שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איפה רואים את נתוני הריצה של השחקנים ?
27-Oct-2017, 8:32
הודעה: #41
(27-Oct-2017 0:24)טל.מ כתב:  ברור. מזל ששניכם פה .
אלדד - ההרכב השני שלך ירד ליגה. בדש ושרם זה גול פעם ב15 משחקים , אולי.

לגבי עידן - אתה טוען שאנחנו יכולים לקחת אליפות או מריץ דאחקות? כי ממש אין לי בעיה עם דאחקות. נהפוך הוא. פשוט תבהיר כי ללכת מסביב לנקודה זאת אומנות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אגדיר לך את זה בשתי צורות-
אם בשיא שאני זוכר מבחינת סיכוי לאליפות היה חסר לנו שחקן אחד כדי לעשות את זה(חלוץ סקורר ליד שכטר) אז העונה חסר לנו 2-3.

מבחינת אחוזי הצלחה- אם הפועל חיפה תשמור על מעל 80% הצלחה(לא ריאלי) או לחילופין קבוצה אחרת(ב״ש נניח) תכנס לזון ותעשה עכשיו איזה 6-7 ניצחונות רצופים- כנראה שהפער יצמח לגובה שכבר לא נוכל לסגור...(יותר ריאלי- אבל ממש לא בטוח שיקרה... יש עכשיו הרבה אופוריה סביב ב״ש אבל לדעתי כל הסיטואציה שהתפתחה במשחק האחרון מאוד התאימה להם... ראינו שבסוג משחקים אחר הם מאוד מתקשים העונה).

אם לא נסבול מכמות לא סבירה של פציעות של שחקני מפתח, נדע לגלות אופי ולנצח משחקים בשיניים(כפי שאלופה עושה מפעם לפעם) והטופ של הליגה ישאר על גג 70% הצלחה(כמו בית״ר כרגע)- לדעתי נהיה שם בסביבה.
זה הרבה אם- אבל לך תדע.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Oct-2017, 9:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2017 על ידי 9:50 זאב רווח.)
הודעה: #42
RE: איפה רואים את נתוני הריצה של השחקנים ?
תרשו לי לא להסכים אתכם .
אליפות לוקחים רק בניצחון על הקבוצות "הקטנות " אלו שברמה שלך + לא להפסיד לגדולות בבית.
אני לא מתרשם במיוחד העונה משחקני הרכב ראשון או שני כי הקבוצה נבנתה שלכולם יש מחליף סביר +
לגבי עדן שרם הוא עוד יתן גולים בצרורות צריך שהמאמנים יבדקו מה הם דורשים ממנו במשחק שלא מאפשר לו החופשיות שהיתה לו לכבוש עונה שעברה , כנ"ל לגבי ברק בדש הוא את שלו יתן העונה .
לשלושה שחקנים במרכז השדה אין תחליף ברמה וזה ערן לוי דיע סבע ועלי מוחמד , עם החיסרון של ערן לוי אנחנו מסתדרים על ידי שינוי משחק , לגבי דיע או עלי אין לי מושג איך ומה נסתדר .
חוץ מזה יש שחקנים שעדיין לא נכנסו לרוטציה וזה במיוחד קונסטנטינוס , קוגבניה . קוגבניה עכשיו מתחיל חסר שגם קונסטנטינוס יתן אופציה להרכב .
בעמדת הקשר האחורי אין מצב שנמשיך רק עם 2 קשרים אחוריים זאת העמדה שנפצעים בה ומצהיבים בה הכי הרבה ...שחקן מהנוער טוב היה מתאים לי כאן . ואם לא אז דודי תירם אופציה שכדאי לנסות .
בשביל שהעונה ניקח אליפות צריכים להיות כמה דברים
א) שאחד החלוצים שרם או בדש יתחילו לכבוש ולהוות אופציה לקייטה
ב) או להכניס את ריביירו לרוטציה או להחליף בינואר
ג) שההגנה והקישור האחורי שלנו תשתפר ולא תקבל גולים קלים מדי כמו נגד מכבי תל אביב ובית"ר ירושלים ועכו קרית שמונה
27-Oct-2017, 10:15
הודעה: #43
אתם רצים מהר מידיי. אם נסיים בפליאוף העליון זה יהיה יותר ממכובד ולשם צריך לכוון.
במידה ונצליח לשמר את הסגל ולחזק אותו בנקודות החלשות בעונות הבאות, אפשר יהיה לשאוף ולכוון גבוה יותר.

27-Oct-2017, 12:09
הודעה: #44
בקיצור כולנו חושבים אותו הדבר.. מכבי נתניה לא בנויה כרגע לאליפות . זה נכון שהשנה זה נראה הכי קורץ בגלל חולשת הגדולות אבל עדיין זה לא מספיק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Oct-2017, 12:21
הודעה: #45
טל.מ אני חושב שאליפות זה אפשרי אם יהיה לנו עוד כמה סעיפים שהזכרתי
אני לא רואה חולשה של הגדולות הן פשוט עייפות משני המסגרות של אירופה וליגה
27-Oct-2017, 13:02
הודעה: #46
קשה לשחק נגדנו ואנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בכל מגרש , אם נמשיך להיות מובילים באיומים לשער במשך כל העונה נסיים במקומות 1-3
The following 1 user Likes אלדד's post:
Shaul (2828-1010-2017201720172017)
27-Oct-2017, 15:44
הודעה: #47
מצד שני ותרשה לי להיות פרקליטו של השטן כרגע.. במבחנים גדולים אנחנו עושים בינתיים במכנסיים . כדי שנשיג משהו השנה הנתון הזה חייב להשתנות . בוא נניח (רק נדמיין, כן ..?) שאנחנו מנצחים את שתי החיפאיות ולא למשל כרגיל מוציאים את מכבי חיפה ממשבר, אני אוכל לחשוב שוואלה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Oct-2017, 17:27
הודעה: #48
(27-Oct-2017 13:02)אלדד כתב:  קשה לשחק נגדנו ואנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בכל מגרש , אם נמשיך להיות מובילים באיומים לשער במשך כל העונה נסיים במקומות 1-3
אלדד, לאט לאט...
וזה נכון שכבר קרו דברים מעולם אבל אם תשתמש בסטטיסטיקה שאתה כל כך אוהב תבין שברב המקרים הקבוצות בעלות העומק והכסף הגדול, שגם יכולות לתקן שצריך, הם אלו שבד"כ לוקחות את התארים.

רק תאר לך שחלילה עלי או דיא נפצעים איפה זה מעמיד אותנו. יש משמעות גדולה לעומק וליכולת של קבוצה לתקן ולהשלים תוך כדי ריצה, ומה לעשות, כסף מקל עליך את החיים בעניין הזה.

ולכל אלה שהיום מרגיעים ומורידים אל הקרקע, סבבה, אני איתכם, אבל בוא נראה אתכם נשארים כאלה גם אחרי 4-5 משחקים בלי נצחון....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
27-Oct-2017, 17:31
הודעה: #49
אופיר אז לא נורא גם אם לא ניקח אליפות אנחנו נהנים מהכדורגל שרואים זה מה שחשוב
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
Shaul (2828-1010-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים