שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0 0 ראשון
28-Oct-2017, 23:05
הודעה: #21
0 0 ראשון
(28-Oct-2017 22:35)אופיר34 כתב:  
(28-Oct-2017 22:09)טל.מ כתב:  ביום שהמסירות של ניקו יגיעו תוכל להגיד שהוא מספר אחד על המגרש. שחקן מאוד לא מדויק . הוא משקיע הוא נלחם הוא רץ תן לו את הכדור ואם זה לא מסירה על מטר הכדור חוזר ליריב. ימשיך כך ואני לא אתפלא אם הוא יחזור לספסל. צריך להפסיק להסתכל כל היום על הסטטיסטיקה . כשהוא צריך להוציא מתפרצת כשהוא צריך להעמיד שחקן מול שוער - בכל מקום שצריך טאץ׳ רואים כמה הוא לוקה במסירה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ביום שכל המסירות שלו יגיעו הוא לצערי לא יהיה בנתניה...
אני מסתכל על החבילה בכללותה ואני רואה שם הרבה יותר פלוסים ממינוסים. בליגה שלנו לא רואה קשרים אחוריים (כולל אלה שמרוויחים פי כמה וכמה) שעולים על ניקו. אז זה נכון שהוא לא תמיד מדויק ולפעמים הפס לא מגיע ליעד, אבל הוא עושה עוד כל כך הרבה דברים במגרש שאי אפשר לטעמי שלא להיות מרוצים ממנו.

היום ברגע שגלזר נכנס הוא שיחק הרבה יותר קדימה .ממש קשר קדמי ,אפילו לא 50\50. זה לא התפקיד הטבעי שלו ולכן היו לו שתיים שלש מסירות שלא הגיעו (בעיקר ההיא לדיא).

אני באמת לא יכול לבוא בטענות לשחקן שנותן את התחת לקבוצה ומראה כזאת מחויבות במשחק, גם אם פס שלו שיכול היה לגמור את המשחק לא הגיע.....

ובכלל, מי הכי בלט היום במגרש לטעמך ?
מאד מעניין אותי לדעת.

אף אחד. משחק מאוד לא מדויק שלנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Oct-2017, 23:11
הודעה: #22
RE: 0 0 ראשון
(28-Oct-2017 22:35)אופיר34 כתב:  
(28-Oct-2017 22:09)טל.מ כתב:  ביום שהמסירות של ניקו יגיעו תוכל להגיד שהוא מספר אחד על המגרש. שחקן מאוד לא מדויק . הוא משקיע הוא נלחם הוא רץ תן לו את הכדור ואם זה לא מסירה על מטר הכדור חוזר ליריב. ימשיך כך ואני לא אתפלא אם הוא יחזור לספסל. צריך להפסיק להסתכל כל היום על הסטטיסטיקה . כשהוא צריך להוציא מתפרצת כשהוא צריך להעמיד שחקן מול שוער - בכל מקום שצריך טאץ׳ רואים כמה הוא לוקה במסירה.

ביום שכל המסירות שלו יגיעו הוא לצערי לא יהיה בנתניה...
אני מסתכל על החבילה בכללותה ואני רואה שם הרבה יותר פלוסים ממינוסים. בליגה שלנו לא רואה קשרים אחוריים (כולל אלה שמרוויחים פי כמה וכמה) שעולים על ניקו. אז זה נכון שהוא לא תמיד מדויק ולפעמים הפס לא מגיע ליעד, אבל הוא עושה עוד כל כך הרבה דברים במגרש שאי אפשר לטעמי שלא להיות מרוצים ממנו.

היום ברגע שגלזר נכנס הוא שיחק הרבה יותר קדימה .ממש קשר קדמי ,אפילו לא 50\50. זה לא התפקיד הטבעי שלו ולכן היו לו שתיים שלש מסירות שלא הגיעו (בעיקר ההיא לדיא).

אני באמת לא יכול לבוא בטענות לשחקן שנותן את התחת לקבוצה ומראה כזאת מחויבות במשחק, גם אם פס שלו שיכול היה לגמור את המשחק לא הגיע.....

ובכלל, מי הכי בלט היום במגרש לטעמך ?
מאד מעניין אותי לדעת.
לא תמיד יש בולט לפעמים פשוט נשאבים לבינונית של היריב מולך או של שחקנים לידך.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Oct-2017, 23:20
הודעה: #23
אגב פיראס שיחק היום כאילו הוא סגור אצלנו בינואר...
29-Oct-2017, 0:18
הודעה: #24
(28-Oct-2017 23:05)טל.מ כתב:  אף אחד. משחק מאוד לא מדויק שלנו.

זה לא סותר ולא נסכים גם הפעם.
בכל מה שקשור לעבודה במגרש ולדומיננטיות במרכז לדעתי הוא בלט, ואי דיוק פה ושם לא יכול להעלים את זה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
29-Oct-2017, 1:02
הודעה: #25
אולסק שחקן מצוין תפסיקו ללכלך גם גלזר מצוין מי שיהיה טוב יותר באימונים שישחק וזה מדובר על כל השחקנים
29-Oct-2017, 11:24
הודעה: #26
משחק לא טוב של הקבוצה בלי קשר להרחקה, תיקו תוצאה משקפת אבל אף אחד לא היה בוכה עם רביירו היה גונב בסוף ניצחון.

נקודות בולטות:
1.אלקסלסי (יהיה שוער גדול!!!) נכנס במקום עמוס וכאילו לא הורגש שהתחלף שוער.
2.הויבך נותן והיבך לוקח, האדום של עמוס זה על על הויבך עם נגיחה מוזרה אחורנית למוגרבי, חיייב להיות יותר יציב.
3.דודי תירם במשחק טוב למעט העובדה שהוא מרשה לעצמו לכדרר מול מוגרבי כשהוא אחרון.
4.לקבוצה שני מגינים ברמה נמוכה וזה עקב האכילס שלה לפחות עד ינואר, גם בהגנה וגם בהתקפה.
5.גלזר או אולסק, אני הולך עם גלזר מול הפועל חיפה.
6.סבע משחק שני במגמת ירידה, מנהיג הוא לא ולצערי האגואיסטיות שלו היא חלק בלתי נפרד ממנו וכאשר סבע חלש החיסרון של ערן לוי הוא הרבה יותר משמעותי.
7.קוגבניה עוד לא ברור עם הוא חלב או בשר, מה שבטוח, הרבה פרווה.
8.קייטה במשחק הכי חלש שלו עד כה.
9.רייברו הוא שחקן בעל נתונים טובים ועם מהירות מטורפת אבל הוא בוסר, בוסר בוסר, שחקן להשקעה עתידית שהייתי משאיל לקבוצה בליגה הלאומית שם הוא יוכל לפרוח יותר ולהוכיח אם הוא שווה משהו.
29-Oct-2017, 11:40
הודעה: #27
0 0 ראשון
(29-Oct-2017 11:24)פיליפצוק כתב:  משחק לא טוב של הקבוצה בלי קשר להרחקה, תיקו תוצאה משקפת אבל אף אחד לא היה בוכה עם רביירו היה גונב בסוף ניצחון.

נקודות בולטות:
1.אלקסלסי (יהיה שוער גדול!!!) נכנס במקום עמוס וכאילו לא הורגש שהתחלף שוער.
2.הויבך נותן והיבך לוקח, האדום של עמוס זה על על הויבך עם נגיחה מוזרה אחורנית למוגרבי, חיייב להיות יותר יציב.
3.דודי תירם במשחק טוב למעט העובדה שהוא מרשה לעצמו לכדרר מול מוגרבי כשהוא אחרון.
4.לקבוצה שני מגינים ברמה נמוכה וזה עקב האכילס שלה לפחות עד ינואר, גם בהגנה וגם בהתקפה.
5.גלזר או אולסק, אני הולך עם גלזר מול הפועל חיפה.
6.סבע משחק שני במגמת ירידה, מנהיג הוא לא ולצערי האגואיסטיות שלו היא חלק בלתי נפרד ממנו וכאשר סבע חלש החיסרון של ערן לוי הוא הרבה יותר משמעותי.
7.קוגבניה עוד לא ברור עם הוא חלב או בשר, מה שבטוח, הרבה פרווה.
8.קייטה במשחק הכי חלש שלו עד כה.
9.רייברו הוא שחקן בעל נתונים טובים ועם מהירות מטורפת אבל הוא בוסר, בוסר בוסר, שחקן להשקעה עתידית שהייתי משאיל לקבוצה בליגה הלאומית שם הוא יוכל לפרוח יותר ולהוכיח אם הוא שווה משהו.

שאלה בינואר את מי היית משחרר (בהנחה שהשחקן הסכים וכו ) ואת מי היית מחתים ?

29-Oct-2017, 11:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Oct-2017 על ידי 11:45 עידן444.)
הודעה: #28
כחלון הוא הכי טוב שיכול להיות לנו.
בצד שמאל זה כבר סיפור אחר למרות שאתמול לא ראיתי שום בעיה יוצאת דופן עם המגינים.
מידי פעם תסתכלו על הקבוצות מולנו ותגידו לי מה אתם רואים מיוחד בצד השני בעמדות האלה...
במקרה לסכנין יש את עלי עותמן שהוא מגן טוב מאוד. די חריג.
הציל להם את התחת אתמול לקראת הסוף...
כמו שויקי הציל לנו את התחת במקרה אחר.
מה שקורה בעניין המגינים והביקורת עליהם זה פשוט חוק העדר בהתגלמותו.
מחפשים רק מה לא בסדר.
מילה טובה לויקי שזרק את עצמו כדי להציל שער והלחץ שלו גרם לשחקן לבעוט מעל השער ממצב אדיר?
על זה לא ראיתי אפילו אחד שכתב מילה...
The following 3 users Like עידן444's post:
Nir Simoni (2929-1010-2017201720172017), אלדד (2929-1010-2017201720172017), זאב רווח (2929-1010-2017201720172017)
29-Oct-2017, 11:49
הודעה: #29
בינואר הייתי מביא עוד קשר 50-50 מצוין שיתן תחרות לאביב , ערן , דיע , ומוחמד . ערן נח 3 שבועות + המשחקים נגד מכבי תל אביב ואשדוד שזה 5 שבועות מתוך 9 .
אביב נח 2 שבועות
דיע לא נח בכלל
עלי מוחמד לא נח דקה
בטווח הארוך צריך שיהיה להם מחליף ראוי לכן כדאי לשלב את קוסטנטינוס + הבאת עוד קשר 50-50 זר ברמה גבוה . זה יתן מנוחה לשחקנים ויחזיר להם רעב ורעננות .
29-Oct-2017, 11:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Oct-2017 על ידי 12:00 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
(29-Oct-2017 11:45)עידן444 כתב:  כחלון הוא הכי טוב שיכול להיות לנו.
בצד שמאל זה כבר סיפור אחר למרות שאתמול לא ראיתי שום בעיה יוצאת דופן עם המגינים.
מידי פעם תסתכלו על הקבוצות מולנו ותגידו לי מה אתם רואים מיוחד בצד השני בעמדות האלה...
במקרה לסכנין יש את עלי עותמן שהוא מגן טוב מאוד. די חריג.
הציל להם את התחת אתמול לקראת הסוף...
כמו שויקי הציל לנו את התחת במקרה אחר.
מה שקורה בעניין המגינים והביקורת עליהם זה פשוט חוק העדר בהתגלמותו.
מחפשים רק מה לא בסדר.
מילה טובה לויקי שזרק את עצמו כדי להציל שער והלחץ שלו גרם לשחקן לבעוט מעל השער ממצב אדיר?
על זה לא ראיתי אפילו אחד שכתב מילה...

לא יודע להרים כדור.
לא יודע להרחיק כדור פשוט וכשהוא עושה זאת , הוא מרחיק לאמצע ובדרך כלל לשחקן יריב.
לא יודע להוריד את הגוף ולבעוט לפחות למסגרת ממצב שמגן שמגדיר את עצמו כהתקפי צריך לעשות.
לפחות נגמל עד עתה (בדגש על "עד עתה") מגרימת נזקים לקבוצה.
שניהם שורה תחתונה מגינים קלאסיים לליגה לאומית ואין הבדל גדול לדעתי בין צד שמאל לצד ימין, פשוט לצד ימין יש כאן לובינג ולהקת מעודדות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים