שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חסל ברברת בתשקורת במיוחד לא ב one שהם אנטי נתניה
24-Oct-2017, 9:44
הודעה: #11
חסל ברברת בתשקורת במיוחד לא ב one שהם אנטי נתניה
במקום תביעה, הייתי מוציא הודעה שאומרת שאף אחד מהמועדון לא דיבר עם האתר, וכל הפרסומים הם על דעתם בלבד. לא צריך לריב, פשוט להוציא אותם קטנים.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Oct-2017, 10:28
הודעה: #12
RE: חסל ברברת בתשקורת במיוחד לא ב one שהם אנטי נתניה
במלחמות כולם מפסידים,לכן נלחמים כשאין ברירה(ולא מתוך בחירה). בחמישי יצאה הודעת מועדון בנושא "בוררות דיא" רק בגלל הרעש ב72 שעות שקדמו,עוד באותו יום טוברוק הגישה ערעור על ההחלטה בשפה שדורשת תגובה...(למעט בוואן איש לא התייחס ולא היו תגובות שרשרת)ולמרות לא הגבנו וביום ראשון שהבורר דחה אותם על הסף,לא הוצאנו הודעת מועדון...
אין טעם להגביה קטני קומה ואין הגיון בנתינת במה מרכזית לליגה ג'.
המועדון החליט ב12/10 לעצור ראיונות שחקנים/צוות מקצועי וכך נעשה,סביר להניח שיצאו הודעות וידיעות(זו הפרנסה של המוציאים),אך חוץ מהדובר ומימני איש לא מדבר עם התקשורת.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
זאב רווח (2424-1010-2017201720172017)
24-Oct-2017, 11:08
הודעה: #13
שירבו כמה שיותר כתבות על מכבי נתניה, רק בלי ראיונות אישיים, כל עוד יודעים שהשחקנים לא התראיינו שיכתבו מה שהם רוצים והרבה
24-Oct-2017, 11:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Oct-2017 על ידי 12:04 זאב רווח.)
הודעה: #14
לא אלדד אתה טועה אחי , כמה שפחות כתבות על מכבי נתניה יותר טוב .
אחרי ניצחון כתבות זה בונוס לשחקנים אבל כל השבוע זה רק מסיח את דעתם מהמשחק הבא
כשתהיה פגרה שמצידי ידברו בלי הפסקה לתשקורת בלאו הכי ההם מוציאים ראיונות וכתבות מעולמו של וולט דיסני

מענין אותי על הכתבה בוואלה שאמרה שאייל סגל שולח מכתבים לראשי הקבוצות הגדולות לא להתעסק עם השחקנים שלנו - האם זה אמיתי ?
ועוד מענין לדעת האם סומכים על קבוצות או בעלי קבוצות וסוכנים או שדואגים קודם לסגור את כל הקצוות עם החוזים שנצטרך לפתוח ?

מהגנה להתקפה יש הרבה שחקני סגל שירצו לשים עליהם יד , עמוס , הויבך , וארגוץ' , כחלון , אולסק , מוחמד , סבע , אברהם , קייטה .
לגבי שאר השחקנים אני לא מודאג כי הם בעצמם ירצו להישאר
אבל אלו צריך להתנהל בהרבה שכל
עמוס נראה מאושר כאן וכמוהו אביב אברהם גם כחלון ואולסק כל עוד ירגישו שהם חלק אינטגרלי מההרכב ירצו להישאר בנתניה .
האגוזים הקשים לפיצוח יהיו הויבך , מוחמד , סבע, וקייטה .
הויבך זה קשור גם לרצון שלו להישאר בארץ כמה שיהנה כאן ירצה להישאר , סבע זה תלוי גם בשכר וגם סעיף יציאה לחו"ל לדעתי אסור יהיה לקבוע כבר מחיר מעכשיו אבל בהחלט לעזור כמה שיותר שאם תהיה הצעה יפה לנסות להגשים לשחקן את החלום אפילו על חשבון כסף והצעה טובה יותר , מה הכוונה ? סתם אם תגיע הצעה מריאל מדריד במליון דולר על סבע וגם אתלטיקו מדריד תציע מליון 200 אלף ד' , עדיף לעזור לו להגיע היכן שיבחר דיע עצמו ולומר לו שמוכנים בשבילו לוותר על סכום כסף נכבד .
כנ"ל לגבי עלי מוחמד לבטל את תג המחיר אין לי מושג באיזו דרך ולהבטיח לו שכשתהיה הצעה טובה מחו"ל המועדון לא יעמוד בדרכו .
לגבי קייטה אין לי מושג איך מה ומי ובמה זה תלוי
בהכל אני סומך על אייל סגל ואף אומר עדיף להשאיר את הסגל הזה מאשר להביא עוד חיזוק , אני לא מבין בכספים אבל אם החיזוק שרוצים להביא בינואר הוא שווה ערך להשארת הסגל הקיים אז מעדיף את השארת הסגל הקיים .
כאן גם המקום לומר לאוהדים אנחנו מבקשים הרבה אבל לא מגיעים מספיק אוהדים למשחקים על מנת שאייל יחזיר את הכסף שהוא משקיע מהכיס , יוצא מכאן שאנחנו בעצמנו מונעים יותר השקעה בקבוצה מצד הבעלים . בואו במשחק הבית הקרוב נגד קבוצת צמרת הפועל חיפה נמלא את האיצטדיון עד אפס מקום !!! המנויים זה כבר כסף שנכנס ובוזבז צריך לשכנע עוד נתנייתים להגיע למשחקים .
24-Oct-2017, 12:48
הודעה: #15
(24-Oct-2017 10:28)אייל ס כתב:  במלחמות כולם מפסידים,לכן נלחמים כשאין ברירה(ולא מתוך בחירה). בחמישי יצאה הודעת מועדון בנושא "בוררות דיא" רק בגלל הרעש ב72 שעות שקדמו,עוד באותו יום טוברוק הגישה ערעור על ההחלטה בשפה שדורשת תגובה...(למעט בוואן איש לא התייחס ולא היו תגובות שרשרת)ולמרות לא הגבנו וביום ראשון שהבורר דחה אותם על הסף,לא הוצאנו הודעת מועדון...
אין טעם להגביה קטני קומה ואין הגיון בנתינת במה מרכזית לליגה ג'.
המועדון החליט ב12/10 לעצור ראיונות שחקנים/צוות מקצועי וכך נעשה,סביר להניח שיצאו הודעות וידיעות(זו הפרנסה של המוציאים),אך חוץ מהדובר ומימני איש לא מדבר עם התקשורת.
אשריך אייל

בקיצור
"אל תעשה גלים במקום שאין בו מיים"

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים