שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
11-Jan-2018, 13:25
הודעה: #111
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
טל.מ , עידן , אופיר , אלדד שאלה לי אליכם !!

נגיד שאביב אברהם היה מגיע לבעיטה/מסירה של ערן לוי על רוחב השער , וזה היה לפני הראשון של יצחקי .
ואנחנו היינו מחזיקים 0-1 עד הסוף ומנצחים , מה הייתם אומרים ?

המשחק הוא הרבה גם מזל ומומנטום אל תריבו ותפגעו סתם אחד בשני
אמרנו את דברינו נמשיך הלאה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אליהו (1111-0101-2018201820182018)
11-Jan-2018, 13:31
הודעה: #112
(11-Jan-2018 13:25)זאב רווח כתב:  טל.מ , עידן , אופיר , אלדד שאלה לי אליכם !!

נגיד שאביב אברהם היה מגיע לבעיטה/מסירה של ערן לוי על רוחב השער , וזה היה לפני הראשון של יצחקי .
ואנחנו היינו מחזיקים 0-1 עד הסוף ומנצחים , מה הייתם אומרים ?

המשחק הוא הרבה גם מזל ומומנטום אל תריבו ותפגעו סתם אחד בשני
אמרנו את דברינו נמשיך הלאה

יש סיכוי שכן כי זה היה מעלה את מפלס הלחץ של מכבי ת"א וכנראה בפיגור הם היו מתפקדים הרבה פחות טוב.
בדיוק שכפי שלאחר שהם כבשו את הראשון משהו נהפך קצת יותר משוחרר והם ניצלו את העייפות שלנו הרבה יותר בקלות.
פיגור לדעתי היה משתק אותם.
11-Jan-2018, 13:33
הודעה: #113
עובדה שלא הגענו לשער שלהם.. בעיטה אחת לשער במשחק שלם
אז בדיעבד היה עדיף לעשות בונקר ולבנות על מתפרצות מהירות
11-Jan-2018, 13:43
הודעה: #114
(11-Jan-2018 13:33)אלדד כתב:  עובדה שלא הגענו לשער שלהם.. בעיטה אחת לשער במשחק שלם
אז בדיעבד היה עדיף לעשות בונקר ולבנות על מתפרצות מהירות

מסכים איתך.
אבל ממש לא היה רחוק שאת הכדור רוחב של ערן מישהו היה דוחק פנימה והם היו יוצאים הכי גדולים בעולם.
11-Jan-2018, 14:00
הודעה: #115
הכדור רוחב הזה שווה בערך לכל אחת מ3 ההזדמנויות שהיו למכבי תא לפני החצי. אפשר גם להרחיק לכת ולהגיד מה היה קורה עם השופט לא היה מקשיב לעצות אחיתופל שקיבל מהעוZרים שלו ... האם לא עוזר לנו.. בפועל לא בעטנו אף בעיטה לשער ועל כל השאר כבר דיברנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jan-2018, 14:19
הודעה: #116
(11-Jan-2018 10:49)טל.מ כתב:  אני מעביר ביקורת עיניינית ולגיטימית לחלוטין על דרך ניהול המשחק שלהם ולא מאתמול, שדרך אגב יש לא מעט ואפילו הרבה שתומכים בה ואתה עד לזה. אז זה קמפיין סלובו טיפש ? הטיפש הוא מי שזורק את האבן למים ובמקרה הזה זה רק אתה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עיניינית ??
טיפש ,נאיבי, לא מבין מה קורה, מקובע, לא יודע לנהל משחק....זה מאד עינייני....
אחת הביקורות היותר עינייניות שנתקלתי בהם....

עשה לי טובה. אז רב האנשים יתעלמו ולא יגיבו "לביקורת העיניינית" שלך אבל אני אגיב ותצטרך לחיות עם זה.

ומיקצועית - שוב, אתה יכול לקחת את המשחק האחרון ולבקר את החילופים (ואולי בצדק) כי בשורה האחרונה התפרקנו ב 15 דקות ,אבל אתה לא יכול להגיד שאם גלזר נשאר באמצע , ערן בחוץ וכחלון בפנים דברים היו נראים אחרת. אתה מניח שכן אבל ממש לא בטוח שזה מה שהיה קורה.

אני חושב שהגישה דווקא ב 10 שחקנים לשמור על יכולת התקפית ולא להלחץ אחורה היא גישה נכונה שיכולה להפתיע את היריב ולייצר אפילו נצחון במקרים מסוימים. זה לא הצליח מול מכבי אבל ממש לא אומר שלא יצליח במקרים אחרים.

וזה לא עניין של הבנה וניהול משחק זה עניין של השקפה ואסטרטגיה ועם כל הכבוד טל מ. הוא עדייו אוהד שבחיים לא דרך על דשא ועד כמה שידוע לי גם תעודת פרו עוד לא הוציא....
קצת כבוד בבקשה.
11-Jan-2018, 15:35
הודעה: #117
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
לצערי אתה תמיד חי את המסביב ואף פעם לא בענין עצמו. ניהול המשחק של סלובו לוקה בקבלת החלטות בזמן, הוא נאיבי או טפשי או קיצוני מידי ומקובע ולא קורא את המהלכים על הדשא. אתה לוקח מזה שאמרתי שסלובו טפש. תהיה לי בריא. ומה לעשות אני רואה את סלובו מספיק זמן. הוא כנראה אחלה מאמן עד שהגבינה זזה ואז אפילו לוזון או קורצקי גורמים לו להתבלבל.
המילים האלה שבהן השתמשתי לגיטימיות לחלוטין ולדעתי משקפות את טיב ניהול המשחק. רק אתה רואה בהם פגיעה אישית באדם עצמו , כי זה מתאים לך ואז אפשר לעורר ריב שזו כנראה הסביבה שנוחה לך. מכיון שאני רואה את אותה התופעה כאן ובפייסבוק תרשה לי לא להגרר. אני אשמח לנהל איתך ועם אחרים דיון על כדורגל אבל לא מעבר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jan-2018, 15:55
הודעה: #118
(11-Jan-2018 15:35)טל.מ כתב:  לצערי אתה תמיד חי את המסביב ואף פעם לא בענין עצמו. ניהול המשחק של סלובו לוקה בקבלת החלטות בזמן, הוא נאיבי או טפשי או קיצוני מידי ומקובע ולא קורא את המהלכים על הדשא. אתה לוקח מזה שאמרתי שסלובו טפש. תהיה לי בריא. ומה לעשות אני רואה את סלובו מספיק זמן. הוא כנראה אחלה מאמן עד שהגבינה זזה ואז אפילו לוזון או קורצקי גורמים לו להתבלבל.
המילים האלה שבהן השתמשתי לגיטימיות לחלוטין ולדעתי משקפות את טיב ניהול המשחק. רק אתה רואה בהם פגיעה אישית באדם עצמו , כי זה מתאים לך ואז אפשר לעורר ריב שזו כנראה הסביבה שנוחה לך. מכיון שאני רואה את אותה התופעה כאן ובפייסבוק תרשה לי לא להגרר. אני אשמח לנהל איתך ועם אחרים דיון על כדורגל אבל לא מעבר.

במקרה שלך "המסביב" הוא העיקר. והעיקר אצלך זה שחור ,שחור ושוב שחור, והכי גרוע - לא לומד אף פעם לקח !
ואני לא לוקח כלום ממך. אתה כותב את זה במילותיך . אני רק מצטט ידידי. זה אתה שלא שולט בעצמך.

ועוד מילה על הפייסבוק - הקבוצה המחתרתית ששנינו חברים בה בשבילך היא אחלה אכסניה. זה ברור לי.
"ביקורת" היא לחם חוקה של הקבוצה הזאת ובהרבה מקרים מושמעת רק כדי להצדיק את קיומה של הקבוצה.
כפי שאתה רואה גם שם וגם פה תשמע הקונטרה שלי לפחות, ואם אתה חושב שדעתך מקובלת על כולם מציע לך לבקר גם בקבוצות קצת פחות "אליטיסטיות".

ומיקצועית אמרתי לך את דעתי בצורה ברורה.
11-Jan-2018, 17:23
הודעה: #119
אודה לשליחה של לינק הסרטון של השחקן החדש רוזאנסקי
11-Jan-2018, 17:47
הודעה: #120
(11-Jan-2018 17:23)אליהו כתב:  אודה לשליחה של לינק הסרטון של השחקן החדש רוזאנסקי

https://youtu.be/23_xKs694qk

https://youtu.be/9l6LO4X0kUI
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים