שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רימוני עשן
24-Sep-2017, 21:50
הודעה: #31
RE: רימוני עשן
(24-Sep-2017 21:08)דוד חטב כתב:  האלימות חוגגת בקרבנו...בד"כ היא רק מילולית...בפייסבוק או כאן וגם למנהלי אותם קבוצות או מנהלי הפורום יש חלק בזה שמישהו ינסה לכתוב בחוגים שמתנהלים עפ"י כללים ונורמות את מה שכותבים בפייסבוק או מה שכותבים פה...
מנהלים/יוזרים תתחילו לשלוף ציפורניים למחוק פוסטים עם אזהרה ואח"כ פשוט להרחיק...
זה מתחיל בזה וממשיך באוהד שנעמד לי בשורה הראשונה מול מכבי ת"א ולך תנסה להזיז אותו...ברוב המשחקים הוא פותח את הג'ורה ולא מפסיק לקלל(חובש כיפה) הפעם אמרתי לו שחודש אלול...ואוי ואבוי לו אם הוא מנבל את הפה...
וזה ממשיך ברימונים שאף אחד לא מוכן "להלשין" , ובכוסות שתיה שנזרקו שנה שעברה והשנה....
וחלאס עם זה כי זה באמת מעכיר את האוירה ומאפיר את הנצחונות שלנו ובמקום שנשמח אנחנו כל היום מלכלכלכים אחד על השני....
הכי חשוב שזורק הרימון לא יוכל רימונים ולא יתרבה כי נמאס לי מערסים נתנייתים ...

האלימות הזאת לצערי מתחילה בדרגים הרבה הרבה יותר גבוהים מהפושטק הקטן שזרק חזיז באשדוד.
האלימות הזאת מתחילה מפוליטיקאים עלובים (מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר) שבשביל לגרוף עוד כמה קולות של חברי המרכז יפלגו, יסיתו ויחרחרו מלחמה בכל מי שהוא לא הם.
פני הדור כפני הכלב... אין מה לעשות...

ולעינייננו - לי מציק דבר אחד. אני כל היום עוקב אחרי ההילולה וההתלולה בדף האוהדים. קורא שם תגובות של חברי ארגון האוהדים (שממה שהספקתי להכיר ברובם הם אחלה אנשים) ולא מצליח למצוא תגובה אחת אמיתית ונחרצת שמגנה את זורק הרימון.
כל רגע שעובר ללא תגובה רשמית של הארגון (שיודע להוציא הודעות שהוא רוצה) מובילה אותי למסקנה מאד עצובה שלי אישית תוריד מאד מהערכה שעד היום הייתה לי כלפיהם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אופיר34's post:
amir (2424-0909-2017201720172017), זאב רווח (2525-0909-2017201720172017)
24-Sep-2017, 22:58
הודעה: #32
(24-Sep-2017 21:50)אופיר34 כתב:  
(24-Sep-2017 21:08)דוד חטב כתב:  האלימות חוגגת בקרבנו...בד"כ היא רק מילולית...בפייסבוק או כאן וגם למנהלי אותם קבוצות או מנהלי הפורום יש חלק בזה שמישהו ינסה לכתוב בחוגים שמתנהלים עפ"י כללים ונורמות את מה שכותבים בפייסבוק או מה שכותבים פה...
מנהלים/יוזרים תתחילו לשלוף ציפורניים למחוק פוסטים עם אזהרה ואח"כ פשוט להרחיק...
זה מתחיל בזה וממשיך באוהד שנעמד לי בשורה הראשונה מול מכבי ת"א ולך תנסה להזיז אותו...ברוב המשחקים הוא פותח את הג'ורה ולא מפסיק לקלל(חובש כיפה) הפעם אמרתי לו שחודש אלול...ואוי ואבוי לו אם הוא מנבל את הפה...
וזה ממשיך ברימונים שאף אחד לא מוכן "להלשין" , ובכוסות שתיה שנזרקו שנה שעברה והשנה....
וחלאס עם זה כי זה באמת מעכיר את האוירה ומאפיר את הנצחונות שלנו ובמקום שנשמח אנחנו כל היום מלכלכלכים אחד על השני....
הכי חשוב שזורק הרימון לא יוכל רימונים ולא יתרבה כי נמאס לי מערסים נתנייתים ...

האלימות הזאת לצערי מתחילה בדרגים הרבה הרבה יותר גבוהים מהפושטק הקטן שזרק חזיז באשדוד.
האלימות הזאת מתחילה מפוליטיקאים עלובים (מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר) שבשביל לגרוף עוד כמה קולות של חברי המרכז יפלגו, יסיתו ויחרחרו מלחמה בכל מי שהוא לא הם.
פני הדור כפני הכלב... אין מה לעשות...

ולעינייננו - לי מציק דבר אחד. אני כל היום עוקב אחרי ההילולה וההתלולה בדף האוהדים. קורא שם תגובות של חברי ארגון האוהדים (שממה שהספקתי להכיר ברובם הם אחלה אנשים) ולא מצליח למצוא תגובה אחת אמיתית ונחרצת שמגנה את זורק הרימון.
כל רגע שעובר ללא תגובה רשמית של הארגון (שיודע להוציא הודעות שהוא רוצה) מובילה אותי למסקנה מאד עצובה שלי אישית תוריד מאד מהערכה שעד היום הייתה לי כלפיהם.

אחי אני שנים טוען שכל הדיימונד זה גוף של ילדים שלא מתקרבים בכלום למה שעשו הקרייזי...
ההנהגה שם חלשה היחידים שאני מכבד ומעריך שם זה טאקו וקובי עמר....
יש ילדים שבטוחים שמגניב להיות עבריינים פעם הערתי למישהו מהם שהם העלו תמונה לפייס עם פנים מכוסות ....
ומה שבסה"כ אמרתי שזה בעיני חיקוי זול ולא רצוי ללה פמיליה...
מהתגובה הבנתי שזה בזבוז אנרגיה...
24-Sep-2017, 23:14
הודעה: #33
רימוני עשן
הסערה תחלוף...
רימון עשן כבר לא יהיה העונה לדעתי...

מישהו יכול להסביר לי למה אנחנו מופלים לרעה ביחס לקבוצות אחרות בועדת המשמעת?
התחושה הזו שמחפשים אותנו אוחזת בי כבר כמה עונות...
למעשה דווקא מאז שעזבנו את הקופסא וזה לא שהתנהגנו בקופסא יותר יפה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-Sep-2017, 23:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Sep-2017 על ידי 23:22 אופיר34.)
הודעה: #34
תחלוף זה בטוח אבל בינתיים אני מהבוקר עם מעיל סערה עלי....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
25-Sep-2017, 0:45
הודעה: #35
(24-Sep-2017 23:14)עידן444 כתב:  הסערה תחלוף...
רימון עשן כבר לא יהיה העונה לדעתי...

מישהו יכול להסביר לי למה אנחנו מופלים לרעה ביחס לקבוצות אחרות בועדת המשמעת?
התחושה הזו שמחפשים אותנו אוחזת בי כבר כמה עונות...
למעשה דווקא מאז שעזבנו את הקופסא וזה לא שהתנהגנו בקופסא יותר יפה...

רק הקבוצות הקטנות מקבלות עונש רדיוס על תנאי, זה קרה לאשקלון שעריים ור"ג, ומכבי נתניה
הגדולות לא יעזו לתת להם רדיוס על פירוטכניקה, וגם אם יהפכו את העולם מקסימום יסגרו להם יציע
25-Sep-2017, 10:25
הודעה: #36
רימוני עשן
צריך לעשות מה שהנהלת מכבי ת״א עושה לצלם את הקהל כול המשחק והראשון שנתפס יהיה גם האחרון

25-Sep-2017, 10:27
הודעה: #37
למכבי ת"א יש קצין בטחון במשרה מלאה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)