שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 מ9
11-Dec-2017, 1:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2017 על ידי 1:43 אלדד.)
הודעה: #11
RE: 2 מ9
איך בני יהודה מ-3 בעיטות למסגרת מבקיעים 2 שערים ,ומנגד ערן קייטה וסבע ביחד בועטים לשער 12 פעמים ומייצרים רק בעיטה אחת למסגרת?

עמוס עם עצירה אחת במשחק, וכמובן עם מתנה קטנה ליריבה

[תמונה: ymrzedmmyi2j.png]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Dec-2017, 1:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2017 על ידי 2:06 טל.מ.)
הודעה: #12
2 מ9
איך ? אני אסביר לך. הם בעטו ונגחו ממרחק של 10 ו4 מ. אנחנו עד השער של סבע לא הגענו לרחבה. כשבועטים מ20-35 מ מול הגנה או שפוגעים בהגנה או שהורגים ציפור ( אלא אם כן קוראים לך אצילי ובלקמן)

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה שכן בולטת פה תרומתו של הקפטן ב90 דק..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Dec-2017, 11:18
הודעה: #13
2 מ9
סה"כ מה שטל אומר זה נכון. קבוצות למדו אותנו ואנחנו חייבים לבלבל יותר את היריב.
סוגרים את דיא במרכז? תעביר אותו לאגף שמאל שירים כדורים לרחבה וערן יחכה על הסף, על הדרך תשלח עוד שחקן חוץ מקייטה לרחבה וככה גם באגף ימין עם שחקן בעל טכניקה טובה כמו אביב. בכר עושה את זה הרבה והוא מצליח להוציא ככה תוצאה.
דוגמא לא הכי טובה בגלל שהם לא ניצחו את המשחק היא נגד בית"ר ירושלים. בני בן זקן חשב הוא חכם גדול וכדי לסגור את וואקמה הוא שם את קלטינס כקיצוני ימני כדי שיעזור למגן לסגור אותו. מה בכר עשה? העביר את וואקמה לצד שני כדי לבטל לגמרי את התרומה למשחק של קלטינס בעמדה בה הוא משחק וכשבן זקן החליש הגנתית את הצד הימני בגלל שזה לא עזר לו אז בכר החזיר את וואקמה לצד שמאל כדי לחגוג על קלטינס. רק בגלל שביתר זאת קבוצה שהמזל לא נגמר לה הם לא יצאו מהמשחק עם הפסד 4-1 ביתי ומשקף.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
11-Dec-2017, 19:54
הודעה: #14
(11-Dec-2017 1:32)טל.מ כתב:  אתה מציע לכולם להרגע כדרך טבע כאילו חותכים כאן ורידים .. לעניינו , צר לי בני יהודה לא שיחקו בונקר. זהיר יותר במשחק חוץ זה לגיטימי לגמרי. וכן אני מצפה שסלובו וברדה יגוונו קצת כי מה לעשות אם לוזון נעים ואבוקסיס למדו אותנו , גם האחרים יעשו את זה. אתה לא יכול לצפות לעשות את אותו הטריק כל הזמן ולהצליח.

לגבי הלהקטין והלהאדיר .. תעשה לי טובה .. אני לא מביא כאן כל שני וחמישי סטטיסטיקות על כמות הבעיטות כמות האיומים כמות הספרינטים כמות הדריבלים וקובע שריביירו שחקן אדיר , מקטין את הפועל חיפה כי הם שלטו בכדור במשחק שהם ניצחו כמו קבוצה שמפסידה 4:0 וכו וכו ..
בסוף יש מבחן התוצאה ואיפה אתה בטבלה , כל השאר חרטא.

כפי שאתה נשמע זה לא רחוק מלחתוך וריד....
אבל היות ובשעת משבר (שלא לומר משברון) אתה נוהג להגיב כפי שאתה מגיב זה כבר פחות ופחות מפתיע אותי.

ואני עדיין חושב שבני יהודה שיחקו כדורגל מגעיל מולנו , דרך אגב, בדיוק כמו הפועל חיפה שגם חשבנו שתלמד אותנו. להסתגר מאחורה 11 שחקנים ולבעוט כדורים ארוכים למעלה בתקווה שמשהו יקרה שם , זה לא זהיר וזה לא מקובל (עלי לפחות). זה לבוא להפריע ולנסות לעקוץ ,וזה מה שבני יהודה עשתה, וכמו שקורה לא פעם ,זה גם הצליח לה. כמובן שזה לא מוריד ממשחק ההגנה הבעייתי שלנו שאפשר להם בכזאת קלות לכבוש בסוף.

ושוב, אפשר אולי לשנות בקטנה מיקום של שחקן כזה או אחר. זה לא ישנה את המהות. המאמנים שלנו דוגלים במשחק לחץ גבוה, בהנעה מהירה של הכדור , בהרבה איומים על השער ובמכסימום שליטה בכדור. זה האני מאמין שלהם ,ואני אישית אוהב את הסגנון הזה. זה לא אומר שזה תמיד יצליח ולא אומר שאין פה בעיתיות ברגע שהלחץ הזה לא מצליח. זה משאיר אותנו חשופים ודלילים לעיתים מאחורה ועל זה המאמנים צריכים לדעתי לשים את הדעת.

ילמדו אותנו ? אולי. מצד שני גם בית"ר ,הפועל חיפה ומכבי משחקות באותה שיטה שכולם מכירים ולומדים ,ונכון להרגע הם עדיין מצליחים, מה שאומר שאם תיישם את השיטה כמו שצריך זה יכול להצליח גם אצלך לאורך זמן.

ולגבי הסטטיסטיקה - שוב, סטטיסטיקה זה לא חזות הכל, אבל אתה רק לפני יומיים כדי להצדיק את טענותיך, באת וטענת (בצדק) שהמספרים שלנו מהקרנות וממצבים נייחים לא מספיק טובים. אז כן, זה סטטיסטיקה וזה סטטיסטיקה . או שאתה מייחס לה חשיבות או שלא. תחליט.
בסוף, יש הרבה פרמטרים בסטטיסטיקה הזאת שמאד מחמיאים מצד אחד ופחות פרמטרים שפחות מחמיאים. לא הייתי מזלזל לגמרי במספרים האלה. הם כן מדד למשהו, אבל ממש לא משהו שרק עליו כדאי להשען.
11-Dec-2017, 20:47
הודעה: #15
רוב קבוצות ליגת העל משחקות סגור ומבוקר. מכבי נתניה היא קבוצה הרפתקנית והתוצאות בהתאם.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
11-Dec-2017, 21:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2017 על ידי 21:54 טל.מ.)
הודעה: #16
2 מ9
אני מתייחס לסטטיסטיקה ככלי עזר בלבד ומתעלם מנתונים שנראים לי הזויים כמו כמות האיומים על השער במיוחד כשאני נוכח במשחקים ומבין איך הנתון הזה נוצר. אני אסתכל על נתוני ריצה ובודאי מה אנחנו עושים בקרנות ומצבים נייחים. דרך אגב בערך כל הפורום מגיב כמוני. חלק במשפט ושותקים וחלק מקשקשים יותר . זה אתה זה שאוהב לסווג כל ביקורת או אי שביעות רצון כהיסטריה .. לא צריך להגיד אחרי כל מילת ביקורת משפטים כמו
בואו לא נשכח איפה היינו לפני שנה וקצת, ואיך הציל אותנו מפירוק, ואם לפני תחילת העונה היו אומרים לנו שנסיים סיבוב ראשון וכו וכו.. בשביל זה יש את אושיות הפייסבוק . אני מעדיף להסתכל קדימה ולהיות עינייני.

11-Dec-2017, 22:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2017 על ידי 22:53 אלדד.)
הודעה: #17
טל תגדיר לי משחק בונקר של שנות ה-2000 ? כי אף קבוצה בעולם לא מסתגרת עם 10 שחקני שדה בתוך הרחבה ברוב דקות המשחק

בשבילך הבאתי כמה דוגמאות בזמנים שונים במשחק (כל הדוגמאות ממשחק שוטף בלי מצב של כדור נייח לפני או אחרי) , במצב של 0-0 , 1-0 , 1-1 , 2-1 ובתוספת הזמן , לא נראה לי שתצליח למצוא הבדל משמעותי בין התמונות.. פשוט זו תוכנית המשחק של אבוקסיס נגד הקבוצה שהכי קשה לשחק נגדה

ראית העונה ובעונה שעברה את מכבי נתניה מסתגרת ככה באיזשהו שלב של משחק כלשהו?? עם השקפת העולם של דראפיץ-ברדה לא נראה לי שנזכה לראות מראות כאלה אצלנו בכל מגרש ונגד כל קבוצה , אולי אולי במשחק גביע

תמונות כאלה אתה יכול לראות רק כשקבוצות תחתית מתארחות אצל ברצלונה , וגם שם ברצלונה מתקשה להבקיע..

[תמונה: 9314702.bmp]

[תמונה: 6723921.bmp]
11-Dec-2017, 22:46
הודעה: #18
(11-Dec-2017 21:52)טל.מ כתב:  אני מתייחס לסטטיסטיקה ככלי עזר בלבד ומתעלם מנתונים שנראים לי הזויים כמו כמות האיומים על השער במיוחד כשאני נוכח במשחקים ומבין איך הנתון הזה נוצר. אני אסתכל על נתוני ריצה ובודאי מה אנחנו עושים בקרנות ומצבים נייחים. דרך אגב בערך כל הפורום מגיב כמוני. חלק במשפט ושותקים וחלק מקשקשים יותר . זה אתה זה שאוהב לסווג כל ביקורת או אי שביעות רצון כהיסטריה .. לא צריך להגיד אחרי כל מילת ביקורת משפטים כמו
בואו לא נשכח איפה היינו לפני שנה וקצת, ואיך הציל אותנו מפירוק, ואם לפני תחילת העונה היו אומרים לנו שנסיים סיבוב ראשון וכו וכו.. בשביל זה יש את אושיות הפייסבוק . אני מעדיף להסתכל קדימה ולהיות עינייני.

אתה מתייחס לזה ככלי עזר אבל אנשי המקצוע והסקאוטרים חיים על הסטטיסטיקה הזאת. שאתה לוקח פרמטרים כמו החזקת כדור, קילומטרז' של שחקנים, מיקום של שחקנים במגרש לאורך המשחק, בעיטות למסגרת, מסירות מדויקות וכו',ובודק אותם לאורך זמן, אתה יכול ללמוד משהו על סגנון הקבוצה ושיטת המשחק שלה.

אז גם אם האיומים על השער הם מבעיטות מוזרות של ערן מ 40 מטר ,כאשר היריב שלך מתכונן למשחק מולך הוא יודע שבנתניה יש אחד הזוי,עם שמאל נדירה ,שבועט מכל מצב לשער. הנתון הזה שלעצמו כבר מייצר הרתעה וגורם ליריב להערך לדבר הזה בהתאם, ולנו זה פותח עוד אפשרויות התקפיות.

ולגבי מה שהפורום אומר - גם אם זה נכון זה ממש לא אומר שאתה צודק. הרי "כל הפורום" דאג כמוך היום לפני שנה בתיקו החמישי של הקבוצה, ו"כל הפורום" חשש בתחילת השנה שנהפוך לבשר התותחים של הליגה, ו"כל הפורום" דואג עכשיו כי עשינו 2 מ 9....אז עם כל הכבוד "לכל הפורום" הוא לא קובע ,וגם אני לא דרך אגב...
חוץ מזה שאני חושב שקצת עפת עם "כל הפורום" הזה....
11-Dec-2017, 23:12
הודעה: #19
2 מ9
אני פשוט נגעל לראות את אותו בונקר של מרבית מאמני הליגה. שקית הקאה.
הפתרון הוא לשים גול בתחילת המשחק. לשחק יותר מהאגפים. לבעוט יותר ממרחק ולעשות דבל פסים.
אני לא מבין איך הבעלים של הקבוצות שרוצים יותר קהל מאפשרים לתת רמה של המאמנים להמשיך בתצוגות השפל.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
אלדד (1111-1212-2017201720172017)
11-Dec-2017, 23:47
הודעה: #20
2 מ9
אני אתייחס ברשותכם לכל שלוש התשובות ביחד ..
אני לא מבין מה הבעיה בזה שקבוצה באה לשחק זהיר. אתם רואים בזה בעיה כי הפסדנו, תהיו כנים עם עצמכם. ולא הפסדנו כי עקצו אותנו בשתי מתפרצות מהסרטים, אלא סתם בכדור נייח ובאיזה התקפה שהשחקן בלבן עד עכשיו לא מאמין שנתנו לו לטייל ברחבה..
ראיתי כדורגל מגעיל בחיי , שחקנים שקוטעים להם את הרגליים בלי הרדמה וכל שניה נשכבים על הדשא, שוערים שמוציאים להם צהוב על בזבוזי זמן , מאמנים שמעיפים את הכדור כדי למשוך עוד כמה שניות .. זה לא היה המקרה כאן. בני יהודה סגרה יפה , שיחקה זהיר והצליח לה. לזה אתם קוראים כדורגל מגעיל ? זה נכון שנתניה לא משחקת ככה אז ? אם היינו משחקים ג ם ככה אולי לא היינו היום עם 3 הפסדים, אולי היינו צמודים להפועל חיפה ? זו רק דעתי, אף אחד לא חייב להסכים - מעטות הן הקבוצות שיכולות להרשות לעצמן להגיד לא משנה לי מי היריב אני אשחק איך שלי מתאים, כי בתכלס יש לי עליונות ברורה ומוכחת. אם ריאל מדריד או אינטר של מוריניו הבינו שבשביל לנצח את ברצלונה של פפ צריך לשחק אחרת, אז גם נתניה יכולה להבין שלפעמים משחקים אחרת.

לגבי ההוא שבועט מ40 מ או מכל זווית וכל מצב.. בכושר שהוא נמצא בו הוא לא מהווה איום על היריב.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים