כל הזמן מצוין וערן לוי הטוב .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים