שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הודעות מועדון
12-Jan-2018, 17:58
הודעה: #31
הודעות מועדון
(12-Jan-2018 17:12)עידן444 כתב:  
(12-Jan-2018 16:53)טל.מ כתב:  אשר אלון באמת סקאוטר מהטובים שהיו פה. הוא מוכן להחתים היום שחקן שהוא לא ראה .. סתם בלון ניסוי של משהו בסגנון בוא נחתים אותו מה כבר יכול להיות, נשאיל אותו נתניה תשלם את רוב משכורתו הכי גרוע לא הפסדתי כלום ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

(12-Jan-2018 16:04)עידן444 כתב:  תהיה בטוח שאייל סגל יביא את נתניה יותר רחוק מאשר אלי טביב את בית״ר.
אם האיש היה רוצה באמת לקחת אליפות הוא לא היה מתנהל כפי שמתנהל. מעניין אותו רק איך הוא מנהל את הקבוצה הכי מאוזן שאפשר. זהו.

קטונתי לדעת מה עובר בראש של טביב אבל עובדתית התקציב שלו גבוה ב10 מ משלנו וזה בא לידי ביטוי בסגל ובמיקום בטבלה

אוקיי.
עדיין מועדון יותר גדול עם קהל הרבה יותר גדול ובוא לא נשכח שטביב שם כמה שנים ונתניה עברה פירוק לפני שנה וחצי.
בוא נחכה שנתיים-שלוש ונראה.
בינתיים אני רואה בנתניה התנהלות של קבוצה גדולה ובית״ר מתנהלת כמו קבוצת מעבר ומרכז שיקום לשחקנים- משהו שבחלק מהמקרים עובד ובחלק מהמקרים לא.

אני לא בא בשום טענה לניהול של נתניה. אני רק חושב שהאוהדים צריכים להיות מודעים למגבלות. אייל היום אמר ברדיו ששחקן כמו דמארי למשל לא יגיע לנתניה כדי לשבת על הספסל או משהו דומה. דמארי או שווה ערך לא יגיע לנתניה גם בגלל הכסף. את הכשרון של דמארי אפשר לגלות שוב אני בטוח, כמו ששכטר הלך לאיבוד בחיפה ופורח בים. האם אנחנו יכולים להביא שחקן כזה ? לדעתי קייטה הוא המשתכר הגבוה היום בנתניה . אני חושב שהוא מרוויח חצי מדמארי. דמארי בנתניה ליד סבע אביב ועלי ופה ושם הבלחות מסירה של ערן לוי היה נולד מחדש. היכולת להביא שחקנים כאלה היא זו שקובעת אם תרוץ לאליפות או לא. עובדתית דמארי ורמוט ורוקביצה אלו שחקנים מצוינים שיושבים לא מעט על הספסל, רק שהם עושים את זה בחיפה. אז נתניה יכולה לבנות 11 לא רעים עד טובים ואולי אחד או שניים טובים מאוד. אבל כשמתחילות הבעיות ופונים לספסל אין את מי להרים וזה ההבדל בין קבוצה שרצה לאליפות לבין קבוצה שלא יכולה לעשות את זה. תמיד מזכירים את קש - להזכירכם היא הביאה את סולרי בינואר והוא זה שחתם את האליפות ההיסטורית ההיא. נתניה לעומת זאת מחתימה שחקן צעיר אולי מוכשר מאוד אני לא יודע, אבל הוא לא זה שיעשה את ההבדל בין קבוצה מסוג אחד לקבוצה מסוג אחר.

בעיה נוספת היא ערן לוי. כל עוד בכושרו הנוכחי הוא ממשיך להיות פקטור בהרכב לא נתקדם כי בכל משחק אנחנו נותנים פור ליריב.

בעיה אחרונה צוות המאמנים שלנו צריך להתבגר מחשבתית או להיות מוחלף בעתיד בצוות אחר שיכול לחשוב גם מחוץ לתבנית הקבועה.

כשהבעיות האלה יפתרו אני מניח שנוכל לדבר על נתניה כמועמדת לגיטימית לאליפות .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
Naktal (1313-0101-2018201820182018)
12-Jan-2018, 19:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jan-2018 על ידי 19:23 אייל ס.)
הודעה: #32
RE: הודעות מועדון
אמרתי בעבר וחוזר ואומר גם עכשיו,כל עוד אני מעורב בניהול מכבי נתניה לא ישחקו במועדון שחקנים ששכרם לא פרופורציונלי לרוח המועדון.
מחר יציע לי שותפות "אוליגרך אלמוני",אשמח מאוד אך לא אשנה את תפיסת עולמי.
מכבי נתניה תבנה בסיס איתן(והעונה הזו מעט בילבלה את כולנו)ותצמח מעונה לעונה(גם אם לעיתים יהיו מכשולים בדרך).
אומנם גדלתי בבית סוציאליסטי,אני שנים כבר לא...מצד שני,לא סביר שמכבי נתניה תחתים את קייטה ושכטר(כששניהם מתחלקים באותה עמדה),מה שנכון לשחקנים צעירים לא יעשה שקט במועדון כמו נתניה,ששני "טאלנטים" יחלקו את אותה עמדה.

ולגבי חיזוק בינואר,אין "מגבלה תקציבית",יש הגיון תקציבי ובהתאם אנחנו פועלים,כשימצאו השחקנים שתואמים מקצועית לצרכי המועדון,הם יוחתמו.

וכל המומחים שטוענים שדיא חלש,אחרי שהבקיע 14 שערי ליגה העונה,כולל ב2 מ3 המשחקים האחרונים(וקינח ב1 נוסף בגביע)וטוענים שצריך להחליף את קייטה,אחרי שהיו נפעמים בביצועיו עד לפני כחודש וחצי,כנ"ל בנושא הבלמים והקשרים האחורים והקשרי 50:50,זו מכבי נתניה בעונת 17/18,שמענגת אותנו ואת הקהל הרחב במרבית הדקות ומוציאה מעצמה מעל ומעבר והיא עושה זאת כשי וסלובו על הקווים ולא איש מבחירי הפורום והפרשנות האינטרנטית.
The following 3 users Like אייל ס's post:
Naktal (1313-0101-2018201820182018), shraga (1313-0101-2018201820182018), אליהו (1313-0101-2018201820182018)
12-Jan-2018, 19:49
הודעה: #33
הודעות מועדון
לא אתווכח עם רוב מה שאמרת. אני גם חושב שלא תוכל להתווכח עם שתי הטענות האחרונות שהעליתי. אני חושב שלומר שהן לא קיימות או להמעיט בחשיבותן זו קריאה שגויה של המציאות. לכל המקטרגים - לא אמרתי לזרוק את ערן לוי . הוא הרוויח ביושר את החוזה החדש שלו. גם לא אמרתי לזרוק את צוות המאמנים . כן אמרתי שנתניה צריכה לשנות תפיסה לגבי הדק של ערן וכן אמרתי שהמאמנים חייבים להתבגר בניהול המשחק שלהם. בסופו של יום המשחק עצמו הוא לא מורכב במיוחד. היכולת להגיב ולשנות ולהפתיע היא שמבדילה בין איכויות של מאמנים. ביתר ים בגלל איכות שחקניה יכולה להיות איפה שהיא גם כשהמאמן ״מפריע״. בנתניה בגלל הסגל המצומצם למאמנים יש חשיבות גדולה הרבה יותר והיא באה לידי ביטוי מצוין כשתוכנית המשחק מצליחה. כשהתוכנית נתקלת באתגרים לא צפויים - פה צוות האימון עדיין לא שם.

12-Jan-2018, 20:51
הודעה: #34
RE: הודעות מועדון
(12-Jan-2018 19:49)טל.מ כתב:  לא אתווכח עם רוב מה שאמרת. אני גם חושב שלא תוכל להתווכח עם שתי הטענות האחרונות שהעליתי. אני חושב שלומר שהן לא קיימות או להמעיט בחשיבותן זו קריאה שגויה של המציאות. לכל המקטרגים - לא אמרתי לזרוק את ערן לוי . הוא הרוויח ביושר את החוזה החדש שלו. גם לא אמרתי לזרוק את צוות המאמנים . כן אמרתי שנתניה צריכה לשנות תפיסה לגבי הדק של ערן וכן אמרתי שהמאמנים חייבים להתבגר בניהול המשחק שלהם. בסופו של יום המשחק עצמו הוא לא מורכב במיוחד. היכולת להגיב ולשנות ולהפתיע היא שמבדילה בין איכויות של מאמנים. ביתר ים בגלל איכות שחקניה יכולה להיות איפה שהיא גם כשהמאמן ״מפריע״. בנתניה בגלל הסגל המצומצם למאמנים יש חשיבות גדולה הרבה יותר והיא באה לידי ביטוי מצוין כשתוכנית המשחק מצליחה. כשהתוכנית נתקלת באתגרים לא צפויים - פה צוות האימון עדיין לא שם.

למדתי להאציל סמכויות.
וככזה,אני מקשיב לצוות המקצועי היטב,אחרת האופציה לעונה נוספת של ערן,היתה ממתינה לקייץ.
הסגל בנתניה לא מצומצם ולמרות שבלם לגיטימי פצוע מתחילת האימונים ולמרות שבלם נוסף שבר את ידו ולמרות שמגן שמאלי מורחק ולמרות ששני הקשרים הבולטים העונה לא ישחקו מחר,למשחק נגד אשדוד תעלה קבוצה לא פחות איכותית מהקבוצה שבלטה במשחקים רבים.
לדוגמא:5 שחקנים שפתחו בנצחון 1:0 נגד הפועל ב"ש לא פתחו נגד ב"ש במחזור הראשון.
ויש לו מעט דוגמאות כאלו.
16 שחקנים פתחו ביותר מ50% מהמשחקים ועוד 3 בחלק מהמשחקים,2 נוספים שותפו במהלך המשחקים.
יש כאלו שיתייחסו אל זה כחיסרון ואני רואה את זה כיתרון.

ושוב,במידה וימצאו שחקנים שהמאמנים יחשבו שהם יוסיפו איכויות לסגל הקבוצה,השחקנים יוחתמו.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
shraga (1313-0101-2018201820182018)
12-Jan-2018, 22:19
הודעה: #35
הודעות מועדון
לגבי מחר כולנו מקווים שבאמת נראה משהו איכותי אני קצת סקפטי, עדיין למספרים שאתה מביא על השחקנים אי אפשר להתרשם מרמת המחליפים אף אחד מהם הוא לא ג'וקר מהספסל והבור הוא די עמוק.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Jan-2018, 0:04
הודעה: #36
הודעות מועדון
אני חושב שצפוי לנו מחר משחק מעניין. לא יודע מה הייתי עושה במקום סלובו וברדה לגבי החסרון של אביב ועלי. או שקוגבנייה יתעלה על עצמו או שצפוי לנו משחק של הרחקות למעלה ושמישהו יעשה משהו.
קטונתי להמליץ על שחקנים אבל לי כצופה ברור שיש הבדל די משמעותי בין ההרכב הראשון לשני מחולית הקישור צפונה. כשהתכוונתי שהסגל מצומצם התכוונתי מבחינת איכות שחקניו. אין איזה ג׳וקר למעט קוגבנייה (וגם הוא פחות טוב השנה) שאפשר לשלוף מהספסל . אולי זה גם נובע מההתעקשות על ערן בכל מחיר. אני מנסה לדמיין את קוסטה בקישור ואת קוגבנייה במקום ערן לוי מצד שמאל וזה איכשהו נראה לי דינמי יותר.

13-Jan-2018, 19:51
הודעה: #37
הודעות מועדון
אם כל המרחק וכל הכיף שאני עובר פשוט אני פשוט לא מסוגל לא לקרוא בפורום ולא לעשות ריפרש כל דקה שיש משחק.
אז לקחתי משהו קטן איתי...
שיהיה לנו בהצלחה היום ושכל הפצועים שלנו יחזרו במהרה [תמונה: e676ff7293bb6ad612eedfd2666203db.jpg][תמונה: 05de74d118226a4ffa8c9edea8000599.jpg]

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
The following 2 users Like Naktal's post:
izhakben (1717-0101-2018201820182018), shraga (1616-0101-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים