שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ק"ש - נתניה
03-Feb-2018, 23:11
הודעה: #21
RE: ק"ש - נתניה
רוז'נסקי חדש תהיו סבלניים מדובר על כוכב שעומד להיות אטרקציה בישראל
המקצוע שלו על המגרש זה מהנדס
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2018, 23:13
הודעה: #22
טל, אז ערן שווה 90 דקות משחק? כי השערים נכבשו בדקה 70 ו- 80
ודרך אגב ערן רץ היום 9 ק"מ
The following 1 user Likes אלדד's post:
yaron73 (0404-0202-2018201820182018)
03-Feb-2018, 23:38
הודעה: #23
ק"ש - נתניה
(03-Feb-2018 23:13)אלדד כתב:  טל, אז ערן שווה 90 דקות משחק? כי השערים נכבשו בדקה 70 ו- 80
ודרך אגב ערן רץ היום 9 ק"מ

תקשיב אני בטוח שאתה מבין על מה אני מדבר בביקורת שלי (לא היום) על ערן לוי. שחקן מקצוען לא יכול להראות עם כרס ולא נייד. אם אנחנו לא מגיעים להבנות על מינימום שכזה אז חבל על הדיון. אה ודש מעמוס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Feb-2018, 23:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2018 על ידי 23:47 אלדד.)
הודעה: #24
(09-May-2017 9:42)פיליפצוק כתב:  בדש לא מתאים ולא נעליים, כבר גמר את הסוס, במקומו אפשר להביא שחקן צעיר ורעב כמו אנתוני וראן

(12-May-2017 14:08)פיליפצוק כתב:  אני העליתי פה את השם של אנתוני וראן שהבינותי שהוא לא זר, הוא הצליח השנה לא פחות מויסמן, אפשר לבדוק את האופציה שלו.

וואלק אתה
04-Feb-2018, 0:10
הודעה: #25
ניצחון חשוב שסביר להניח סוגר את הסיפור. עכשיו אם יורשה לי, בא לי סתם להכניס לעצמי תסריט הזוי לראש שבו אנחנו לוקחים 15 מה-15, שאר היריבות בצמרת מאבדות נקודות ונכנסים לפלייאוף עליון צמוד ומטורף. טוב נו, מה הסיכוי שזה באמת הולך לקרות אבל אפשר לחלום Big Grin
04-Feb-2018, 0:27
הודעה: #26
(04-Feb-2018 0:10)לואיס ראזאק כתב:  ניצחון חשוב שסביר להניח סוגר את הסיפור. עכשיו אם יורשה לי, בא לי סתם להכניס לעצמי תסריט הזוי לראש שבו אנחנו לוקחים 15 מה-15, שאר היריבות בצמרת מאבדות נקודות ונכנסים לפלייאוף עליון צמוד ומטורף. טוב נו, מה הסיכוי שזה באמת הולך לקרות אבל אפשר לחלום Big Grin

סכנין ואשקלון בבית - הגיוני
מכבי חיפה חוץ- ...
הפועל חיפה חוץ - לא בשמיים
בני יהודה חוץ- אפשרי

לא לשכוח שהשחקן הכי דומיננטי שלנו חוזר להרכב..
04-Feb-2018, 1:10
הודעה: #27
אכן, אבל נו, אנחנו יודעים שזה סתם חלום. הסבירות שזה יקרה וגם שאר הידידות שלנו בצמרת יאבדו שפע של נקודות ברצף לא גבוה במיוחד. אבל יאללה בוא נחלום קצת, אחרי הכל זאת עונה מוזרה.
04-Feb-2018, 1:45
הודעה: #28
טוב, אז אחרי שבת ארוכה בכבישי הצפון ונסיעה מהנה במיוחד חזרה הביתה זה הסיכום שלי, ונתחיל עם שני האסים -

אז קודם כל, ערן. לא מחסידיו .לא הייתי ולא אהיה ,אבל במשחקים מהסוג הזה שמגיעים מולך לאינספור מצבים ובסוף בא השמנמן ונותן שני אסיסטים ומנצח לך את אחד המשחקים הכי חשובים העונה, אפילו אני אחסוך את הביקורת שלי עליו (וגם היום יש לי ביקורת).

דיא- או דיא המלך....כמה כשרון יש בשחקן הזה ואיזה חבל שבעונה הבאה כבר לא נזכה לראות את הכשרון הזה...(הערכה לא מידע...).

מעבר לזה, לא סבלתי היום. מחצית ראשונה בסה"כ די שלטנו במשחק. אומנם לא הגענו ליותר מידי מצבים אבל ניקו וגלזר עשו עבודה טובה לדעתי בקישור.
אביב לצערי היה חלש ולא מורגש כמו גם ויקי שממשיך לחזק אצלי את הדיעה ההיסטורית שמגן לרמות הגבוהות הוא לא. פשוט אפס הגנה . לא נעים מה שעשה לו שם יחזקאל היום...

ודווקא החילופים של "המקובעים" עשו לנו טוב. הלכו על כל הקופה, הוציאו את גלזר ואביב ושיפרו את משחק הלחץ שלנו. ספורי שחקן כשרוני שעובד במגרש וגם לאמריקאי יש כדורגל. בקיצור, סלובו וברדה לא פראיירים.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלדד (0404-0202-2018201820182018)
04-Feb-2018, 1:50
הודעה: #29
(04-Feb-2018 1:45)אופיר34 כתב:  דיא- או דיא המלך....כמה כשרון יש בשחקן הזה ואיזה חבל שבעונה הבאה כבר לא נזכה לראות את הכשרון הזה...(הערכה לא מידע...).

לא צריך ידע, זה ברור - מ. חיפה, מ. ת"א, ב"ש או בלגיה. זה פשוט ברור שהוא לא כאן בעונה הבאה. מקווה שמחפשים מחליף הולם.
04-Feb-2018, 1:53
הודעה: #30
(04-Feb-2018 1:50)לואיס ראזאק כתב:  
(04-Feb-2018 1:45)אופיר34 כתב:  דיא- או דיא המלך....כמה כשרון יש בשחקן הזה ואיזה חבל שבעונה הבאה כבר לא נזכה לראות את הכשרון הזה...(הערכה לא מידע...).

לא צריך ידע, זה ברור - מ. חיפה, מ. ת"א, ב"ש או בלגיה. זה פשוט ברור שהוא לא כאן בעונה הבאה. מקווה שמחפשים מחליף הולם.

מאמין שבארץ זה יהיה רק נתניה, אחרת יכול היה כבר בחלון האחרון לעבור, והיו לו הצעות בהרבה כסף.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים