שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מבצע אביב נעורים
18-Dec-2017, 2:42
הודעה: #21
מבצע אביב נעורים
אלדד אני לא מבין מה אתה רוצה .. קייטה פעמיים מול שוער דופק את הכדור עליו, סבע ב1:1 בועט דרדלה שחיימוב לוקח בקלות, כמה דק אחרי זה סבע קייטה וערן לוי במתפרצת וסבע מחליט לבעוט דרדלה מ17 מ.. ואז בא שחקן התקפה שהולך לאיבוד שנה שלמה ובנגיעה הראשונה שלו בכדור מעיף אותו לחיבור ומנצח לנו את המשחק .. אז הבעיה שלך שזה לא ריביירו כדי שתוכל להגיד אמרתי לכם ? משהו אחר ? קוגבנייה שחקן התקפה מוכשר ושחקן הגנה רדום . קיבל הזדמנות ואולי סוף סוף הגיע לליגה ואם נאמין לסלובו הוא הולך לשחק הרבה יותר בהמשך הליגה אני מקווה שעל חשבון ערן לוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Dec-2017, 2:44
הודעה: #22
מבצע אביב נעורים
קוגבינה נשאר מבחינתי גם היום אופציה ראויה לחילוף בינואר. שם גול, יפה מאד אבל אני עדיין חושב שהוא לא מתאים לקצב ולסגנון של הקבוצה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
18-Dec-2017, 2:45
הודעה: #23
RE: מבצע אביב נעורים
קוגבניה עזר היום בהגנה וחילץ כמה כדורים באגף השמאלי

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
18-Dec-2017, 2:58
הודעה: #24
מבצע אביב נעורים
אגב השיפוט של גרינפלד היה מבחיל. כמות הצהובים בתחילת המשחק .הייתי בטוח שנסיים עם אדום. שיפוט לא מאוזן. ולמה נתן את בעיטת העונשין בזמן הפציעות?

אגב רעיון לשלט מול באר שבע
"באר שבע.- אין סמים. אין אליפות"

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
18-Dec-2017, 3:12
הודעה: #25
"קוגבניה שחקן התקפה מוכשר, לקח את הצ'אנס ואולי הוא חוזר לליגה" או "ריביירו קוגבנייה ושרם יכולים להיות מושאלים / משוחררים בלי כאב גדול מידי ( אם זה אפשרי כמובן) - לא הפסדנו כלום"

אם ריביירו היה נכנס ועושה מהלך וכובש כמו במשחק אימון נגד מכבי חיפה גם אז היית משנה כל כך מהר את דעתך עליו?
18-Dec-2017, 4:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Dec-2017 על ידי 9:25 Naktal.)
הודעה: #26
מבצע אביב נעורים
בכר ידע שאין לנו משחק התקפה מהאגפים- אז הוא לא שיחק עם מגנים ושם את מליקסון ושהר באגפים. בדקות הראשונות סה"כ זה הלך לו חוץ ממצבים שהוא פחות הגיע אליהם היה לנו מאוד קשה מול היציאות המהירות והמתוגברות שלהם קדימה ואני חושב שהגבנו לזה יפה עם הרבה עבירות קצת כדי להרגיע אותם ופחות לחשוף אותנו מאחורה.
אומנם ההתקפות שלהם כללו הרבה שחקנים אבל ההגנה שלהם לא כללה הרבה שחקנים ואחרי ההחמצות של קייטה הוא כנראה הבין שהוא לא יכול להשאיר 3 שחקני הגנה מול 3-4 שחקני התקפה שלנו. במחצית השניה הוא שינה את המערך 3-6-1 (שהר היה ממש מהקו למרכז) ל4-5-1 עם שהר בחוד והכניס מגן שמאלי. כשהוא ניסה לשלוח שחקנים קדימה 3 דקות מהמחצית השניה אברהם השאיר את סבע לבד מול שוער ורק יום גדול של חיימוב ופחות גדול של סבע השאירו את התוצאה מאופסת. בכר הגיב לזה בכך שהוא השאיר 4 שחקני הגנה שיותר יישארו מאחורה ובכך גם ההתקפות מעבר שלו היו דלילות וגם הוא איבד את המרכז. כל אחד פה שראה את המשחק יכול להגיד שהשתלטנו על המשחק במחצית השניה. אח"כ בכר הוציא גם את אלחמיד המגן הלא טבעי והכניס את בן ביטון שהוא מגן מצוין ופתאום שהוא לקח יותר את המשחק לאגפים מהמגנים לעומת המחצית הראשונה שמליקסון התעקש מהאמצע וראינו שמשם אנחנו הרבה יותר חדירים אבל זה לא עזר להם להבקיע ואנחנו בסוף מצאנו את הפריצה משער אחד היפים שניפקנו העונה. אולסק עם חטיפה אדירה, סבע כמה שהוא אגואיסט הוא פשוט יודע לעשות את זה נכון לפעמים, אביב אברהם הגיע על שכרו אחרי משחק נהדר (חוץ מכמה דקות רעות שלא הבנתי מה עובר עליו) והסיומת של דידייה קוגבניה שסלובו אמר שיקבל יותר הזדמנויות בהרכב והיה הקלאץ שלנו היום.
מבחינת הכדורגל שלנו באמת שאין מה לחדש. 4-4-2 היהלום שבכתר חחחחח, אותו המערך עם אותם העמידות ואותו הלחץ שלפעמים מצליח יותר ולפעמים פחות...
מבחינת המשחק היו המון איבודי כדור של שתי הקבוצות בגלל לחץ על כל המגרש של כולם אבל ידענו אחרי כל האיבודים השטויות לפעמים להיות מספיק אחראיים בהגנה ועוקצניים בהתקפה וכל הכבוד לשחקנים שהצליחו להוציא מהמשחק הזה את הנקודות. בואו נגיד דוגרי היום זה משחק של תיקו וסיבוב קודם היינו צריכים לנצח... אבל 4 נקודות זה 4 נקודות ועכשיו היינו צריכים יותר את הניצחון הזה.
עמוס - עשה את מה שמוטל עליו ובתוספת מזל שמר על רשת נקייה.
הויבך את ברנקו - נתנו משחק ענק טימו עם טעות קשה דקה 93 היה לו מזל.
חגי- טוב הגנתית ומאוד מחויב אבל התקפית חלש.
מור- לא שיחק כ"כ טוב היום...
גלזר- היה גרזן פשוט מצוין לפעמים נגד קבוצות כאלה חשוב שיהיה לך כזה גרזן אבל עדיין הייתי מעדיף את מוחמד.
אולסק- עשה את השטויות שלו אבל במאני טיים היה שם. עשה פעולות מצוינות במרכז המגרש כיף לראות שחקן כזה שצמח מלמטה ועוד ישראלי.
אברהם - כבר כתבתי.
סבע- הוא מוביל התקפה מצוין רק צריך לשפר קבלת החלטות אבל אין ספק שהוא עם הפנים לשער הוא פשוט טוב.
ערן- כמה שלפעמים הוא הורס ולא תמיד עושה את הפעולה הכי טוב, הקבוצה שלנו, שהיא צעירה וחדשה, צריכה לידר ברמה שלו. הוא יודע לתת את האנרגיות לשחקנים ובכלל לפעמים מרגיש לי שהוא יודע לשלוט באווירה של כל המשחק. (ריבים עם אוגו מסיבוב קודם או דיבורים עם קהל עוד היום) אני חושב שאלה דברים שמשאירים את הקבוצה שלנו בריכוז על המשחק ואנחנו צריכים מישהו שידע לעשות את זה על המגרש.
קייטה- אחרי כמה משחקים לא טובים היום הוא סבל מחוסר מזל, אבל חוץ מזה היה לא רע לדעתי עשה כמה פעולות שלא ראינו מאז הפגרה. אגב שיהיה במזל הבנתי הוא טס לאשתו שכורעת ללדת.

לסיום החפירה כמה מילים על דידייה קוגבניה- דיידיה קוגבניה הוא שחקן התקפה במהותו, שחקן התקפה כמו דיא סבע/ערן לוי/קייטה. דבר שבדכ מאפיין שחקני התקפה זה שהם לפעמים לא משתתפים במשחק. אני לא אומר שזה משהו טוב אבל זה משהו שבדכ קורה עם שחקנים כאלה, דקות רבות שהם פחות שותפים ופחות מורגשים. במערך שלנו יש 3 קשרי אמצע שהתפקיד שלהם בעצם הוא להיות במקום מקום - משמע להיות ערניים ומעורבים במשחק 90 דקות.
דיידיה קוגבניה הוא יותר שחקן התקפה ואני חושב שכשהוא משחק בשלישיית הקישור השאנטיות שלו פשוט לא מתאימה לעמדה שבה הוא משחק בלי לדבר על הכישרון שכל אוהד יודע שטמון בו.
משפט אחרון לתמצות המשחק: karma is a bitch.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
The following 1 user Likes Naktal's post:
חזום חזום (1818-1212-2017201720172017)
18-Dec-2017, 4:46
הודעה: #27
מצד אחד? השלוש נקודות האלה הן כיף אדיר שקשה לתאר במילים. מצד שני? זה בהחלט מגביר את תחושת הפיספוס האדירה של אובדן הנקודות בסיום הסיבוב הראשון. מצד שלישי? 7 נקודות... בוא נמשיך לצמצם.
18-Dec-2017, 9:43
הודעה: #28
(18-Dec-2017 2:22)טל.מ כתב:  סיכמנו אבל הנה קיבל צ’אנס נוסף ולשם שינוי לקח אותו . כן הוא הורג אותי עם התפקוד שלו בהגנה אבל כמה כשרון יש לשחקן הזה בהתקפה ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

ולי חסר עדיין שני מגינים תוקפים...איתם המשחק היה הרבה יותר קל...לצערי אין לנו...קובי מור לא מתאים לא התקפית ולא הגנתית...חגי לפחות טוב בהגנה...נקודה לינואר הקרב...
The following 1 user Likes davidb7's post:
חזום חזום (1818-1212-2017201720172017)
18-Dec-2017, 12:17
הודעה: #29
עמוס היה גדול להביא נקודות במשחק הזה עם כמה הצלות יפות .
אולסק - למה הוא לא בועט מספיק ? הביא בעיטה מרחוק השוער חיימוב כמעט להכנס עם הכדור לשער , תבעט ניקו תבעט
ערן לוי ? לדעתי המשחק הכי חלש שלו העונה
דיע סבע ? כשהחליט למסור יצא מזה גול
18-Dec-2017, 13:04
הודעה: #30
(18-Dec-2017 3:12)אלדד כתב:  "קוגבניה שחקן התקפה מוכשר, לקח את הצ'אנס ואולי הוא חוזר לליגה" או "ריביירו קוגבנייה ושרם יכולים להיות מושאלים / משוחררים בלי כאב גדול מידי ( אם זה אפשרי כמובן) - לא הפסדנו כלום"

אם ריביירו היה נכנס ועושה מהלך וכובש כמו במשחק אימון נגד מכבי חיפה גם אז היית משנה כל כך מהר את דעתך עליו?

במסגרת הציטוטים שאתה אוהב לשלוף .. תבדוק מה אמרתי מתחילת השנה על קוגבנייה כמה התרעמתי שהוא נשכח על הספסל וכמה התאכזבתי שבדק' שהוא קיבל הוא לא הוכיח את עצמו עד שהרמתי ידיים. לקוגבנייה יש 10 שערים ו8 בישולים בשנה שעברה , נתון שביגללו הוחתם לחוזה של שלוש שנים. ולכן אמרתי אתמול אולי אולי הגיע לליגה. מה אתה רוצה ממנו לא ברור לי ? לך ברור ? חוץ מקטנוניות אני לא מוצא בדברים שלך כלום.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים