שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזיקוביץ' למה להיות נבלה ? למה אתה מפריע למכבי נתניה ?
17-Oct-2017, 13:21
הודעה: #61
RE: איזיקוביץ' למה להיות נבלה ? למה אתה מפריע למכבי נתניה ?
(17-Oct-2017 12:23)אייל ס כתב:  עו"ד שביננו יסבירו לך טוב מימני...הלקוח במקרה הזה(טוברוק) מנהל את העו"ד,זה טוב תקשורתית,כמו אתמול וכמו סיפורי ה1.2 מיליון שרז זהבי מקפיד לספר חדשות לבקרים,זה פחות טוב משפטית(לפחות לפי היועצים שמייעצים לי).
ומכיוון שאני לא רוצה לפגום בתהליך אני מנוע לפרסם יותר מדי פרטים...
עובדתית,בדיון שנערך בתחילת אוגוסט ביקשו טוברוק סיום מהיר של התהליך ולטובתו הם היו אמורים להגיש סיכומים מטעמם(גג) עד סוף אוגוסט) ומכבי נתניה היתה אמורה להעביר את חלקה 3 שבועות מאוחר יותר ולטוברוק ניתנת הזכות להתייחס לסיכומי מכבי נתניה שבוע לאחר ההגשה של נתניה.
מעשית(מסיבות השמורות עם טוברוק),לא הוגשו סיכומים עד היום....ואתמול יצאה "ההנפצה" בנושא ה1.2.

אתה רציני יש עורכי דין בינינו ? בפורום ??? אני אנאלפבית היחידי כאן ? חחחחחח
אייל אתמול אחרי ההפסד ברור שהתבעסת אבל האם עודדת את השחקנים והמאמנים ? כי חשוב מאוד לא רק בניצחונות לחייך ולהיות סחבק גם בהפסדים צריך פרופורציות
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Oct-2017, 0:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2017 על ידי 1:03 אלדד.)
הודעה: #62
איך איזיקוביץ רוצה לקנות את הכרטיס של סבע מעצמו?
איך הוא צריך לשלם לנו כסף במקום שאנחנו נשלם לו?
מאיפה יש לאריק זכות בכלל לקנות ולהעביר אליו שוב את כרטיס השחקן ולכמה זמן? השחקן תחת חוזה בנתניה, והכרטיס יהיה של אריק לנצח?
יש הסכם שאומר/חוק שאומר שהכרטיס של סבע חייב להימכר למכבי נתניה?
אם סבע כבר עבר את גיל 24 איך עדיין הכרטיס שייך לאריק? והאם בוררות יכולה לעקוף את החוק ולהשאיר בעצם את הכרטיס אצלו?
בן אדם פרטי יכול לקנות כרטיס של שחקן?
מכבי נתניה יכולה לקנות כרטיס של שחקן שנמצא תחת חוזה ארוך טווח? למשל לקנות כרטיסים של כמה שחקנים צעירים מבטיחים?

ולגבי התצהיר שאיזיקוביץ שומר כקלף מנצח ומחכה להוציא אותו ברגע המתאים, אם לדוגמה עונה הבאה מגיעים לליגת האלופות ואנחנו מקבלים הצעה מחו"ל על סבע תמורת 15 מיליון דולר גם אז איזיקוביץ יוכל להוציא את התצהיר מלפני שנתיים ולהשתמש בו?
והפוך אם סבע לא היה מצליח להשתקם ולחזור לכושר טוב גם אז התצהיר הוא חד צדדי וללא הגבלת זמן?

התשובות יכולות לשמש בטיעונים לכל המוגבלים שלא מבינים
19-Oct-2017, 15:33
הודעה: #63
אלדד לפי מה שנראה לי ? איזיקוביץ' יקבל כסף על 3 חודשים בלבד ואסביר למה .
כי כשאייל רכש את נתניה לסבע טרם מלאו 24 , אבל בגלל שלא היתה עליו הצעה הוא המשיך בנתניה וגם ככה איזיקוביץ' לא היה רואה עליו שקל .

הוא מנסה לסחוט כסף שלא מגיע לו ומנסה להשפיע על סבע כאילו אייל אומר שסבע שווה 100 אלף שקל , אבל סבע חכם אמר שהוא רוצה להמשיך בנתניה ואיזיקוביץ' לא יאמר לו היכן לשחק .

לכן אין לאיזיקוביץ' שום דבר לתפוס עליו הוא פספס את סבע ולא כמו שבגד בנו אז עם אבו עובייד שהשאיל בחינם וכשקיבל במה טובה בנתניה איזיקוביץ' גזר עליו קופון .

אני מקווה מאוד שהאוהדים כאן יתארגנו לחסל את התופעה הזאת המפלצת הזאת ששמה לנו מקלות בגלגלים , מאז שקמה המפלצת הזאת מכבי נתניה ירדה מגדולתה , צריך להפגין מול העירייה שתומכת בבן אדם פרטי על חשבון המועדון שהביא לנו אהבה וכבוד רב , לעשות למרים פיירברג מה שעשו הנכים במדינה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אלדד (1919-1010-2017201720172017)
19-Oct-2017, 16:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2017 על ידי 16:06 אלדד.)
הודעה: #64
מה עושה אריק עם כל המיליונים שקיבל עבור מכירות של שחקנים לליגת העל ולאירופה מכל השנים?, איך תושבי נתניה נהנים מכל הכסף הזה?
יש עוד קבוצה כזו בארץ או בעולם שפועלת בדגם של טוברוק למטרות רווח אישי?
העירייה מממנת את הדבר הזה? הכסף שלנו התושבים זורם לביוב הזה?
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (2020-1010-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים