שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תודה לך בית"ר
23-Jan-2018, 11:40
הודעה: #11
תודה לך בית"ר
מה שקרה עם שכטר זה ביזיון וליבי ליבי על בן זקן ולכל אילו שקוראים לו להתפטר זה פרנסה. וחבל שטביב ורוב הבעלים הורידו את מעמד המאמן לביוב.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Jan-2018, 12:55
הודעה: #12
RE: תודה לך בית"ר
(23-Jan-2018 11:25)עידן444 כתב:  
(23-Jan-2018 2:32)לואיס ראזאק כתב:  
(23-Jan-2018 0:59)טל.מ כתב:  אם היה להם מאמן הם היו לוקחים אליפות

Sent from my iPhone using Tapatalk

טביב יותר מאמן מחלק מהמאמנים שיש בליגת העל... Big Grin

(וזה עצוב)

שיחקת פעם מנג׳ר במחשב?
זה מה שטביב עושה רק במציאות ובאמצעות בית״ר.
אי אפשר לקרוא לזה ״לאמן״.
את העבודה היום יומית עושה המאמן.
טביב כנראה מאוד מוכשר בלזהות בשלט רחוק יותר ממה שחלק מהמאמנים שנמצאים יום יום.

בחו"ל קוראים לזה גנרל מנג'ר, ספורט דירקטור, מנהל ספורטיבי לא משנה, אבל באף מקום אף אחד לא ישלח באמצע המשחק מישהו שידבר עם מישהו שיעשה חילוף כזה או אחר ועוד יותר גרוע שהבנאדם מושעה בכלל ואסור לו לנהל את הקבוצה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-Jan-2018, 13:21
הודעה: #13
(23-Jan-2018 12:55)amir כתב:  
(23-Jan-2018 11:25)עידן444 כתב:  
(23-Jan-2018 2:32)לואיס ראזאק כתב:  
(23-Jan-2018 0:59)טל.מ כתב:  אם היה להם מאמן הם היו לוקחים אליפות

טביב יותר מאמן מחלק מהמאמנים שיש בליגת העל... Big Grin

(וזה עצוב)

שיחקת פעם מנג׳ר במחשב?
זה מה שטביב עושה רק במציאות ובאמצעות בית״ר.
אי אפשר לקרוא לזה ״לאמן״.
את העבודה היום יומית עושה המאמן.
טביב כנראה מאוד מוכשר בלזהות בשלט רחוק יותר ממה שחלק מהמאמנים שנמצאים יום יום.

בחו"ל קוראים לזה גנרל מנג'ר, ספורט דירקטור, מנהל ספורטיבי לא משנה, אבל באף מקום אף אחד לא ישלח באמצע המשחק מישהו שידבר עם מישהו שיעשה חילוף כזה או אחר ועוד יותר גרוע שהבנאדם מושעה בכלל ואסור לו לנהל את הקבוצה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
בכל מקום זה קצת אחרת והיקף הסמכויות משתנה.
תופעה כמו שיש בבית"ר זה לגמרי כאילו טביב משחק מנגר כמו שאני שיחקתי בגיל 15.
מנהל תקציב, מביא שחקנים, מוכר שחקנים, קובע הרכבים, ומנהל את המשחק בלי באמת להיות במגרש האימונים.
לא חושב שיש תפקיד כזה בשום מדינה.
הכי קרוב לזה זה גורדי קרויף כפי שהיה במכבי ת"א עד עונה שעברה(מלבד כמה משחקים)- וגם הוא לא קבע הרכב ובטח שלא חילופים. בכלל לא ראיתי אותו אף פעם מעביר מסרים לספסל תוך כדי משחק. זה משהו שמתאים לגקי בן זקן... איזי שירצקי אולי...
23-Jan-2018, 13:55
הודעה: #14
טוב, אזהרת מסע - אם מכבי נתניה מתכוונת לשחק run and gun עם ביתר כמו ששיחקה נגד ביתר בסיבוב הראשון או נגד בש ומכבי פת - זה יגמר רע. אחוז ניצול המצבים שלהם גבוה מאוד ואסור לתת להם להגיע למצבי הבקעה בקלות.
שחקנים שהייתי רוצה לראות על הספסל במשחק הזה -
כחלון - כי הוא מפקיר את ההגנה
ערן - כי הוא לא נייד מספיק למשחק כזה למרות שברור לי שהוא יהיה ב11.

נצטרך לשחק עם חגי טים ברנקו ועם צעירי או מור בעמדת המגן השמאלי. ברור לי שכחלון עדיף אבל כל המשחקים האחרונים מוכיחים שהגנה לא בדיוק בראש שלו ותפקידו של מגן הוא קודם כל להגן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
זאב רווח (2323-0101-2018201820182018)
23-Jan-2018, 14:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2018 על ידי 14:34 עידן444.)
הודעה: #15
(23-Jan-2018 13:55)טל.מ כתב:  טוב, אזהרת מסע - אם מכבי נתניה מתכוונת לשחק run and gun עם ביתר כמו ששיחקה נגד ביתר בסיבוב הראשון או נגד בש ומכבי פת - זה יגמר רע. אחוז ניצול המצבים שלהם גבוה מאוד ואסור לתת להם להגיע למצבי הבקעה בקלות.

נצטרך לשחק עם חגי טים ברנקו ועם צעירי או מור בעמדת המגן השמאלי. ברור לי שכחלון עדיף אבל כל המשחקים האחרונים מוכיחים שהגנה לא בדיוק בראש שלו ותפקידו של מגן הוא קודם כל להגן.

אנחנו בבית.
לא צריך לחשוב איך להיזהר מההתקפה שלהם אלא איך לנצל את ההגנה החלשה שלהם. אם נשחק כפי ששיחקנו במשחקים היותר טובים שלנו העונה- נפוצץ את הבלוף שנקרא בית"ר ירושלים.
אם קבוצה שמתנהלת ככה תיקח אליפות- אפשר רשמית וסופית לסגור כאן את הכדורגל המקצועני ולהפוך את הכדורגל למקצוע חובבני כפי שהוא גם כך בהרבה מאוד מקומות- כולל בליגת העל מסתבר.
23-Jan-2018, 16:08
הודעה: #16
תודה לך בית"ר
(23-Jan-2018 14:33)עידן444 כתב:  
(23-Jan-2018 13:55)טל.מ כתב:  טוב, אזהרת מסע - אם מכבי נתניה מתכוונת לשחק run and gun עם ביתר כמו ששיחקה נגד ביתר בסיבוב הראשון או נגד בש ומכבי פת - זה יגמר רע. אחוז ניצול המצבים שלהם גבוה מאוד ואסור לתת להם להגיע למצבי הבקעה בקלות.

אנחנו בבית.
לא צריך לחשוב איך להיזהר מההתקפה שלהם אלא איך לנצל את ההגנה החלשה שלהם. אם נשחק כפי ששיחקנו במשחקים היותר טובים שלנו העונה- נפוצץ את הבלוף שנקרא בית"ר ירושלים.
אם קבוצה שמתנהלת ככה תיקח אליפות- אפשר רשמית וסופית לסגור כאן את הכדורגל המקצועני ולהפוך את הכדורגל למקצוע חובבני כפי שהוא גם כך בהרבה מאוד מקומות- כולל בליגת העל מסתבר.

הקבוצה הזאת שנקראת ביתר ים היא ממש לא בלוף. הגול הראשון של קריאף אתמול - המהלך היה אומנות של כדורגל , שני דאבל פסים עם שני שחקנים שונים ובעיטה לפינה, אם זה היה מהלך של ברצלונה לא היינו מפסיקים להלל. בגול השני , ההרמה של הייסטר - שים את המגינים של נתניה להרמות כאלה, אני בספק אם אחרי שבוע של נסיונות יצליח להם. קבוצה שמציגה כדורגל כזה בלי מאמן על הקוים בלי יד מכוונת , לדעתי היא בעלת פוטנציאל גדול לאליפות .

23-Jan-2018, 16:18
הודעה: #17

מור ירצה עונש הרחקה נגד בית"ר
בסיבוב שעבר במשחק בית שלהם הם בעטו למסגרת 5 פעמים כבשו 4 אנחנו מנגד 8 בעיטות למסגרת ושער אחד..קונה גם הפעם 5 בעיטות למסגרת שלהם
23-Jan-2018, 16:23
הודעה: #18
תודה לך בית"ר
לא אליפות ולא בטיח. מכבי וב"ש קבוצות יותר מאורגנות, יותר עוצמתיות, יותר מאוזנות ובעיקר הרבה הרבה יותר מנוהלות.

בית"ר טובה בניצול המצבים שהיא מייצרת במשחק, יש הרבה התלהבות במשחק שלה (באותם משחקים שזה מתחבר לה) אבל היא ממש לא קבוצה שיושבת עליך ולא נותנת לפתח משחק.

אני גם יכול להביא כמה שערים שלנו מהסיבוב הראשון שנוצרו ממהלכי כדורגל מבריקים. לא זה ולא השערים היפים של בית"ר הופכים אותם לאלופים.

בשורה התחתונה, צריכים לשחק בשביל לנצח. לא מערך הגנתי ולא קישור מעובה. מבחינתי לשחק כמו ששיחקנו בטדי ואפשר לנצח.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
23-Jan-2018, 16:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2018 על ידי 16:26 טל.מ.)
הודעה: #19
(23-Jan-2018 16:18)אלדד כתב:  

מור ירצה עונש הרחקה נגד בית"ר
בסיבוב שעבר במשחק בית שלהם הם בעטו למסגרת 5 פעמים כבשו 4 אנחנו מנגד 8 בעיטות למסגרת ושער אחד..קונה גם הפעם 5 בעיטות למסגרת שלהם

ו4 גולים ...? כמה הם בעטו אתמול ? 5 אולי 6 ו4 שערים. לא סתם הם עם 10 שערים יותר ממכבי תא ו12 יותר מאיתנו.

(23-Jan-2018 16:23)אופיר34 כתב:  לא אליפות ולא בטיח. מכבי וב"ש קבוצות יותר מאורגנות, יותר עוצמתיות, יותר מאוזנות ובעיקר הרבה הרבה יותר מנוהלות.

בית"ר טובה בניצול המצבים שהיא מייצרת במשחק, יש הרבה התלהבות במשחק שלה (באותם משחקים שזה מתחבר לה) אבל היא ממש לא קבוצה שיושבת עליך ולא נותנת לפתח משחק.

אני גם יכול להביא כמה שערים שלנו מהסיבוב הראשון שנוצרו ממהלכי כדורגל מבריקים. לא זה ולא השערים היפים של בית"ר הופכים אותם לאלופים.

בשורה התחתונה, צריכים לשחק בשביל לנצח. לא מערך הגנתי ולא קישור מעובה. מבחינתי לשחק כמו ששיחקנו בטדי ואפשר לנצח.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לדעתי לשחק נגד ביתר כמו ששיחקנו נגדם בטדי או נגד מכבי תא ב10 שחקנים או כמו במשחק האחרון זה להתגרות בגורל. תסתכל על כמות השערים שהם הבקיעו ותגיד לי אם הם בלוף.

23-Jan-2018, 16:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2018 על ידי 16:31 אלדד.)
הודעה: #20
אתמול בית"ר עם 7 איומים למסגרת כבשה 4

נגד מכבי חיפה איימנו לשער 27 פעמים 13 בעיטות למסגרת והצלחנו להבקיע רק שער אחד בפנדל
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים