שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נכונות השמועות לגבי מאור פרץ?
17-Dec-2013, 15:03
הודעה: #1
לפני כחודש אוהד של מכבי יבנה דיבר בפורום אייסוקר על שמועה שקושרת את מאור פרץ למכבי נתניה.
אתמול, מסתבר, השחקנים נפרדו ממנו בחדר הלבשה בסיום המשחק וגם הקהל צעק לעברו "תישאר, תישאר". זה נראה כאילו הם השלימו סופית עם העזיבה שלו והשמועות הן שהוא כנראה בדרך למכבי נתניה, כשגם חלק מקבוצות ליגת העל בעניין שלו.

מישהו יודע על כך משהו?

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Dec-2013, 15:29
הודעה: #2
בפורום שלהם בפייסוש הם אומר שהשמועות יותר בכיוון של ביתר

Sent from my iPhone using Tapatalk
17-Dec-2013, 16:22
הודעה: #3
RE: נכונות השמועות לגבי מאור פרץ?
לא חושב שאנחנו צריכים עוד שחקנים להתקפה, מיותר.
אם יבוא בתור מגן שמאלי, מושלם.
17-Dec-2013, 16:37
הודעה: #4
(17-Dec-2013 16:22)Haziz23 כתב:  לא חושב שאנחנו צריכים עוד שחקנים להתקפה, מיותר.
אם יבוא בתור מגן שמאלי, מושלם.

אם הקבוצה התעניינה בו זה לתפקיד המגן השמאלי.
17-Dec-2013, 19:37
הודעה: #5
להבדיל, הוא עשה שינוי כמו בייל מעמדת המגן השמאלי להתקפה. קשה לי להאמין שיוותר על העמדה שגרמה לו לפרוח מחדש.
17-Dec-2013, 20:45
הודעה: #6
שתי הצעות רציניות
שתי הצעות רציניות

יכולתו הטובה של מאור, שחגג 30 לפני חודש, הביאה כצפוי להתעניינות רבה בו מצד קבוצות אחרות. לפי השמועות, מדובר בהפועל אשקלון ובמכבי נתניה מהליגה הלאומית, וגם בני יהודה והפועל חיפה מליגת העל. אבל השם המעניין ביותר הוא בית"ר ירושלים. מסתבר שהבעלים שלה אלי טביב ראה את פרץ בניצחון על מכבי הרצליה והתרשם לטובה.

כידוע, מי שמאמן את בית"ר כעת הוא רוני לוי, שזוכר את פרץ עוד מתקופתו במחלקת הנוער של מכבי חיפה. עם זאת יש לקחת בחשבון, כי הקשר גם עובד בעיריית יבנה במחלקת האחזקה, וגם לכך יהיה משקל אם וכאשר יבחר לעזוב.

מאור, זה לא סוד שיש לך הצעות מקבוצות אחרות. מה קורה איתך?

"כנראה שביבנה הדברים מתפשטים מהר... נכון שיש לי שתי הצעות מהליגה הלאומית ועוד שתי הצעות מליגת העל. אני בוחן אותן גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה מקצועית. אני לא סתם אעזוב את מכבי יבנה, אלא אם כן מדובר במשהו מיוחד. בכל אופן, אני פה בטוח עד ינואר, ולכן אני מעדיף להתרכז בצורה מקסימאלית בהצלחת מכבי יבנה. זה הכי חשוב לי כרגע".

עד כמה ההצעות רציניות מבחינתך?

"יש שתי הצעות מאוד רציניות, שהמאמן שם מאוד מעוניין בי. נראה לאן זה יתפתח בימים הקרובים, אבל כפי שציינתי חשוב לי להבהיר שכל כולי נתון למכבי יבנה".

מה יו"ר הקבוצה חיים אזולאי והמאמן יוסי זוזוט אומרים בנושא?

"אנחנו בהחלט צריכים לשבת ולדבר כשזה יהיה יותר קונקרטי, אבל אני מאמין שהם לא יעמדו בדרכי אם הם יבינו שזה משדרג אותי משמעותית".

האם מדובר בעזיבה בטוחה?

"שום דבר לא בטוח אצלנו בכדורגל. יכול גם להיות שאשאר ביבנה".

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
17-Dec-2013, 22:35
הודעה: #7
קשר הקבוצה, מאור פרץ, זכה לעידוד מהקהל לאחר השער וגם בסיום עם קריאות: "תישאר, תישאר...", זאת לאור העובדה שהוא צפוי לעזוב בחלון העברות הקרוב. בקרבתו של פרץ מספרים על מעבר למכבי נתניה או לקבוצה מליגת העל. הקשר סיפר לפורטל יבנה: "אני אוהב את הקהל של מכבי, אבל יכול להיות שאעזוב את הקבוצה במהלך חלון העברות. יחד עם זאת, יש סיכוי שאני גם אשאר, והכל עוד יכול לקרות. זה נכון שיש קבוצות שמתעניינות בי. אני אומר לכולם, בואו נחכה - יש עוד שבועיים לחלון העברות, ועד אז אני אתן הכל בשביל מכבי יבנה". על מעבר לנתניה אמר פרץ: "נתניה? הם לא פתחו עדיין במשא-ומתן עם יבנה, אלו רק דיבורים בינתיים".

http://www.myavne.co.il/%D7%9E%D7%A1%D7%...7%95%D7%9F
17-Dec-2013, 23:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Dec-2013 על ידי 23:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #8
לדעתי הוא קיבל כבר קיבל הצעה רשמית והסכים.
מה שנותר זה המו"מ בין הקבוצות על דמי המעבר.
17-Dec-2013, 23:36
הודעה: #9
העיקר ש מיזרחי אומר כל הזמן שיש לנן קבוצה מבוגרת ומביא שחקן בן 30 פלוס.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Dec-2013, 0:39
הודעה: #10
(17-Dec-2013 23:36)amir כתב:  העיקר ש מיזרחי אומר כל הזמן שיש לנן קבוצה מבוגרת ומביא שחקן בן 30 פלוס.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

מזרחי אמר שהוא ינסה להביא בינואר "שחקני ליגה לאומית לגיטימיים" שיכולים לעזור לקבוצה ומאור פרץ הוא כזה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים