שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבלת החלטות
19-Feb-2018, 17:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Feb-2018 על ידי 17:36 טל.מ.)
הודעה: #11
RE: קבלת החלטות
(19-Feb-2018 16:59)אופיר34 כתב:  
(19-Feb-2018 2:47)טל.מ כתב:  אם המשחק היום הוא מגמה למה שיקרה בפלייאוף העליון .. הניסויים האלה לא יתנו לך כלום. רק נהיה בשר תותחים. לגבי השוער - הרבה קבוצות מתחבטות בשאלה הזו. אם עמוס רוצה להשאר לדעתי אין בכלל שאלה. אפשר להחזיר את דין גל כשוער שני ולהשאיל את אלקסלסי ולבצע הערכה מחודשת אחרי שנה. בסופו של יום יחליט הבעלים מה המטרות בעונה הבאה. אם הוא רוצה לאיים על הצמרת כדאי שיעשה את זה עם שוער מנוסה. בכלל אני לא מבין את האובססיה שלך על עמוס. אתה קרוב של אלקסלסי ? אתה באמת מאמין שהוא טוב מעמוס ? אתה באמת חושב שנתניה צריכה להמר עליו ?

אם המשחק הזה הוא מגמה אז ככה וככה יקרה...
ואם המשחק מול בית"ר וק"ש וב"ש הוא גם מגמה מה אז יקרה ??

מחכה ליום שימציאו את הכדור שיצבע בקצת ורוד את השחור שאתה אוהב כל כך להפיץ אחרי כל הפסד \ משחק חלש של הקבוצה....

המטרות אני מאמין יהיו לפחות להשיג את אותו ההישג של השנה ולנסות להשתדרג גם מעבר לזה ,וצמד המאמנים שלנו מסוגל לעשות את וגם לשפר את המשחק והיכולת על הדרך !

(19-Feb-2018 14:31)טל.מ כתב:  
(19-Feb-2018 12:18)אלדד כתב:  נכון טל, עמוס כל שבוע מציל שערים בטוחים, ההגנה הגרועה שלנו תמיד אשמה בכל השערים שאנחנו סופגים
גם כשעמוס ירד ליגה עם עכו הוא לא היה אשם בשום שער ספיגה כי בדיוק הפריעו לו
מכבי פ"ת עד עכשיו מתחרטת שהיא ויתרה על עמוס שהוא השוער הטוב בליגה יותר מכל הצעירים שבקושי יוצאים מקו השער ומזנקים

כל הקבוצות התקדמו לשוערים צעירים ואנחנו צריכים להחתים את עמוס לעוד שנתיים כי בגיל 31 הוא מזנק כמו פנתר ויש לו את אותם אינסטינקטים שהיו לו בגיל 23

טל אם אתה היית המאמן שלנו אביב אברהם היה משחק כיום בהפועל עפולה עושה דאבל פסים עם צלישר

אתה יכול לחבור לאופיר. אותה הבנה אותה אובססיה.

שמע אם תמשיך עם השטויות שלך אני באמת אביא כמה ציטוטים היסטריים ואופיינים שלך שאך לא מזמן השמעת פה. זה ממש לא היה מזמן. רק לפני המשחק מול בית"ר.
עשה טובה. אתה עושה מעצמך צחוק שנה אחרי שנה.

להגיב לך ולהוא שיש לו שתי אג׳נדות שהוא דוחף בכל פוסט ריביירו ואלקסלסי גדול עלי .. יש גבול לכמות הבלתי אפויים שאפשר לאכול ביום ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Feb-2018, 19:03
הודעה: #12
טל אם עמוס היה שוער יציב שמביא נקודות אף אחד לא היה מדבר על עמדת השוער
וריביירו הוא בין השחקנים הבודדים שלך שיכול לפרוץ הגנה וליצור מצב , מה שלא רואים מכל השחקני הקישור וההתקפה שלך

איך זה שמבחינתך עמוס מתאים להיות השוער הראשון גם בעונה הבאה, ועל דין גל ידעת לרדת עליו במשך כל העונה שעברה שהוא לא מתאים לרמה וצריך להחליף אותו?
19-Feb-2018, 19:03
הודעה: #13
מה אתם רבים בגלל ההפסד להפועל חיפה ? זה היה צפוי ...
צריך להתכונן טוב טוב נגד מכבי חיפה ולעשות לפחות נקודה בחוץ זה יספק אותי להגיע הזמן שהמאמנים יבינו שבחוץ אם נשחק על נקודה אז ננצח
19-Feb-2018, 19:07
הודעה: #14
רוב האוהדים הצביעו שהיו מעדיפים את אלקסלסי בשער
19-Feb-2018, 19:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Feb-2018 על ידי 19:44 טל.מ.)
הודעה: #15
(19-Feb-2018 19:03)אלדד כתב:  טל אם עמוס היה שוער יציב שמביא נקודות אף אחד לא היה מדבר על עמדת השוער
וריביירו הוא בין השחקנים הבודדים שלך שיכול לפרוץ הגנה וליצור מצב , מה שלא רואים מכל השחקני הקישור וההתקפה שלך

איך זה שמבחינתך עמוס מתאים להיות השוער הראשון גם בעונה הבאה, ועל דין גל ידעת לרדת עליו במשך כל העונה שעברה שהוא לא מתאים לרמה וצריך להחליף אותו?

אני טוען שעמוס שוער מצוין והיחיד שמדבר על עמדת השוער זה אתה.
לגבי ריביירו .. ראיתי אותו אתמול - 45 דק של כלום (כמו כולם, לא שהיה חריג) אין בו שום דבר שמצדיק השארות בעונה הבאה.

על דין גל דרך אגב לא ירדתי . עשו את זה אחרים פה וכל השוואה שאתה עושה בין דין גל לדני עמוס היא בערך השוואה בין רמזי ספורי לרמזי מארסנל ..
איך אתה מצליח להשוות בין שוער בוסר שהיה אז שנה ראשונה בבוגרים בלאומית או אלקסלסי 4 משחקים בליגה כולל גביע לשוער עם הוותק והניסיון של עמוס ? בעיני זו סוג של תעלומה .. כמו ההרכב של סלובו אתמול.

(19-Feb-2018 19:07)אלדד כתב:  רוב האוהדים הצביעו שהיו מעדיפים את אלקסלסי בשער

רוב האוהדים ... מי ? אלה שעשו עליו סקאוטינג ברמת השרון ? קראו שתי ידיעות מטעם ? ממתי האוהדים קובעים ? אם אנחנו קובעים אני רוצה פה את רוני לוי וג'ורדי אלבה. אם זה יתרחש אז אני מתפשר ומסכים שאלקסלסי יהיה השוער הראשון.

אלדד רמת הטענות נמוכה . צר לי.

19-Feb-2018, 19:51
הודעה: #16
(19-Feb-2018 17:33)טל.מ כתב:  להגיב לך ולהוא שיש לו שתי אג׳נדות שהוא דוחף בכל פוסט ריביירו ואלקסלסי גדול עלי .. יש גבול לכמות הבלתי אפויים שאפשר לאכול ביום ..

תקשיב מרבחור, זה שאתה מתחיל להשמע ולהתנסח כמו העיתונאי בדימוס לא מוסיף לך הרבה נקודות זכות. גאווה גדולה זה ממש לא.
אז אני מבין שרוחך מתחזקת בדף המחתרתי של "שומרי הסף" שלנו אבל מציע ךף לרדת מהעץ הגבוה שטפסת עליו כי גם אתה וגם השניים שלשה שמגבים אותך שם בסופו של יום ,ובריטואל הקבוע, תאלצו שוב לתת הסברים במאי 18...
ואני שואל, מתי תלמד לקח ? עד מתי ?
19-Feb-2018, 19:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Feb-2018 על ידי 19:55 טל.מ.)
הודעה: #17
(19-Feb-2018 19:51)אופיר34 כתב:  
(19-Feb-2018 17:33)טל.מ כתב:  להגיב לך ולהוא שיש לו שתי אג׳נדות שהוא דוחף בכל פוסט ריביירו ואלקסלסי גדול עלי .. יש גבול לכמות הבלתי אפויים שאפשר לאכול ביום ..

תקשיב מרבחור, זה שאתה מתחיל להשמע ולהתנסח כמו העיתונאי בדימוס לא מוסיף לך הרבה נקודות זכות. גאווה גדולה זה ממש לא.
אז אני מבין שרוחך מתחזקת בדף המחתרתי של "שומרי הסף" שלנו אבל מציע ךף לרדת מהעץ הגבוה שטפסת עליו כי גם אתה וגם השניים שלשה שמגבים אותך שם בסופו של יום ,ובריטואל הקבוע, תאלצו שוב לתת הסברים במאי 18...
ואני שואל, מתי תלמד לקח ? עד מתי ?

חמודי - אתה יודע לחזור על מה אמרתי שם ופה ? כי נראה לי שאיבדת את הכיוון.

19-Feb-2018, 21:07
הודעה: #18
אלדד מה זה רוב האוהדים ?
בקבוצה בריאה האוהדים לא קובעים רק מקסימום מבקשים להביא שחקן שהיו רוצים להנות מביצועיו , לקבוע מי יהיה בהרכב ??? לא ולא ...

טל.מ אני לא יודע למה אתה מחזיק מקוגבניה הוא פשוט 0
19-Feb-2018, 21:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Feb-2018 על ידי 21:22 אלדד.)
הודעה: #19
אמרתי את זה כדי להמחיש את העובדה שיש עוד אוהדים שחושבים שעמוס לא שוער מספיק טוב

טל אתה בן אדם חכם, ששחקן משחק טוב אתה משבח אותו וכשאותו שחקן משחק לא טוב אתה יורד עליו.. כל כך פשוט
אה ותמיד אפשר להאשים את ההגנה שגרמה לשוער להגיע למצב שקשה לעצור את הכדור
19-Feb-2018, 22:18
הודעה: #20
(19-Feb-2018 21:22)אלדד כתב:  אמרתי את זה כדי להמחיש את העובדה שיש עוד אוהדים שחושבים שעמוס לא שוער מספיק טוב

טל אתה בן אדם חכם, ששחקן משחק טוב אתה משבח אותו וכשאותו שחקן משחק לא טוב אתה יורד עליו.. כל כך פשוט
אה ותמיד אפשר להאשים את ההגנה שגרמה לשוער להגיע למצב שקשה לעצור את הכדור

אלדד מה האובססיה נגד עמוס ? כשמסבירים לי בצורה פשוטה ומביאים הוכחות אני לרוב מבין.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים