שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
03-Jan-2018, 15:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 15:57 עידן444.)
הודעה: #56
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
אז בוא אני אסביר לך אופיר.
לשחק בשיטה אחת זה בסדר ומקובל. ברגע שאתה משחק בשיטה אחת אתה זה שהופך את הסגל שלך למוגבל.
בנית סגל שיכול לתת מענה לכל מיני סיטואציות. למה שלא תנצל אותו כשזה זועק לשמים? אגב, אני לא יודע על מה אתה מדבר, נתניה כבר הרבה זמן לא במיטבה. זה ממש לא "משחק אחד פחות טוב". אולי אותך סינוור ה 0-3 בעכו וזה שב"ש לא לקחה איזה 2-3 מתנות עטופות יפה יפה מההגנה שלך בדקה ה- 90 והשאירה לנו 3 נקודות, אבל אני רואה כבר תקופה ארוכה את חוסר בריכוז בהגנה, את האומללות של קייטה, ואת העובדה שערן לוי לא פוגע. נכון שעלי מוחמד חסר. במשחקים האחרון גם קוגבנייה ואתה יודע שגם כחלון מאוד משמעותי מבחינתי.

ואם אתה רוצה לדבר על ההבדל מקבוצות אחרות- בוא נדבר- הפועל חיפה עם משחק הגנה שעולה עליך ב- 2 דרגות. יש לה שוער שעולה על השוער שלך בדרגה, ויש לה בלם זר מצויין שבדומה למרין שגרם לפרנסמן, סטרול וחיימוביץ' להראות פיקאים, גורם לניסו קפילוטו להראות נסטה... החלק הקדמי די ריכוזי כפי שאצלנו אבל הם זקוקים לכבוש הרבה פחות כדי לנצח. לא זוכר אם הם איבדו פעם אחת יתרון העונה.

אצלנו יש כובש אחד אדיר. עוד שניים בסדר. וכל השאר, שזה סך הכל עוד 4-5 שחקנים עם תרומה מינימלית.
בב"ש יש לך 12 כובשים שונים!
בבית"ר 13!
במכבי ת"א יש לך חמישה שחקנים עם 4 שערים ומעלה.

בקיצור, אתה קבוצה מאוד ריכוזית. קל מאוד לסמן את השחקנים המסוכנים. כשקייטה לא מופעל כפי שצריך זה עוד יותר קל. אז כן, בהחלט לומדים אותך...
ולדעתי הסגל הוא טוב ועם קצת יציאה מהתבנית אפשר לשנות את העניין הזה.
וראינו את זה על קצה המזלג נגד בני יהודה ורעננה שהגנו מצויין והצלחת לערער אותם לגמרי. בעיקר בזכות ריביירו שזה פתאום עוד שחקן שההגנה צריכה לקחת בחשבון. כן ירבו ניסיונות כאלה! אסור לשחרר את ריביירו בדיוק לצרכים האלה! ויתור על ריביירו לא יבטל את הצורך לפתוח משחק לצדדים מידי פעם. חבל לא להשאיר אפילו את האופציה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0303-0101-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב - עידן444 - 03-Jan-2018 15:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים