שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפסד נטו צוות האימון
09-Dec-2017, 23:10
הודעה: #21
הפסד נטו צוות האימון
אלדד נו די ... אין לו טאץ לכדור בכלל . אין לו שום דבר שמאפיין שחקן אגף. מה. עם 1:1 ? כניסות לרחבה ? אז השחקן מהיר . זהו. מעבר לטיילת שפתחו על שמו ועל שם קובי מור בגול השני ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Dec-2017, 23:29
הודעה: #22
RE: הפסד נטו צוות האימון
אלדד, לא להבהל....

אולי נסחפת קצת עם ה"אדיר" אבל אני מסכים איתך בהחלט שריביירו שחקן עם יכולות ופוטנציאל שהיום בפעם הראשונה קיבל סוג של הזדמנות.
הכי קל להטפל עליו בגלל כדור וחצי שברחו לו באגף, אבל הוא ממש האחרון שאשם פה במשהו.
הוא מהיר ,הוא יכול לעשות מהומות באגף , יש לו גם בעיטה טובה . לדעתי היום בחצי שעה הוא היה הרבה יותר דומיננטי מחביב הקהל קוגבינה ששוטט לאיטו היום במגרש.

קוגבינה מבחינתי הוא אופציה להשאלה לא פחות מריביירו.
09-Dec-2017, 23:35
הודעה: #23
את האמת ? אם אין חשש להפסד כספי ויש שחקנים יותר טובים להביא אז את אלו אני משחרר .
ברק בדש , דידיה קוגבניה , ריביירו , עדן שרם , צעירי , מור , קוסטנטינוס ....הם השחקנים החלשים שלא תורמים לתחרות , צריך שתהיה בכל עמדה תחרות כמו שיש בין אולסק וגלזר .
דיע סבע , ערן לוי , קייטה , עלי מוחמד , אביב אברהם , יותר מדי בהרכב בקלות וזה מוריד מהם את היכולת המצוינת שאיפיינה אותם , כשאין תחרות הם הראשונים להיפגע ביכולת .

אבל אני לא אוהד שהורס והכסף לא צומח בעצים , לכן צריך סבלנות עם השחקנים ולעודד אותם שיעלו יכולת !!!
אבל אלו שהזכרתי את שמם כאן צריכים להבין שהם חלשים ופוגעים בקבוצה , הם צריכים לגרום למאמנים כאבי ראש את מי להרכיב ואין את זה וחבל .

היחידי שהזכרתי שפשוט לא נעים לי זה ברק בדש , כי הוא לא אשם אבל מלכתחילה הוא לא היה הגורם שנלקח בחשבון בהתקפה . אלא רק כתוספת כוח לעדן שרם וקייטה.
09-Dec-2017, 23:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Dec-2017 על ידי 23:47 אלדד.)
הודעה: #24
(09-Dec-2017 23:10)טל.מ כתב:  אלדד נו די ... אין לו טאץ לכדור בכלל . אין לו שום דבר שמאפיין שחקן אגף. מה. עם 1:1 ? כניסות לרחבה ? אז השחקן מהיר . זהו. מעבר לטיילת שפתחו על שמו ועל שם קובי מור בגול השני ..

ומה מכל מה שרשמת יש לקוגבניה שאתה כל כך מתלהב ממנו ודורש שהוא יהיה בהרכב? או כל שחקן התקפי אחר שיש בקבוצה חוץ מרייבירו?

יש לריביירו הרבה דברים טובים שהוא יכול לתרום, תנו לו לשחק ומבטיח שהרבה יאכלו את הכובע לגביו..

(09-Dec-2017 23:29)אופיר34 כתב:  אלדד, לא להבהל....

אולי נסחפת קצת עם ה"אדיר" אבל אני מסכים איתך בהחלט שריביירו שחקן עם יכולות ופוטנציאל שהיום בפעם הראשונה קיבל סוג של הזדמנות.
הכי קל להטפל עליו בגלל כדור וחצי שברחו לו באגף, אבל הוא ממש האחרון שאשם פה במשהו.
הוא מהיר ,הוא יכול לעשות מהומות באגף , יש לו גם בעיטה טובה . לדעתי היום בחצי שעה הוא היה הרבה יותר דומיננטי מחביב הקהל קוגבינה ששוטט לאיטו היום במגרש.

קוגבינה מבחינתי הוא אופציה להשאלה לא פחות מריביירו.

מה שבטוח שריביירו יותר מהיר מאבידור, סקורר יותר טוב מאבידור, מוסר יותר טוב מאבידור ובכל זאת כולם פה היו נותנים יותר צ'אנס לאבידור יותר מרייבירו

ולא הגזמתי בכלל ריביירו שחקן אדיר וכולנו נראה את זה עם הזמן
09-Dec-2017, 23:55
הודעה: #25
הפסד נטו צוות האימון
תדפדף קצת לאחור היום ותראה ואמרתי שאם אפשר חוזית הייתי נפרד משניהם . מה לעשות והם לא משדרגים את הקבוצה והם לא ברמה המתאימה ?

09-Dec-2017, 23:59
הודעה: #26
להיפרד מקוגבניה?? רק לפני חודש חודשיים הוא היה המועמד מספר אחד שלך בהרכב הראשון
10-Dec-2017, 0:04
הודעה: #27
הפסד נטו צוות האימון
אז ? הוא מאכזב נקודה.

10-Dec-2017, 0:18
הודעה: #28
הפסד נטו צוות האימון
אז כלום...
כדור הארץ ימשיך להסתובב סביב צירו...

חודש אחד נדרוש שחקנים בהרכב
חודש אחר נדרוש לזרוק אותם מהקבוצה
חודש נוסף ניקח אליפות
ועוד חודש נלחם על הפליאוף התחתון

המקלדת סובלת הכל... בסוף מי שצריך להחליט זה אלה שרואים את כל התמונה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
זאב רווח (1010-1212-2017201720172017)
10-Dec-2017, 0:46
הודעה: #29
הפסד נטו צוות האימון
בלי שום קשר לשחקן כזה או אחר , אני בטוח שלהשתחרר מחוזים זה לא דבר פשוט. זה פורום ולכן כותבים דעה, לא המלצות לביצוע לבעלים . בפועל אנחנו תקועים עם שני זרים שהתרומה שלהם מעטה עד לא קיימת וזה לא רק הם . זה כמעט כל הספסל . ברור לכולם שלא נחליף חצי קבוצה בינואר. צריך למצוא את השחקן או השניים שבאמת יכניסו ערך מוסף לסגל. היום המאמן מסתכל לאחור ואין את מי להעלות.

10-Dec-2017, 1:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2017 על ידי 1:28 אלדד.)
הודעה: #30
אי אפשר לנצח כשערן, קייטה וסבע שלושתם ביחד מייצרים בעיטה אחת למסגרת במשך כל המשחק..
אביב וריביירו שנכנסו מחליפים כבר נתנו 3 איומים למסגרת שזה חצי מהאיומים במסגרת שלנו במשחק
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים