שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
02-Jan-2018, 20:52
הודעה: #41
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
ואן בצירוף מקרים מפרסמים במקרה על בלטקסה ורוזיצקי..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jan-2018, 11:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 11:51 אייל ס.)
הודעה: #42
אלדד ועידן ואחרים לבקר זה חשוב,אבל לא בכל מחיר.
פעם פעם פעם שתנהלו עסק גלובלי,תבינו שהתוצאה הסופית היא היחידה שנמדדת.
ומאמן שלקח "שם וסמל" לפני 18 חודש ועלה ליגה בצורה מרשימה בעונה הראשונה ועל אותו שלד בנה קבוצה לגיטימית לליגת העל,לא נבחן ב"בוחני פתע" שוליים.
שוב...איש לא חסין מביקורת...
אבל,מעט צניעות לא תזיק.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
יגאל יהב (2020-0101-2018201820182018)
03-Jan-2018, 11:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 11:53 עידן444.)
הודעה: #43
חושב שנבנה סגל טוב מאוד. הטוב בליגה במדד של עלות-תועלת.
והקרדיט על כך מגיע לעוסקים במלאכה.
עם זאת, כמו בעונה שעברה, יש מקום לשיפור בניהול המשחק ולעשות שימוש טוב יותר בסגל השחקנים שהרבה יותר גמיש וורסטילי ממה שנראה בפועל. בטח בימים שהמשחק תקוע.
בפורומים השונים ובתקשורת מדברים על סגל קצר ומוגבל כי ככה זה נראה בשטח ואני טוען שזה רחוק מלהיות נכון. ברור שאין כאן סגל לאליפות אבל רחוק מלהיות סגל קצר.

מכבי נתניה לא שווה הבדל של שלושה משחקים מהפועל חיפה. אם ננטרל לרגע את המשחק בין הקבוצות הפועל חיפה לקחה 11 נקודות יותר ממכבי נתניה מול שאר הקבוצות!
ויש לזה כמה סיבות ששווה להתעכב עליהן. זה לא רק השפיץ של הנעל...

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Jan-2018, 11:56
הודעה: #44
מכבי נתניה שווה את מה שאנחנו רואים בטבלה וזו עובדה וזו הדרך היחידה לבחון את הדברים.

וכשמכבי נתניה תשנה מיקום לכאן או לכאן,זה יהיה השווי שלה באותם ימים.
לא ניתן להתייחס רק למקטעים במשחק ולמחוק רגעים אחרים,לא איבדנו או הרווחנו בגלל גורמים זרים,הכל מתחיל ומסתיים בנו וזה מכלול שלם של צוות ושחקנים וניהול ואוהדים.
והתוצאה הסופית גבוהה מהמצופה.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
יגאל יהב (2020-0101-2018201820182018)
03-Jan-2018, 12:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 12:20 דוד חטב.)
הודעה: #45
הכל טוב ויפה אבל אנחנו לא רוצים להיתקע בעונה המושלמת של שנה שעברה או במשחקים הטובים של העונה ...ברור שהסגל חסר ניסיון וברובו צעיר...
לא מבין למה סלובו לא טיפה יותר יצירתי כשהמשחק תקוע... או עם המגינים.
אני מאד מחזיק מסלובו מאמן מצויין עם עין ובחירה מצויינת , משחק התקפי וכו...
אבל לא יזיק לו קצת יצירתיות ושימוש יותר אפקטיבי בקפטן שלנו...
אבל תכלס גם סלובו עדיין חסר ניסיון חצי עונה בבית"ר ועוד הרפתקאות בסכנין זה לא המון ניסיון....
אני אגב ממש לא מתלונן אני ברוב המשחקים מאד נהנה ופרט לעמדה אחת ממש חלשה כל העמדות מאויישות טוב עד טוב מאד...
אבל כן אני חושב שדווקא בגלל המיקום הנח עדיף לתקן עכשיו בלי לחץ...
אגב למרות שאנחנו משוועים למגן שמאלי...לא הייתי מחתים שום שחקן לחצי עונה או בהשאלה...
03-Jan-2018, 12:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 12:24 עידן444.)
הודעה: #46
אייל, בעניין צניעות, בוא נגיד ככה(אגב, את מה שהיה כתוב קודם לא כל כך הבנתי בכל מקרה...Smile )-
גם אני מעדיף אנשים צנועים מאשר ברברנים(במה שקשור לכדורגל אני ״ברברן״ אבל מותר לי כי אני לא מהתחום. רק אוהד. לפני מספר שנים התאהבתי בתרבות הפורומים וזה נחמד סך הכל ומעביר את הזמן בדרכים- שמע, התחבורה הציבורית באמת לא משהו... יצאתי מהבית בנתניה ב 9:00 ואני עדיין בדרך לרמת החיל בת״א).
לפעמים בכדורגל, ובעיקר בכדורגל הישראלי- חוצפה היא זו שעושה את ההבדל. ואת זה אני יודע שלא אמצא את סלובו שהוא איש נדיר, צנוע, ועוף שונה. האמת שבעניין החוצפה וה״רוע״ שכרגע חסר במכבי נתניה- אני תולה תקוות יותר בשי. בגלל זה אני חושב שהם צוות מושלם וגם אם נודח מהגביע ביום שישי, נחטוף רביעיה ממכבי ת״א ולא ננצח את אשדוד, אני ארצה לראות אותם כאן לכמה שיותר שנים קדימה.
ואחת הסיבות היא שאני יודע שאלה אנשי מקצוע מצויינים ששואפים ללמוד ולהשתפר ויודעים שהם לא מושלמים.(יש הרבה אנשי מקצוע שלא יודעים את זה...)

יודע מה היופי בפורום ענייני שאנשים במועדון קוראים בו?(ואני יודע שהם קוראים... ולא רק אתה, וכאן, ובפייסבוק, ואולי בעוד מקומות...)
שבמקרה הטוב אפשר להרוויח עצה- מעידן, או אלדד, או אופיר, או טל, או אמיר או דוד חטב או אליהו או יגאל יהב ואחרים- את כולם אני אישית מאוד מעריך גם אם הם מעלים לי את העצבים לפעמים.
ובמקרה הרע להגיד שאנחנו מבלבים את המוח ואין לנו מושג...

ולא קרה כלום... הכל בסדרSmile

03-Jan-2018, 12:23
הודעה: #47
וואי לא רוצה לחשוב מה קורה אילו מפסידים לחדרה ורז זהבי...
03-Jan-2018, 12:26
הודעה: #48
(03-Jan-2018 12:23)דוד חטב כתב:  וואי לא רוצה לחשוב מה קורה אילו מפסידים לחדרה ורז זהבי...

אני אישית כבר אומר לך שאאשים את מזג האווירSmile

03-Jan-2018, 13:03
הודעה: #49
(03-Jan-2018 12:26)עידן444 כתב:  
(03-Jan-2018 12:23)דוד חטב כתב:  וואי לא רוצה לחשוב מה קורה אילו מפסידים לחדרה ורז זהבי...

אני אישית כבר אומר לך שאאשים את מזג האווירSmile

בהחלט צריך להתחשב בזה, רוחות חזקות גשם מגרש בוצי כדור כבד אין מקום לדריבלים ומשחק יפה, בום קדימה מטווח על השער בתקווה לסיים בשלום ב90 דק והביתה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
עידן444 (0303-0101-2018201820182018)
03-Jan-2018, 13:52
הודעה: #50
לפי התחזיות "מזג אויר קיצון", אולי עדיף שידחו את המשחקים הצפויים לאותו יום.

לגבי ההערה של אייל - כעיקרון נכון. אני אנחנו נוטים לקטול כי זה קל אנחנו לא צריכים לקבל שום החלטה בזמן אמת. מצד שני ויש צד שני רואים שמשהו תקוע על הספסל של נתניה. בניגוד לעידן אני חושב שהספסל דווקא דל בעיקר בשחקנים קידמיים שיכולים לבצע שינוי וחוץ מקוגבנייה למעשה אין את מי להעלות ואז נתקעים בשבלונות. זה שבדש ושרם וריביירו על הספסל לא אומר שהם אכן יכולים לגרום למשחק שלנו להשתנות. ואם כבר אז לרעה. ולכן כשמתבצע חילוף שהוא לא קוגבנייה הוא צריך להעשות בחוכמה. אם ערן לא פוגע/שפך מנוע וקייטה על המגרש זה לא הגיוני להחליף אותו בשרם , שהוא סוג של 9 סטטי משהו בסגנון אקסברד. שני שחקני 9 בלי משחק אגפים מיותרים, ולכן במצב שחילוף מתבקש ודידייה לא כשיר או שמעלים שחקן אגף - ריביירו (כן , גם התרומה שלו לא תהיה מי יודע כמה אבל לפחות תשאיר את קייטה על הדשא) או משנים מערך ועוברים ל4 שחקני קישור עם קוסטה כשסבע מתחת לחלוץ או שמכניסים את כחלון כשחקן אגף.
התרחיש שערן לוי צריך לרדת הוא לא תרחיש לא סביר וצריך להתכונן אליו אחרת. שרם לא יכול להחליף אותו.

ואם כבר ינואר - לא יודע כמה שחקנים רוצים להביא ומה רוצים לתקן. אני לא הייתי משקיע במגן שמאלי אלא בקישור ההתקפי/אגף בלבד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים