שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפסד נטו צוות האימון
10-Dec-2017, 8:11
הודעה: #31
RE: הפסד נטו צוות האימון
אלדד טל.מ צודק , סלובו ושי רוצים להכניס שחקן שיעשה שינוי אבל לא מוצא .
אין לי בעיה שילמדו את ריביירו לפרוץ בצד ולמסור כמו שאבידור עשה מזה קריירה שלמה , אבל זה הענין מאז שהגיע הוא לא עושה זאת . לא כל שחקן התקפה חייב להיות סקורר גם מושיקו גריאני בישל הרבה יותר משכבש , אבל בישל חחחח מריביירו חוץ מלהעביר בדריבל את עצמו לא ראיתי כלום
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Dec-2017, 9:25
הודעה: #32
הפסד נטו צוות האימון
יש שני סוגים של מאמנים בארץ הראשונים בונים שיטה ומשחקים לא משנה נגד מי באותה השיטה ויש את הקבוצה השניה שבונה שיטה לפי משחק גם יובל נעים וגם יוסי אבוקסיס משחקים לפי השיטה השניה סגרו את עלי דיע וערן וחנקו את המשחק של נתניה צדק אתמול טל בנין שאמר בשידור יוסי קלט שלנתניה אין מגינים תוקפים צפוף את המרכז ונתניה כמו ראש בקיר כול ההתקפות מהמרכז פה הצוות המקצועי נכשל ובגדול מצד שני לפני חצי שנה מי חשב שנסיים מקום חמישי את הסיבוב הראשון זה הזמן להתעורר ולחשוב על הסיבוב השני לשחרר ארבע שחקנים ( בדש צעירי ריביירו ואפילו את קוגבניה ) ולהביא ארבעה חברה חדשים מגן שמאלי קשר וחלוץ

Sent from my iPhone using Tapatalk
10-Dec-2017, 11:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2017 על ידי 12:38 פיליפצ'וק.)
הודעה: #33
1.פרופורציות אין פה ולא היו פה, האוהדים קיבלו פתיחה טובה בתחילת העונה והשתן עלה להם לראש. מקום 5 בתום הסיבוב הראשון לקבוצה שעלתה ליגה ועם תקציב שחקנים ממש לא גבוה, הסיכום שלי - בסדר גמור.
2.העליהום על עמוס מוגזם (ואני מת על אלקסלסי) הגול היה יותר הויבך שעמד בדרך מאשר עמוס וחוץ מזה עמוס גם לקח שתי כדורים של 100%.
3.אין מגן שמאלי לקבוצה וזה כבר ממש לא משנה אם זה יהיה צעירי או מור.
4.גולדנברג כבד וברמה יותר נמוכה מכחלון (שגם הוא לא משהו לרוץ לספר לחבר'ה).
5.לא ברור ההוצאה של אביב (השחקן הכי יציב של הסיבוב) לטובת קוגבניה (זר לא משדרג).
6.כל הקבוצה במגמת ירידה כולל ערן, כולל דיע (מרגיש שהוא משחק יותר בשביל עצמו והסטטיסטיקה שלו ורק אח"כ בשביל הקבוצה), כולל עלי, כולל קייטה.
7.אפשר וצריך להוציא את ערן במחצית השנייה אם הוא לא מצליח להיכנס למשחק.
8.ככל שמתקדמת העונה מתגלה שזה אולי לוקסוס גדול מידי שני בלמים איטיים. בקטע הזה מבאס אותי מאוד הסיפור עם גיא גרוס כי אני בטוח שהוא היה משדרג את החלק ההגנתי.
9.רביירו "בוסר" לא יעזור כלום.
10.בשורה התחתונה הציון שלי לסיבוב הראשון הוא טוב+ וככה גם צריך לקחת את זה ולא לעוף עם הציפיות, לא "לחפש בציציות" ולהתבטא כאילו הקבוצה נלחמת על חייה.
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
זאב רווח (1010-1212-2017201720172017), יגאל יהב (1010-1212-2017201720172017)
10-Dec-2017, 12:11
הודעה: #34
משה דייקת בכל מילה אין מה להוסיף ניתוח מדויק ביותר

מורדי אי אפשר ככה להחליף שחקנים , קוגבניה עם חוזה לעוד שנה וחצי , צעירי חתום לעונה , בדש כנ"ל , ריביירו בקושי אפשרי אם יש סעיף שחרור בינואר, הכל מדובר בהמון כסף שיילך לאיבוד ואין לנו את הלוקסוס הזה לזרוק כסף
10-Dec-2017, 13:42
הודעה: #35
הפסד נטו צוות האימון
אף אחד לא רוצה לזרוק כסף בטח לא כסף שלי . אפשר למצוא לחלק מהשחקנים קבוצות אחרות על מנת להשתפשף ושוב רק עם השחקן יסכים ומר רווח מבחינתי מהקבוצה הזו מקום חמישי זה מצוין אתה זועק בכול מקום אליפות אליפות

10-Dec-2017, 15:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2017 על ידי 16:01 זאב רווח.)
הודעה: #36
מורדי זעקתי עד מכבי חיפה כן יכולנו להיצמד לצמרת ולגנוב אליפות , אבל אחרי תוצאות כמו נגד חיפה אשקלון הפסקתי אמת זה גדול עלינו !!!

פלייאוף עליון עדיין אפשרי כי זה עדיין תלוי בתוצאות שלנו אבל בהחלט יש אפשרות להתדרדרות מהירה אם יהיו עוד כמה הפסדים והרגשת חוסר בטחון

החכמה של השחקנים זה לקטוע את הגיבנת הזאת לפני שיהפוך לכדור שלג , אם ינצחו את באר שבע הכל ישכח , אם יפסידו לא בטוח שמול עכו לא נפסיד גם בגלל חוסר בטחון - הכל בראש .

קצת נאיבי לחשוב ששחקן יסכים לרדת ליגה בלי לקבל את החוזה שיש לו או שחקן מדהים לעזוב בלי שתהיה לו קבוצה שנראית לו לעבור אליה בלי נזק כספי , נקווה לטוב ואם לא אשמח לראות הקפצה של שחקן נוער נוסף בלי שנפגע בקבוצת הנוער ....שלפחות נרוויח עוד צעיר לעתודה
10-Dec-2017, 18:48
הודעה: #37
(09-Dec-2017 22:17)זאב רווח כתב:  משה.ד דוד לביא עשה קריירה שלמה מלעלות גבוהה מעל ידי השוער

חחח זאב...לא אמרת כלום...חלוץ ברמה של לביא היום עולה כמו כל הקבוצה שלנו...
10-Dec-2017, 18:50
הודעה: #38
(10-Dec-2017 18:48)5stars כתב:  
(09-Dec-2017 22:17)זאב רווח כתב:  משה.ד דוד לביא עשה קריירה שלמה מלעלות גבוהה מעל ידי השוער

חחח זאב...לא אמרת כלום...חלוץ ברמה של לביא היום עולה כמו כל הקבוצה שלנו...
שוער ברמה של גולן היה לוקח אתמול את הכדור הזה

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
10-Dec-2017, 22:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2017 על ידי 22:19 אלדד.)
הודעה: #39
(09-Dec-2017 23:29)אופיר34 כתב:  אלדד, לא להבהל....

אולי נסחפת קצת עם ה"אדיר" אבל אני מסכים איתך בהחלט שריביירו שחקן עם יכולות ופוטנציאל שהיום בפעם הראשונה קיבל סוג של הזדמנות.
הכי קל להטפל עליו בגלל כדור וחצי שברחו לו באגף, אבל הוא ממש האחרון שאשם פה במשהו.
הוא מהיר ,הוא יכול לעשות מהומות באגף , יש לו גם בעיטה טובה . לדעתי היום בחצי שעה הוא היה הרבה יותר דומיננטי מחביב הקהל קוגבינה ששוטט לאיטו היום במגרש.

קוגבינה מבחינתי הוא אופציה להשאלה לא פחות מריביירו.

בקבוצה יש לך 2 דריבלסטים עיקריים (מוחמד וסבע) שרק אחד מהם פעיל בהתקפה
יחסית לדקות המשחק ריביירו נמצא במקום השני בכל הליגה! ברשימת הדריבלסטים אחרי מנור סלומון , שחקן כזה בהתקפה יוצר מצבים מסוכנים ממצב סטטי וסוחט עבירות
וכמו שנאמר כאן איתו יש סוף סוף משחק אגפים
החלום של ערן שיהיה לו שחקן כזה לתת לו כדורי עומק שהוא יגיע אליהם ראשון לפני שחקני ההגנה והשוער
10-Dec-2017, 23:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2017 על ידי 23:34 טל.מ.)
הודעה: #40
הפסד נטו צוות האימון
מה זה דריבליסטים ואיך מודדים את זה ? כל פעם שראיתי את ריביירו עושה דריבל הוא נתן לכדור פס חזק מידי והוא עבר את הקו או שלקחו לו.

הדריבליסטים שלנו הם סבע ועלי ואליהם אתה יכול לצרף את קוגבנייה. אחריהם אביב ואחכ ניקו וויקי. כל השאר לא מדורגים ..

אני מודה שאני לא מבין את קמפיין ריביירו הזה. יש לך שני מאמנים שכנראה לא ממש מחזיקים ממנו. מה ראית ממנו שאתה ככ דוחף לשיתופו ? היום אני מחליף אותו באיילון ירושלמי..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים