שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 הגולים שקיבלנו גולים שנבעו מטעויות
20-Sep-2017, 6:47
הודעה: #41
RE: 3 הגולים שקיבלנו גולים שנבעו מטעויות
אמרתי שעדי קוסטנטינוס אכזב אותי כי אני מצפה ממנו להרבה כן שחקן לאומית או ליגה א הוא שחקן מצוין , לא מתאכזבים משחקן שלא שווה רק משחקן מצוין שעולה ולא עושה את מה שהוא חזק בו וזה לפתוח את המשחק במהירות שלו , כל פעם שבאנו מהצד היה הרגשה טובה מהזמן שנכנסנו עם הראש בקיר דרך האמצע מכבי ת"א פשוט צופפו ובזבזו זמן , עדי היה צריך דרך הצדדים לעשות מה שריביירו לא הצליח גם הוא אכזבה גדולה .

טל.מ תעשה לי טובה לזמן הקרוב בלבד אל תדבר על קוגבניה , לא עיצבן אותי חוסר הדיוק שלו במסירות , לא הרגיז אותי חוסר הדמיון שלו במסירות , הרגיז אותי ששחקן לידו מטר והוא מצלם אותו , אדיש ברמות , עצלן ...איפה קוגבניה האנרג'ייזר שהיה בחלק מהעונה שעברה ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Sep-2017, 9:06
הודעה: #42
3 הגולים שקיבלנו גולים שנבעו מטעויות
גם אותי זה עיצבן תאמין לי. אני יכול להגיד את מה שכולם אומרים שהתפקיד של ה50;50 באמצע לא מתאים לו ושהוא צריך לשחק באגף ולמעלה (מה שנכון) ועדיין הזיוף שלו בשמירה על בלאקמן בגול השלישי שנעשה מול העיניים שלי הוא בלתי נסלח

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Sep-2017, 12:09
הודעה: #43
RE: 3 הגולים שקיבלנו גולים שנבעו מטעויות
לא יכולתי לראות טוב אבל זה היה גם הוא שהיה ליד אצילי כשבעט או שזה היה אולסק ? כי אם זה פעמיים זה כבר טמבל שלא למד מהפעם הראשונה .
אבל עכשיו אני מבין 2 דברים , דבר ראשון למה הוא לא בהרכב הראשון כי פשוט אין לו חשק לשחק , דבר שני מבין אותך לגבי ריביירו , הוא מעביר את עצמו במקום את היריב , נותן פור של 15 מטר בשביל להעביר שחקן חחחחח

אפשר גם להבין היטב עכשיו מה הערך של אביב אברהם בקבוצה
וברור גם כמה החסרון של ערן לוי קריטי לקבוצה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים