שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בית"ר - נתניה
16-Oct-2017, 16:57
הודעה: #41
RE: בית"ר - נתניה
(16-Oct-2017 16:49)טל.מ כתב:  יצא בכאילו. אני יודע שאני נשמע עכשיו כמו אופיר אבל במשחק כזה הייתי מצפה שקוגבנייה יאכל את הדשא והגנתית הוא פשוט לא עשה את זה. אז היום קשה לי לבוא ולומר בלב שלם שהוא יכול להחליף את אביב.

אם קוסטה מקבל הזדמנות לפתוח בהרכב מבטיח לך שהוא יאכל את הדשא, יעשה 20 גליצ'ים ויקבל צהוב אחרי שנתן ביס לפיקה של ורד
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Oct-2017, 17:02
הודעה: #42
(16-Oct-2017 16:49)טל.מ כתב:  יצא בכאילו. אני יודע שאני נשמע עכשיו כמו אופיר אבל במשחק כזה הייתי מצפה שקוגבנייה יאכל את הדשא והגנתית הוא פשוט לא עשה את זה. אז היום קשה לי לבוא ולומר בלב שלם שהוא יכול להחליף את אביב.
קודם כל תהיה גאה בזה...
דבר שני לא יודע למה רק היום הבנת את זה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלדד (1616-1010-2017201720172017)
16-Oct-2017, 17:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Oct-2017 על ידי 17:04 עידן444.)
הודעה: #43
בית"ר - נתניה

אוקיי, אז אתה שם את הבית שלך שאם אביב או עלי מוחמד שם בלקמן לא בועט...
סבבה...
דבר אחד בטוח- שנינו ראינו לא גול אחד ולא שניים כאלה בחיים גם מול קשרים הרבה יותר טובים מקוגבנייה. דויד ז׳ינולה עשה על גולים כאלה קריירה ולא מול קוגבנייה.
אני לא מבין על מה הויכוח?
זה גול של כדורגל שיכול להתרחש גם אם אלברמן שם...

Sent from my iPhone using Tapatalk
16-Oct-2017, 17:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Oct-2017 על ידי 17:14 טל.מ.)
הודעה: #44
נכון . הוויכוח הוא האם במשחק כזה ועוד אחרי שקיבלת בדיוק גול דומה בחצי הראשון מבעיטה מרחוק שלא יצאו אליה אתה מרשה לעצמך בדקות כאלה קריטיות אחרי שקיבלת שיוויון מטעות של מגן וכל הקבוצה שפופה, לצאת בכזה כאילו לבעיטה מרחוק. אני בכלל לא בטוח שאם אביב או ניקו או עלי יוצאים לכדור זה לא גול. אני כן בטוח שהם היו יוצאים עם כל הלב.

(16-Oct-2017 17:02)אופיר34 כתב:  
קודם כל תהיה גאה בזה...
דבר שני לא יודע למה רק היום הבנת את זה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אבל קוגבנייה וזה כבר אמרתי 7000 פעם לא מתאים לשחק בתפקיד של אביב באמצע. הוא שחקן התקפה הוא שחקן כנף. אין לו את המחויבות ההגנתית של קשר אחורי או 50:50. בליגה השניה זה עבד, בליגת העל - לא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Oct-2017, 23:54
הודעה: #45
מתבייש .. זאת לא הקבוצה של מחזורים 1 עד 6
מתי יבינו שאין דבר כזה מגנים בקבוצה??
ואתם יודעים מה.. אז היה נגמר 3-1.
אבל השער ה4 שהופך את זה לתבוסה הולך להתנקם בנו בשבת.
16-Oct-2017, 23:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Oct-2017 על ידי 0:26 חזום חזום.)
הודעה: #46
התוצאה מרמה אבל אין מה לעשות השבוע היה פסטיבל ראיונות חוץ מגבי בובליל כולם חגגו וזו התוצאה.
גם זה יעבור

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

(15-Oct-2017 13:16)חזום חזום כתב:  אנחנו הולכים לחטוף. אין ספק. יותר מידי חגיגות וראיונות בתקשורת. השחקנים לא מפוקסים.

מקווה מאד שלמדנו לקח. אני בטוח שעכשיו המבוגר האחראי(אייל סגל וסלובו) יחליטו להפסיק את הפסטיבל המוגזם ולדאוג כי פעם בשבוע יהיה שחקן אחד בראיון כל השאר בדום שתיקה.
מעכשיו לא מדברים בתקשורת מדברים במגרש ונחזור להיות נתניה הטובה של המחזורים הראשונים.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים