שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קייטה
08-Jan-2018, 11:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2018 על ידי 11:40 פיליפצ'וק.)
הודעה: #1
קייטה
http://www.one.co.il/Article/17-18/1,1,3...tml?ref=hp

כל ה"מומחים" פה האשימו את כל העולם ואשתו בערך בירידה ביכולת של קייטה.
ערן לא מוסר לו, דיע לא מוסר לו, חרם, נפגע שלא נתנו לו לבעוט פנדל, שיטה לא נכונה, משחקים מהאמצע, משחקים מהצדדים כמה חרטות.
אף אחד לא חשב שאולי השחקן עצמו "התאהב" והשתלב מהר מידי בשכונה הישראלית, הפסיק לשמור על תזונה נכונה והתוצאות בהתאם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Jan-2018, 12:05
הודעה: #2
קייטה
כבר כתבתי הראיונות מיותרים מכניסים רעש מיותר למערכת.
נתניה לא מארחת את המשחק אז מה יש לקדם?
לפי דעתי דרפיץ מדבר יותר מידי ובמקרה זה לא שמר על כבודו של קייטה.
שלא לדבר על הכותרות למשל בynet "דרפיץ משווה עצמו לפפ גדואלוולה".
למה???????
אם חייבים להגיע לראיון אז הייצי נותן לברדה לדבר.
אם אני הייתי בשיחה מול הבוס שלי והיה מוציא לכולם שבכיתי בפגישה קרוב לוודאי שהוא כבר לא היה הבוס שלי.
ואני מאד אוהב ומעריך את דרפיץ .

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
08-Jan-2018, 12:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2018 על ידי 12:21 פיליפצ'וק.)
הודעה: #3
RE: קייטה
1.הדרישה של המנהלת למשחק המרכזי, זה מסיבת עיתונאים של שתי הקבוצות, זה לא בשליטת המועדון.
2."לא שמר על כבודו של קייטה"? אני דווקא לקחתי את האמירה שלמרות הכל הוא (דראפיץ') מאחוריו והוא (קייטה) מההרכב לא יוצא.
3.אם הוא לא היה מדבר "ת'כלס" ומסתפק באוסף הקבוע של קלישאות של מאמנים, אז היו אומרים שהוא מתחמק, מסבן, מערבב כמו לא מעט מאמנים.
4.ואם ברדה היה מופיע מול העיתונאים הוא היה מדבר דברים אחרים? עד כמה שידוע לי הם צוות שמאמן את אותה קבוצה.
08-Jan-2018, 12:32
הודעה: #4
קייטה
האם הרעש שנוצר מהראיונות עם דרפיץ תורם משהו לנתניה?
היית רוצה משה פיליפצוק שפגישה בארבע עיניים תצא לכל המדינה ועוד להזכיר שבכה? זה לגיטימי בעיניך?

08-Jan-2018, 12:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2018 על ידי 12:58 אלדד.)
הודעה: #5
הפירסום נועד כדי להשיג מטרה.. בכה כי הוא אוהב את המועדון רוצה להישאר ומבטיח להשתפר
זה מראה שהמועדון תומך ומאמין בו וגם אנחנו האוהדים צריכים לעזור לתמוך ולעודד
08-Jan-2018, 13:28
הודעה: #6
קייטה
לא יודע למה כל מסיבת עיתונאים סלובו חושב שהוא אדיר מילר וצריך לתת הופעת סטנד אפ תבוא תן את הקלישאות הרגילות הכדור עגול הדשא ירוק אנחנו בתקופה לא טובה ומשחקים משבת לשבת למה כל הסיפורים האלה? בטח לפני מכבי ת"א ובמשחק חוץ לא תורם כלום.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Jan-2018, 13:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2018 על ידי 13:36 פיליפצ'וק.)
הודעה: #7
(08-Jan-2018 12:32)חזום חזום כתב:  האם הרעש שנוצר מהראיונות עם דרפיץ תורם משהו לנתניה?
היית רוצה משה פיליפצוק שפגישה בארבע עיניים תצא לכל המדינה ועוד להזכיר שבכה? זה לגיטימי בעיניך?

תגיד, מה זה "גנון מכבי נתניה"? ואיזה "רעש" נוצר פה?!
אפשר לחשוב שקייטה קם בבוקר וקורא ידיעות אחרונות ו - one.
וגם המושג "בכה" יכול להיות מטאפורה, זה לא אומר בהכרח שהוא ישב מולו והזיל ממש דמעות.
בשורה התחתונה דראפיץ' מאחוריו ב- 100% למרות שהוא לגמרי יצא מפוקוס, בוא נקווה שיחזור לעצמו מהר מאוד.
08-Jan-2018, 17:24
הודעה: #8
(08-Jan-2018 12:05)חזום חזום כתב:  כבר כתבתי הראיונות מיותרים מכניסים רעש מיותר למערכת.
נתניה לא מארחת את המשחק אז מה יש לקדם?
לפי דעתי דרפיץ מדבר יותר מידי ובמקרה זה לא שמר על כבודו של קייטה.
שלא לדבר על הכותרות למשל בynet "דרפיץ משווה עצמו לפפ גדואלוולה".
למה???????
אם חייבים להגיע לראיון אז הייצי נותן לברדה לדבר.
אם אני הייתי בשיחה מול הבוס שלי והיה מוציא לכולם שבכיתי בפגישה קרוב לוודאי שהוא כבר לא היה הבוס שלי.
ואני מאד אוהב ומעריך את דרפיץ .

אתה חייב לקחת בפרופרציות את הכותרות האלה.
אלו מסיבות עיתונאים שנכפות על המועדון . כל השאלות והתשובות ידועות מראש ואם אתה רוצה אני גם יכול להגיד לך מה יגידו במסיבת העיתונאים הבאה....
לדראפיץ כנראה גם נמאס כבר להשמע כמו תוכי אז שחרר כמה דאחקות שעד מחר כבר נשכח שנאמרו...
אני בטוח שכולנו מבינים (למרות הכותרות) שסלובו עדיין לא פפ ומכבי נתניה עוד לא מנצ'סטר סיטי.
בוא נתייחס למסיבות העיתונאים האלה כפי שצריך להתייחס אליהם - ככורח המציאות....
08-Jan-2018, 20:49
הודעה: #9
מכבי נתניה לא "מתראיינת" מאז סיום הפגרה,למעט המחוייב על פי המנהלת ומקרים בודדים שבהם אני או שי ברדה עולים לשידור.
וזו הסיבה העיקרית לכתבות "המפוצצות" על כלום ושום דבר.

בעבר,כשלא כתבו אלינו,היתה העלבות כללית והיום שאנחנו לאט לאט חוזרים למקומנו הטיבעי,מקום שדורש איזכורים באתרי האינטרנט ובתקשורת,אותם נעלבים חוששים מההד התקשורתי.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלדד (0808-0101-2018201820182018)
08-Jan-2018, 21:26
הודעה: #10
קייטה
(08-Jan-2018 11:37)פיליפצוק כתב:  http://www.one.co.il/Article/17-18/1,1,3...tml?ref=hp

כל ה"מומחים" פה האשימו את כל העולם ואשתו בערך בירידה ביכולת של קייטה.
ערן לא מוסר לו, דיע לא מוסר לו, חרם, נפגע שלא נתנו לו לבעוט פנדל, שיטה לא נכונה, משחקים מהאמצע, משחקים מהצדדים כמה חרטות.
אף אחד לא חשב שאולי השחקן עצמו "התאהב" והשתלב מהר מידי בשכונה הישראלית, הפסיק לשמור על תזונה נכונה והתוצאות בהתאם.

.. בגלל שלושה קילו פשוט הפסיקו למסור לו .. תבדוק כמה כדורים הוא מקבל במשחק עם או בלי השלושה קג האלה. בין אחד לשניים במקרה הטוב וגם מי מוסר לו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים