שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plata o plomo
17-Oct-2017, 16:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2017 על ידי 16:11 yaron73.)
הודעה: #21
RE: plata o plomo
לא הייתי בשני המשחקים האחרונים (חו"ל). מסתמן שיש לנו קבוצה שמשחקת יפה ושולטת בכל משחק אבל גם רכה מאוד שכמו שיכולה להביס יכולה גם לספוג לא מעט ולא יודעת לשחק על תוצאה. הרבה תלוי בשפיץ של הנעל....
מוקדם לקבוע מיקום אבל זו לא קבוצה למקומות הראשונים בליגה אולי מקומות 8-6. לדעתי בקרוב הליגה תקבל צורה ריאלית יותר כשהחלק העליון יתרחק מאיתנו ונקווה לצבירת נקודות להתבסס במרכז הטבלה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Oct-2017, 17:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2017 על ידי 17:02 אריאל.)
הודעה: #22
RE: plata o plomo
אכן ההגנה היתה חושך אתמול.
אכן יש בעיה כשכמה שחקני מפתח לא כשירים (ובמקרב שלנו, שחקני מפתח... אביב אברהם וגלזר, מדובר בשני שחקנים בני פחות מ-22).
התוכנית השנה היתה לבנות קבוצה "מלהיבה ותוססת שתתחבר לקהל ותתבסס בליגת העל", האם בגלל פתיחת עונה טובה צריך לשנות תוכנית? האם לטווח ארוך, לקבוצה שלאט לאט מאבדת קהל, נכון "ללכת על תוצאה" ולא על "משחק מלהיב"?

צריך לשאוף לנצח בכל משחק, צריך להתחבר לקהל, צריך לבנות את השחקנים הצעירים לטווח ארוך.

אז נכון, יצאתי אתמול מבואס תחת מטדי... אבל האם הייתי "קונה" בסוף עונה קודמת הצעה שנסיים חצי סיבוב במקום החמישי (ב"ש תוציא נק' מעכו...), אחרי שלא הפסדנו לב"ש בחוץ (סיימה ראשונה), שנפסיד בקושי ונהיה מאוכזבים מהתוצאה למכבי ת"א (סיימה שניה), שבית"ר יקרעו אותנו בטדי 4-1, אבל נגיד שהיה יכול להיות גם 4-1 הפוך (סיימה שלישית) שקרענו את מכבי פ"ת 4-0 (סיימה רביעית), שנהיה בטבלה מעל מכבי חיפה (יחס שערים), מעל ק"ש (2 נק'), במרחק 3 נק' מהמקום השני ו6 נק' מהמקום הראשון? קונה... ברור קונה...

אם הייתי כותב את זה בפורום פה, (ולא בסוף שנה, אלה יום לפני ב"ש, כשהסגל ידוע), לא היו מתייחסים לזה שאני חותם "מפגר אבל אופטימי" ושולחים לי פסיכיאטר מחוזי שיבדוק אפשרות לאשפוז בכפיה Big Grin

אז היום אנחנו בדיכי, אבל שבוע הבא נבוא בשמחה לראות שוב את מוחמד עלי מרחף כמו פרפר ועוקץ כמו דבורה, את אביב עובד קשה ומביא תוצאות, להתעצבן מהכדורים המגוחכים שערן מוציא לא מעט פעמים, עד שהוא מוציא מסירת גאון שאתה לא מאמין שראית את זה בליגה הישראלית...

התשובה שלי ברורה לשאלה... עדיף מידי כמה משחקים למות יפה ובאחרים לחיות יפה מאשר לחיות מכוער בכמה משחקים, ובטווח הארוך, למות מכוער.

בזמן המלחמה הקרה היו 2 סלוגנים...
better red than dead
better dead than red

מה עדיף?

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אריאל's post:
אלדד (1717-1010-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)