שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה רעננה
28-Dec-2017, 10:22
הודעה: #21
RE: נתניה רעננה
איזה משחק יותר קשה(אלדד),רעננה בבית או מכבי ת"א בחוץ?
איזה משחק יותר חשוב,ב"ש בחוץ או עכו בבית?
אנחנו במחזור ה15 וחוץ מהמחזור הראשון שהגענו אליו "נקיים" ,כי(באמת באמת)לא ידענו(אני לפחות),איך ניראה/נתמודד מול קבוצות ליגת העל,כל שאר המשחקים ניראים לי "גמר גביע" עד לרגע סיומם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Dec-2017, 12:07
הודעה: #22
כל המשחקים חשובים וקשים , אבל על הנייר עדיף להיות בחסרון של שחקן אחד נגד קבוצת תחתית/פלייאוף תחתון

אבל הדבר הכי חשוב שלא נחסר יותר משחקן אחד למשחק בודד בגלל צהובים ולגרום לשינויים מהותיים בהרכב הקבוע פחות או יותר ולא נרגיש חיסרון מקצועי
לכן עדיף היה לפזר את החיסורים על פני כמה משחקים ולהיפטר מהפחד והכאב ראש של 4 שחקנים שיכולים להיעדר נגד ת''א
28-Dec-2017, 13:33
הודעה: #23
הכי קריטי שאולסק ואביב לא ייעדרו ביחד, במיוחד עכשיו כשגם עלי בחוץ.
The following 1 user Likes Gadi's post:
אלדד (2828-1212-2017201720172017)
28-Dec-2017, 13:50
הודעה: #24
קריטי שאף אחד מהארבעה לא ייעדר נגד ת''א
28-Dec-2017, 14:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Dec-2017 על ידי 14:11 אופיר34.)
הודעה: #25
(28-Dec-2017 13:50)אלדד כתב:  קריטי שאף אחד מהארבעה לא ייעדר נגד ת''א

אז יש כמה אופציות -

- את הרביעייה הנ"ל לא לשתף בכלל מול רעננה
- לשתף חלקית מול רעננה
- לשתף את כולם ו"לבקש" להמנע מצהוב במשחק הזה
- להתייחס למשחק הזה ככל המשחקים האחרים ,לעלות בהרכב האופטימלי במטרה לנצח.

אז נכון שעדיף לכולנו להגיע למכבי בהרכב הכי חזק שיש אבל עם כל הכבוד בוא נזכור שמכבי זה בסה"כ עוד משחק בליגה הזאת. לא משחק על אליפות\ירידה\גביע. זה שקוראים להם מכבי לא אומר שהמשחק הזה יותר חשוב מרעננה.

להתחיל עכשיו לעשות חישובים של צהובים והעדרויות של שחקנים נראה לי מיותר. זה הכדורגל. צהובים והרחקות יש בכל קבוצה. היום זה אצלנו, מחר במכבי, מחרתיים בבני יהודה...בסוף הכל מתקזז.

אני מקווה שנבחר באופציה האחרונה.
28-Dec-2017, 14:56
הודעה: #26
קחו בחשבון שגם קוגבנייה עשוי להעדר אם הוא עוד צריך לעבור ניתוח.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Dec-2017, 16:07
הודעה: #27
אופיר , לעלות תמיד בהרכב האופטימלי ולהשתדל להימנע מצהוב
אבל זה לא סותר את זה שהיה אפשר להיערך יותר בקלות למצב הזה .. פתחתי על זה אשכול לפני חודש , והיה אפשר לשלוט ולסדר את החיסורים איך שנוח לנו , כי בכל מקרה הם יעדרו ממשחק כלשהו

(03-Dec-2017 23:06)אלדד כתב:  אולסק ואביב עם 4 כרטיסים צהובים , נגד איזו קבוצה אתם מעדיפים שהם לא ישחקו?
המשחקים הבאים שהם יכולים להעדר בהם:
1. עכו בחוץ
2. רעננה בית
3. אשדוד בית
4. מכבי ת"א חוץ
5. מכבי פ"ת חוץ
6. בית"ר ירושלים בית

לדעתי עדיף שכל אחד מהם יעדר ממשחק אחד נגד עכו ורעננה , אז אם אחד מהם יקבל צהוב נגד בני יהודה הוא יעדר נגד עכו, השני צריך להישמר לא לקבל גם צהוב
ואם אף אחד מהם לא יקבל צהוב עד דקה 85 , פשוט שאחד מהם יעשה עבירה של צהוב ויעדר נגד עכו , והשחקן השני יקבל צהוב נגד ב"ש ויעדר נגד רעננה
פשוט שאנחנו נשלוט על ההעידרות , ושלא נקבל בהפתעה היעדרות במשחק קשה וחשוב יותר
28-Dec-2017, 16:25
הודעה: #28
(28-Dec-2017 8:01)זאב רווח כתב:  אייל אף אחד לא באמת בטענות חוץ מעניין ערן לוי שרק כרטיס אחד היה בגלל ויכוח מריבה ( הפועל חיפה ) כל שאר הכרטיסים היו בגלל לחץ על הכדור או איחור בתיקון שזה נורמלי לחלוטין לכל שחקן .
הענין הוא אחרת וניסיתי לומר זאת מספר פעמים חסר לנו עוד שחקן 50-50 על מנת לכפר על צהובים אדומים וחלילה פציעות , בקישור הנסוג גלזר וניקו יסתדרו . החלוצים אין בעיה , קישור התקפי גם חסר לנו שחקן בגלל שקוסנטינוס לא מספיק טוב או שלא מקבל הזדמנויות מספיק , אם הוא היה נכנס לרוטציה לא היתה בעיה בקישור ההתקפי .
לגבי מגן שמאלי דעתי שזה בסדר אבל הרוב חושב אחרת !!!

אייל מדובר על האוהדים בלי קשר לאתרים אלו לאחרים אני כבר מזמן לא מאמין למה שנכתב בזכותך חוץ מזה שכל העיתונאים סמולנים חחחח
אני מאמין שהמאמנים ישלבו בזמן הקרוב את קונסטנטינוב. אין לי ספק שכשהוא יקבל דקות וייכנס לכושר הוא גם יהיה שחקן הרכב לגיטימי.
The following 1 user Likes 5stars's post:
זאב רווח (2828-1212-2017201720172017)
28-Dec-2017, 16:54
הודעה: #29
(28-Dec-2017 16:07)אלדד כתב:  אופיר , לעלות תמיד בהרכב האופטימלי ולהשתדל להימנע מצהוב
אבל זה לא סותר את זה שהיה אפשר להיערך יותר בקלות למצב הזה .. פתחתי על זה אשכול לפני חודש , והיה אפשר לשלוט ולסדר את החיסורים איך שנוח לנו , כי בכל מקרה הם יעדרו ממשחק כלשהו

(03-Dec-2017 23:06)אלדד כתב:  אולסק ואביב עם 4 כרטיסים צהובים , נגד איזו קבוצה אתם מעדיפים שהם לא ישחקו?
המשחקים הבאים שהם יכולים להעדר בהם:
1. עכו בחוץ
2. רעננה בית
3. אשדוד בית
4. מכבי ת"א חוץ
5. מכבי פ"ת חוץ
6. בית"ר ירושלים בית

לדעתי עדיף שכל אחד מהם יעדר ממשחק אחד נגד עכו ורעננה , אז אם אחד מהם יקבל צהוב נגד בני יהודה הוא יעדר נגד עכו, השני צריך להישמר לא לקבל גם צהוב
ואם אף אחד מהם לא יקבל צהוב עד דקה 85 , פשוט שאחד מהם יעשה עבירה של צהוב ויעדר נגד עכו , והשחקן השני יקבל צהוב נגד ב"ש ויעדר נגד רעננה
פשוט שאנחנו נשלוט על ההעידרות , ושלא נקבל בהפתעה היעדרות במשחק קשה וחשוב יותר

לא הבנתי איך אפשר להערך...
זה כדורגל לא שח.
ההחלטות של השחקנים במהלך משחק ברובן מתקבלות בשבריר של שנייה. לא משהו שניתן להערך אליו.
ואם כבר ,מי שכן יכול להערך ולהמנע מצהוב זה ערן שרב הצהובים שלו הם על דיבורים ועיניינים שלא קשורים לכדורגל, ופחות על עבירות או משחק פיזי חזק.
28-Dec-2017, 16:57
הודעה: #30
נתניה רעננה
אני יותר מודאג ממנשה משיח

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)