שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחחק הירואי
30-Jan-2018, 0:56
הודעה: #1
משחחק הירואי
הטוב ביותר שלנו השנה. סתם הרבה פיות פה.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes משה.ד's post:
אליהו (3030-0101-2018201820182018)
30-Jan-2018, 1:57
הודעה: #2
RE: משחחק הירואי
כן מסכים איתך משה משחק המקורי הקרבה בכל תכלית הכוח ...
בשבילי חוץ מכל ה 11 שהיו טובים בלטו מעל כולם דני עמוס שהשרה בטחון על ההגנה ועצר פנדל ששינה מומנטום , אחריו טים הויבך במשחק הכי טוב שלו העונה ולא רק בגלל הגול , וכמובן מעל כולם המאסטרו חזר . זה הערן לוי שאנחנו צריכים , המנוחה עזרה במיוחד לערן לוי ולניקו אולסק .

אני לא מבין למה לחפש מגן שמאלי , יש את גולדנברג והוא נתן חתיכת משחק חחחח בית"ר רצו לבוא דרכו ונבלמו פעם אחר פעם .
טוב שלא לחצנו גבוה מדי ואנחנו צריכים ללחוץ אפילו נמוך יותר .

משחק הבא מספיק תיקו

לצערי בנס לא קרה לבן שלי ולי דבר כשקיבלתי בקסדה אבן שנזרקה עלינו , אם היה פוגע בבן היינו נופלים מהאופנוע בגלל הסטת הריכוז מהנסיעה , פשוט בושה וחרפה שיהודי יזרוק אבן על יהודי בגלל כדורגל , חינוך זה באמת מהבית !!
30-Jan-2018, 2:00
הודעה: #3
משחחק הירואי
לא הכי טוב נסחפת . אבל הירואי בלי ספק כשאין על הספסל כלום.
משהו שאני חייב להגיד - אני ממש מבין למה קייטה או אף חלוץ בכיר לא יצליח בנתניה. ערן לוי ודיא לא מוסרים לא אחד לשני ולא לאחרים. וויסמן הצליח כי הגיע כמו ילד שכנראה נתן כבוד. במקום 5:0 רק 2:1. מתי סלובו ישים לזה סוף ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Jan-2018, 2:15
הודעה: #4
(30-Jan-2018 1:57)זאב רווח כתב:  כן מסכים איתך משה משחק המקורי הקרבה בכל תכלית הכוח ...
בשבילי חוץ מכל ה 11 שהיו טובים בלטו מעל כולם דני עמוס שהשרה בטחון על ההגנה ועצר פנדל ששינה מומנטום , אחריו טים הויבך במשחק הכי טוב שלו העונה ולא רק בגלל הגול , וכמובן מעל כולם המאסטרו חזר . זה הערן לוי שאנחנו צריכים , המנוחה עזרה במיוחד לערן לוי ולניקו אולסק .

אני לא מבין למה לחפש מגן שמאלי , יש את גולדנברג והוא נתן חתיכת משחק חחחח בית"ר רצו לבוא דרכו ונבלמו פעם אחר פעם .
טוב שלא לחצנו גבוה מדי ואנחנו צריכים ללחוץ אפילו נמוך יותר .

משחק הבא מספיק תיקו

לצערי בנס לא קרה לבן שלי ולי דבר כשקיבלתי בקסדה אבן שנזרקה עלינו , אם היה פוגע בבן היינו נופלים מהאופנוע בגלל הסטת הריכוז מהנסיעה , פשוט בושה וחרפה שיהודי יזרוק אבן על יהודי בגלל כדורגל , חינוך זה באמת מהבית !!
אוהדי בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)
תקרית אלימה לפני המשחק הערב (שני) בין מכבי נתניה לבית"ר ירושלים באצטדיון בנתניה. אל הבר "תומאס" שבמתחם הסינמה סיטי הסמוך, הגיעו כ-20 אוהדי בית''ר עם כובעים על הפנים ועוררו מהומה גדולה.

אותם אוהדים יידו אבנים, שאחת מהן פגעה ברגלה של המארחת וגרמה לפציעתה, וחדרו למקום דרך המרפסת לפני שתקפו את אוהדי מכבי נתניה שמתכנסים במקום כדרך קבע לפני משחקיה הביתיים של הקבוצה.
מהבר נמסר כי הם ראו את האוהדים נכנסים למתחם וחשבו שהם אוהדי נתניה, אולם מיד שמעו אותם צועקים "שימו כובעים" ואלו מיד פרצו למקום. מהמשטרה נמסר כי אבן אחת נזרקה למקום ולא היה נזק או נפגעים.
מירי רגב התגובה הבירה לא היתה קרה מספיק רהמארחת לא חייכה בכלל

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Jan-2018, 2:17
הודעה: #5
משחחק הירואי
(30-Jan-2018 2:00)טל.מ כתב:  לא הכי טוב נסחפת . אבל הירואי בלי ספק כשאין על הספסל כלום.
משהו שאני חייב להגיד - אני ממש מבין למה קייטה או אף חלוץ בכיר לא יצליח בנתניה. ערן לוי ודיא לא מוסרים לא אחד לשני ולא לאחרים. וויסמן הצליח כי הגיע כמו ילד שכנראה נתן כבוד. במקום 5:0 רק 2:1. מתי סלובו ישים לזה סוף ?

ערן מחפש את דיא כל הזמן. לפעמים מתפתה לבעוט אבל לא כמגמה. הוא מוסר לדיא המון.
הפוך זה כמעט לא קורה.
למעשה נראה שדיא מוסר רק לכחלון כשהוא איתו על הקו ורוב הפעמים לא טוב.
דיא שחקן הצגה!
יש לי בעיה עם השפת גוף שלו עוד מהעונה שעברה.

30-Jan-2018, 2:21
הודעה: #6
(30-Jan-2018 2:00)טל.מ כתב:  לא הכי טוב נסחפת . אבל הירואי בלי ספק כשאין על הספסל כלום.

משחק חלש ביותר בניצול מצבים ובהחלטות נכונות בהתקפה.. בועטים במקום למסור ומוסרים במקום לבעוט
אם היינו קצת מממשים את הפוטנציאל בחוכמה היינו צריכים לפרק אותם 6 חתיכות ומעלה.. 22 איומים ועוד כמה וכמה התקפות של שער בטוח שאפילו לא הסתיימו בבעיטה

טל לדעתך, לפי היכולת שבית"ר הציגו הם שווים פליאוף עליון?
30-Jan-2018, 2:25
הודעה: #7
משחחק הירואי
דווקא היום חוליית ההגנה היתה החלק החזק שלנו משחק כמעט נטול שגיאות וזה לא פשוט מול קבוצה התקפית כמו בית"ר, ו הויבך הזכיר את תחילת העונה וסוף סוף גול נגיחה מקרן
בית"ר שיחקו על הצד של ויקי כנראה שהם ידעו למה ברוב המקרים זה הצליח להם להגיע למצבים למזלנו לא יותר מזה, החלק ההתקפי לא היה טוב היום יותר מדי איבודים וכדורים סתמיים רק ערן ממש נתן תפוקה שם, ותודה לבוריס שכנראה נרדם מהפיג'מות הלבנות שראה את השחקנים שלו לובשים וקבל גול מדונם.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Jan-2018, 2:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jan-2018 על ידי 2:30 אלדד.)
הודעה: #8
(30-Jan-2018 2:25)amir כתב:  דווקא היום חוליית ההגנה היתה החלק החזק שלנו משחק כמעט נטול שגיאות וזה לא פשוט מול קבוצה התקפית כמו בית"ר, ו הויבך הזכיר את תחילת העונה וסוף סוף גול נגיחה מקרן
בית"ר שיחקו על הצד של ויקי כנראה שהם ידעו למה ברוב המקרים זה הצליח להם להגיע למצבים למזלנו לא יותר מזה, החלק ההתקפי לא היה טוב היום יותר מדי איבודים וכדורים סתמיים רק ערן ממש נתן תפוקה שם, ותודה לבוריס שכנראה נרדם מהפיג'מות הלבנות שראה את השחקנים שלו לובשים וקבל גול מדונם.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

כמה כסף הפסדת בסוף בווינר?
באמת היה כסף על הרצפה
30-Jan-2018, 2:31
הודעה: #9
משחחק הירואי
(30-Jan-2018 2:21)אלדד כתב:  

משחק חלש ביותר בניצול מצבים ובהחלטות נכונות בהתקפה.. בועטים במקום למסור ומוסרים במקום לבעוט
אם היינו קצת מממשים את הפוטנציאל בחוכמה היינו צריכים לפרק אותם 6 חתיכות ומעלה.. 22 איומים ועוד כמה וכמה התקפות של שער בטוח שאפילו לא הסתיימו בבעיטה

טל לדעתך, לפי היכולת שבית"ר הציגו הם שווים פליאוף עליון?

הם שיחקו לא טוב היום ומשחק אחד לא קובע כלום . יש להם 40 נק ואת ההתקפה שכבשה הכי הרבה בליגה זה בטח אומר משהו. כנראה שהבעיה בשכטר. הוא עדיין לא מאמן מספיק טוב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Jan-2018, 2:32
הודעה: #10
משחחק הירואי
הויבך היה מעולה כל עוד היה לו כוח, במחצית השניה שכטר עבר אותו פעמיים בלי שספר אותו בכלל

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים