שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר
25-Dec-2017, 16:30
הודעה: #31
RE: ערן לוי עשוי לבקש לעזוב בינואר
(25-Dec-2017 16:22)פיליפצוק כתב:  מאוד אוהב את ערן לוי ו"התקוטטתי" כאן בפורום בויכוחים אינסופיים עליו לא פעם ולא פעמיים, אבל....
1.מאוד לא אוהב את היציאה שלו/סוכנו/מקורבו לתקשורת, דברים כאלה סוגרים או לא סוגרים בבית.
2.התחייבות מהיום לשנתיים קדימה בלי אופציית יציאה בחוזה בתום השנה הבאה - אני אומר לא!

כתבתי את זה מקודם.
לערן עד כמה שידוע לי אין סוכן, ואם אנחנו מניחים שההדלפה לא יצאה מהמועדון, אפשר להסיק מאיפה היא כן יצאה....
אז אני לא אומר שערן הרים טלפון לפשכה כדי "לעורר" דיון בעיניינו (ואני די מאמין שהוא אישית לא עשה את זה) אבל ציפיתי מערן לוי לדאוג שהדברים האלה יסגרו בחדרי חדרים בלי תרגילי לחץ וטריקים אופייניים למחוזותינו....

אני חושש שירדו לו כמה נקודות במאזן לאור ההתנהלות הזאת...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Dec-2017, 16:36
הודעה: #32
אפשר אם מרגיעים את הלהבות ויושבים בשקט לסגור גם חוזה לשנתיים, פשוט מאוד את השכר שערן מקבל לעונה הבאה יפרשו על שתי עונות ואם הוא מסיים את העונה השנייה כשחקן מן המניין יקבל מענק שחרור כמו בצבא סכום שיהיה מקובל על כולם ירצה טוב לא ירצה שילך לקובי רפואה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
25-Dec-2017, 16:36
הודעה: #33
גם בספורט 1 מדברים על הפועל תא.
ערן תודה על מה שנתת. נתניה היתה איתך ותישאר בלעדך.
אגב .נתניה שיחקה טוב יותר וקבוצתי יותר ללא ערן.
לא אלמן ישראל.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
25-Dec-2017, 16:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 17:09 אלדד.)
הודעה: #34
על כמה כסף ערן ויתר כדי להישאר בנתניה?
ויתר על חוזה יותר ארוך במקום אחר כדי להישאר בנתניה למרות שהוא בסוף הקריירה שלו כביכול וחייב לדאוג לעתידו ולהבטיח העסקה ארוכה יותר ?
היום יש קבוצות שמוכנות לתת לו חוזה לשנתיים לפחות?

וגם אם נגיד נגיד שבעוד שנתיים ערן יהיה גרוע בצורה דרסטית שבקושי זז וכבר לא תהיה לו עוצמה בבעיטה, ולא דיוק במסירה , ולא ראיית משחק ולא מנהיגות וכו' וכו'
מה שלא סביר שיקרה שינוי משמעותי ביכולות שלו, וזה לא יהיה אסון והפסד גדול כל כך

לתת לבדש ולטגה חוזה ארוך טווח זה סיכון הרבה יותר גדול מאשר לתת חוזה ארוך לערן, ועדיין ערן היה תורם הרבה יותר משניהם ביחד גם אחרי שיאו

כתבה מספורט 1 מהיום

כשראשי הפועל תל אביב הכינו בקיץ את הקבוצה לליגה הלאומית במטרה ברורה לחזור לליגת העל, השמות הראשונים שעלו אצל האחים איציק ושרון ניסנוב היו פדרו גלבאן וערן לוי. האדומים מצאו מימון חיצוני להבאתו של קפטן מכבי נתניה, כשהדגש היה כי הכסף יועבר אך ורק למימון של ערן לוי. על פי גורמים בהפועל תל אביב, האדומים היו מוכנים להציע לו לחתום על חוזה ארוך טווח לשלוש שנים, גם בגיל 32.

האדומים הציעו ללוי חוזה שעמד על 90 אלף שקלים לחודש, ולמרות שהופתעו מסירובו, העריכו וכיבדו מאוד את החלטתו של קפטן נתניה לגלות נאמנות למועדון ולאוהדים של קבוצתו ולחתום בעיר היהלומים על חוזה נמוך משמעותית. בקבוצה של האחים ניסנוב טוענים גם היום שהשחקן מתאים לקבוצה ואיתו בהרכב היא הייתה כבר בתחילת העונה בפער בן 12 נקודות בדרך למקומה הטבעי.

כעת, לנוכח ההתפתחויות בין לוי לקבוצתו, בהפועל תל אביב "נדלקו" מחדש על הקשר וממתינים להתפתחויות, כשנכון לעכשיו טרם נעשתה פנייה ולא נוצר קשר עם קפטן מכבי נתניה. במועדון האדום היו רוצים לראות את לוי מצטרף כבר עכשיו לסגל של קובי רפואה ומשדרג אותו, כשלמרות הניצחונות האחרונים הקבוצה מציגה יכולת פושרת וזקוקה לרכש שיעיר אותה מהתרדמה ויכין אותה לעונה הבאה. במועדון טוענים שמובן להם שמכבי נתניה בסופו של יום לא תוכל שלא להעניק ללוי חוזה ארוך טווח.

מהצד של נתניה, לאחר החתמתם של אביב אברהם על חוזה חדש והסיכום עם עלי מוחמד, בקבוצה מוכנים להציע לקפטן חוזה לעונה אחת ולא לשלוש כאשר נכון לרגע זה הוא רוצה חוזה ארוך טווח וכפי שכבר הצהיר: "מעוניין לפרוש במכבי נתניה". בנתניה טוענים כי יציעו ללוי חוזה לעונה אחת ואם הכול יתנהל כשורה, החוזה יוארך שוב בעונה הבאה. נכון לרגע זה ישנה התעקשות מצד נתניה על חוזה לעונה אחת ובקבוצה הבהירו כי אם לוי ירצה לעזוב, בנתניה ישקלו זאת וכלל לא בטוח שיעמדו בדרכו.

בגזרת גלבאן שמחזיק בחוזה לעונה נוספת, הקשר אמנם לא קיבל הודעה על הכוונה לעזוב, אך בסביבתו חשים כי קיים שינוי כלפיו מכיוון הגורמים המובילים את המועדון. הארגנטינאי שסירב לחוזה מסינסינטי האמריקאית הבהיר שהוא מתכוון להוביל את הפועל תל אביב לליגת העל ולכבד את חוזהו גם לעונה הבאה.

בתןך כך, במועדון אמורה להתקבל בתחילת ינואר החלטה בנוגע לבוררויות של אדי גוטליב ואביחי ידין וגם ההחלטה של אוראל דגני לחתום על חוזה חדש וארוך טווח ולבטל את הבוררות המתנהלת. בנוסף, שמו של קשר הפועל רעננה אלי בבייב עלה כמועמד להגיע בינואר לצד אמיר עגייב, דידייה ברוסו ואורי מגבו
25-Dec-2017, 17:10
הודעה: #35
אני לא חושב שצריך לוותר עליו ככ מהר אבל בפירוש מבין את עמדת המועדון. הוא לא מעל הקבוצה , הגיל שלו והנתונים הגופניים לא לטובתו והמועדון כבר נכווה עם שלו מנשה וברק בדש בחוזים ארוכי טווח לשחקנים שכבר צריכים לפרוש. אני מבין גם את ערן לוי אבל לא מבין את החובה לקבל חוזה ארוך טווח. אתה מאמין בעצמך ? מציעים לך שנה עם אופציה להארכה ,למה זה לא מספיק. נראה לו הגיוני שמישהו ישלם לו חוזה לשנתיים בגיל 33 בטח עם הנתונים הפיזיים שלו ? אם הוא ככ מתעקש הוא תמיד יכול להיות קבלן עליות. במקום זה עדיף להשאר במקום שבו הגיע לשיא ההערכה המקצועית. בנוסף, בגילו הגיע הזמן שיחשוב על היום שאחרי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Dec-2017, 17:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 17:32 אלדד.)
הודעה: #36
אמרת כבר את זה לפני שנה על ערן וסבע שהם כבר מפורקים גופנית, סבע עובר שוב ושוב ניתוחים וכל הגוף שלו מולחם ולא יחזור לשחק כדורגל מקצועני וערן כבר מעבר לשיא וצריך לפרוש בגילו המתקדם אחרי פריצות דיסק..
ולבסוף שניהם נמצאים בכושר הכי טוב בקריירה שלהם

אם עכשיו ערן מתאים לך מקצועית ופותח בהרכב גם בעוד שנתיים הוא יהיה מתאים

אם יש קבוצות שכיום מוכנות לתת לערן חוזה לשנתיים, אנחנו יכולים לתת לו לפחות חוזה לעונה וחצי, שבינואר אנחנו יכולים לסיים את החוזה או להמשיך עד סוף העונה ואופציה לעונה נוספת שגם בה בינואר יהיה חלון יציאה
25-Dec-2017, 17:45
הודעה: #37
(25-Dec-2017 17:10)טל.מ כתב:  אני לא חושב שצריך לוותר עליו ככ מהר אבל בפירוש מבין את עמדת המועדון. הוא לא מעל הקבוצה , הגיל שלו והנתונים הגופניים לא לטובתו והמועדון כבר נכווה עם שלו מנשה וברק בדש בחוזים ארוכי טווח לשחקנים שכבר צריכים לפרוש. אני מבין גם את ערן לוי אבל לא מבין את החובה לקבל חוזה ארוך טווח. אתה מאמין בעצמך ? מציעים לך שנה עם אופציה להארכה ,למה זה לא מספיק. נראה לו הגיוני שמישהו ישלם לו חוזה לשנתיים בגיל 33 בטח עם הנתונים הפיזיים שלו ? אם הוא ככ מתעקש הוא תמיד יכול להיות קבלן עליות. במקום זה עדיף להשאר במקום שבו הגיע לשיא ההערכה המקצועית. בנוסף, בגילו הגיע הזמן שיחשוב על היום שאחרי.

זה לא מספיק כי מעבר לכביש עומדת (כביכול) הצעה ארוכת טווח עם יותר כסף כנראה...
וזה לגיטימי לחלוטין אבל הדרך אוי הדרך....
תרגילי לחץ של גן שושנה....
רק הבעיה של ערן שבצד השני עומדים אנשים שאני לא בטוח עד כמה הלחץ הזה משפיע עליהם....
25-Dec-2017, 17:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 17:56 אלדד.)
הודעה: #38
כל אלה פה שמתנגדים להחתים את ערן ל-2 עונות, האם תסכימו לחוזה של 2 עונות עם סעיף יציאה בינואר? כלומר עונה ושליש במקרה הגרוע?

אם לא יתאים מקצועית למאמנים ערן יהיה שחקן חופשי בינואר ויוכל לעבור לכל קבוצה בליגת העל.. ובלאומית יהיה לו ביקוש בכל מקרה, גם בגיל 37 כל קבוצה בלאומית תשמח להחתים אותו
25-Dec-2017, 18:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 18:31 טל.מ.)
הודעה: #39
(25-Dec-2017 17:24)אלדד כתב:  אמרת כבר את זה לפני שנה על ערן וסבע שהם כבר מפורקים גופנית, סבע עובר שוב ושוב ניתוחים וכל הגוף שלו מולחם ולא יחזור לשחק כדורגל מקצועני וערן כבר מעבר לשיא וצריך לפרוש בגילו המתקדם אחרי פריצות דיסק..
ולבסוף שניהם נמצאים בכושר הכי טוב בקריירה שלהם

אם עכשיו ערן מתאים לך מקצועית ופותח בהרכב גם בעוד שנתיים הוא יהיה מתאים

אם יש קבוצות שכיום מוכנות לתת לערן חוזה לשנתיים, אנחנו יכולים לתת לו לפחות חוזה לעונה וחצי, שבינואר אנחנו יכולים לסיים את החוזה או להמשיך עד סוף העונה ואופציה לעונה נוספת שגם בה בינואר יהיה חלון יציאה

קודם כל - ההלחמות זה מושג של אופיר ,אז אולי אתה מתבלבל. בטח לא אמרתי שהם צריכים לפרוש אולי העליתי תהיה איך הם ישחקו. דיא אכן בכושר שיא וערן בכושר זוועתי. ערן היום לא צריך להיות בהרכב ומקבל פריווילגיות שלדעתי לא במקומן. לא מבין למה המועדון צריך להמר על שחקן בנתונים הפיזיים האלה בגילו. שנה עם אופציה נראה לי אחלה פיתרון.

שמעתי את סגל אתמול - מבחינתו שערן לוי יגמור את הקריירה בנתניה כל עוד הוא עומד בסטנדרטים של הצוות המקצועי. אם ערן מאמין בעצמו זה צריך להספיק. ובוא נחדד: אולי יש לו הצעה אחרת על השולחן והוא מעורר מהומות כדי לשפר לעצמו את החוזה, אבל בינואר אין לו סעיף יציאה ולכן אני לא רואה שום צורך להחליש את נתניה כדי שערן לוי יקבל קצת יותר כסף.

(25-Dec-2017 17:54)אלדד כתב:  כל אלה פה שמתנגדים להחתים את ערן ל-2 עונות, האם תסכימו לחוזה של 2 עונות עם סעיף יציאה בינואר? כלומר עונה ושליש במקרה הגרוע?

אם לא יתאים מקצועית למאמנים ערן יהיה שחקן חופשי בינואר ויוכל לעבור לכל קבוצה בליגת העל.. ובלאומית יהיה לו ביקוש בכל מקרה, גם בגיל 37 כל קבוצה בלאומית תשמח להחתים אותו

אנחנו לא קובעים כלום ומה זה משנה מה מתאים לי.
שנית - אני ממש מבין מועדון שלא רוצה להתחייב בסכום לא פעוט לשנתיים כשמדובר בשחקן עם שתי פריצות דיסק ורצועות אחרי איחוי שיהיה בקיץ בן 33 וכבר היום סובל מעודף משקל וחוסר ניידות. שים לב כמה קבוצות בניון כבר עבר מאז שחזר לארץ. מועדונים חוששים להתחייב לשחקנים בגילאים האלה ואפילו לשחקן כמו בניון שניידות משקל עודף ופציעות קשות (למיטב זכרוני) לא מעיקות עליו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Dec-2017, 18:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2017 על ידי 18:20 אלדד.)
הודעה: #40
אז טל מבחינתך אם יש לערן הצעה בינואר שתכניס כסף למועדון, אתה משחרר אותו עוד השבוע בלי למצמץ ולחשוב פעמיים?

כי מהכתיבה שלך מצטייר שערן גורם רק לנזקים ולא מועיל מקצועית כלל, ועדיף להיפטר ממנו כמה שיותר מהר

ואם אתה כן מעוניין להשאיר אותו העונה אז איך העודף משקל והחוסר ניידות לא מפריעים לך?
ואם הם לא מפריעים לך אז הם לא יפריעו לך גם בעוד שנתיים
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים