שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רץ הכי מעט, משפיע יותר מכולם: המופע של ערן לוי
01-Feb-2018, 16:56
הודעה: #11
RE: רץ הכי מעט, משפיע יותר מכולם: המופע של ערן לוי
(01-Feb-2018 15:24)זאב רווח כתב:  מה השכונתיות כאן טל.מ ? נגד בית"ר הוא רץ נלחם והעיקר מסר ובעט מצוין כיוון את השחקנים היה המנהיג , לא מבין מה אתם מתלוננים .
כשערן לוי משחק חרא אני ישר אומר את האמת כשהוא משחק מצוין אתם גם צריכים להתעלות מהדעות הקדומות שלכם לגביו .
ונגיד שהוא היה 15 ק"ג פחות ורץ כמו אביב אברהם אבל חרא של שחקן מה הייתם אומרים אז ??
תהנו ממנו תסתכלו על הדברים הטובים

אל תהיה עיוור ... אחלה שחקן ביום שהברגים מסתדרים לו והכוכבים עומדים בשורה. במקום להבין שבגילו היכולת לשמור על אורך ואיכות הקריירה תלויה בעיקר במצבו הפיזי הוא מתיחס לזה לדעתי בעצימת עין. ראבאק לבנאדם יש כרס ... היה איזה קטע שכחלון עלה למתפרצת איבד באיזור הרחבה של ביתר וירד בריצה קלילה כי כנראה לא נשארו לו כוחות וערן לוי עומד ליד החצי וצורח עליו שירד יותר מהר ... במקום לחפות עליו אולי ? אז שחקן עם כרס זו שכונה לדעתי ואני ממשיך לטעון שנה שניה - מכבי נתניה צריכה לחפש מחליף לערן לוי. אני לא יודע אם רמת הכדורגל תעלה והכל יהיה טוב יותר . אני כן בטוח שככל שיכניסו למועדון אלמנטים מקצועניים כך נתקדם. למאמנים יש בעיה עם הק"ג של קייטה אבל הם סבבה עם אלו של ערן לוי ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
זאב רווח (0101-0202-2018201820182018)
01-Feb-2018, 17:14
הודעה: #12
טל.מ הביאו את ספורי וג'ייק רוז'נסקי בשביל להפחית מהעומס על ערן לוי ככל שהם יכנסו טוב יותר למשחק ערן לוי יירד בדקות .
בכל מקרה תצטרך את ערן לוי כמו שהיה שלום תקווה בהפועל תל אביב - האיש שמשנה את המשחק .
01-Feb-2018, 17:33
הודעה: #13
(01-Feb-2018 17:14)זאב רווח כתב:  טל.מ הביאו את ספורי וג'ייק רוז'נסקי בשביל להפחית מהעומס על ערן לוי ככל שהם יכנסו טוב יותר למשחק ערן לוי יירד בדקות .
בכל מקרה תצטרך את ערן לוי כמו שהיה שלום תקווה בהפועל תל אביב - האיש שמשנה את המשחק .

אני רק מחזק בפוסט הזה את דעתו של חטב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Feb-2018, 17:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2018 על ידי 18:08 אלדד.)
הודעה: #14
לא אכפת לי כמה ערן שוקל או רץ על המגרש כל עוד הוא השחקן הכי אפקטיבי בליגה שמעורב בהכי הרבה שערים ויוצר הכי הרבה מצבי הבקעה
כבר ראינו שאם מרכיבים במקום ערן שחקן אחר כישרוני בקישור שלא מפסיק לרוץ המשחק לא נראה יותר טוב

אם ערן עובר בכל משחק יותר מרחק מליאו מסי אז מה כל כך נורא בזה?
לא כל השחקנים צריכים לרדוף אחרי שחקנים ולרדת להגנה, מספיק לעשות רק לחץ אזורי בחצי של היריבה, וזה בדיוק מה שערן עושה

דרך אגב המרחק השיא של ערן שעבר במשחק העונה בליגה זה 9.42 ק"מ
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (0101-0202-2018201820182018)
01-Feb-2018, 19:23
הודעה: #15
נכון מאוד אלדד ערן מעורב הכי הרבה במשחק ההתקפה אצלנו , כשהוא לא נמצא ההתקפה שקופה ואנמית
01-Feb-2018, 19:33
הודעה: #16
(01-Feb-2018 19:23)זאב רווח כתב:  נכון מאוד אלדד ערן מעורב הכי הרבה במשחק ההתקפה אצלנו , כשהוא לא נמצא ההתקפה שקופה ואנמית

זאב הכי מעורב בכל הליגה (מעורב ב13 שערים) אחרי סבע כמובן
02-Feb-2018, 11:48
הודעה: #17
מה אתה אומר ......דוד חטב מה יש לך לומר על זה שערן לוי עם הבישולים והכיבושים הכי מעורב בליגה ? , זה נקרא שחקן מספרים !!!
02-Feb-2018, 11:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Feb-2018 על ידי 12:00 דוד חטב.)
הודעה: #18
אין בעיה עם הבישולים ואין בעיה עם הכיבושים...
יש בעיה שהוא בועט מכל מצב גם אם אחוז גבוה זה למסגרת...בעיקר כי הוא לא יכול למסור ולקבל חזרה כי הוא פשוט לא יגיע...
הייתי מעדיף 2 שחקנים מהירים בכנפיים נגיד כדוגמת התקופה של חן עזרא ופיראס ודיא מתחת לחלוץ....
אגב אני הגעתי למסקנה שאין צורך להשקיע בחלוץ כי מה שטוב לערן ודיא זה ילדים שירוצו יעשו את העבודה השחורה שון וייסמן כזה , אולי קוגבניה (נגד בית"ר זה עבד השאלה אם זה יחזיק לאורך זמן...) ואחד כמו קייטה הם מדכאים....
02-Feb-2018, 12:05
הודעה: #19
גם נכון מה שאתה אומר אבל אם בצורה הזאת אנחנו משחקים יפה ומנצחים למה אתה רוצה לשנות ?
בוא נראה שנסגור את ענין פלייאוף עליון במעשית , אולי יסכימו להריץ שחקנים ושיטות אחרות .....
02-Feb-2018, 12:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Feb-2018 על ידי 12:43 אלדד.)
הודעה: #20
לפי הסקר בכתבה מתוך 1100 הצבעות 74% חושבים שערן מתאים לשחק בנבחרת
http://m.ynet.co.il/Articles/5079327
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים