שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 הגולים שקיבלנו גולים שנבעו מטעויות
19-Sep-2017, 10:04
הודעה: #11
(19-Sep-2017 9:30)פיליפצוק כתב:  אנחנו עוד נשלם לצערי בריבית על העובדה שהראש של ויקי כחלון לא ממש מחובר לגוף.

על הספסל יש מגן לא פחות טוב ממנו אם לא יותר. זו רק ענין של החלטה. תכלס לא יזיק לויקי לראות ספסל ואולי זה יעזור לו להתבגר במשחק שלו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Sep-2017, 10:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2017 על ידי 10:13 פיליפצ'וק.)
הודעה: #12
RE: 3 הגולים שקיבלנו גולים שנבעו מטעויות
הוא יותר ויותר מזכיר לי "שחקן בית" אחר שהיה עד לא מזמן במועדון והמשותף לשניהם שהם מנסים/ניסו לעשות דברים שהם לא יודעים/גדולים עליהם.
הייתי מצמיד אותו לורגוץ שילמד אין להיות מודעים למגבלות ביכולת ולעשות רק את מה שיודעים ומסוגלים.
אתה לא דני אלבס, פיליפ לאם או מרסלו וגם לא תהיה, שחק פשוט ותעשה רק את מה שאתה יודע!
19-Sep-2017, 10:28
הודעה: #13
(19-Sep-2017 10:11)פיליפצוק כתב:  הוא יותר ויותר מזכיר לי "שחקן בית" אחר שהיה עד לא מזמן במועדון והמשותף לשניהם שהם מנסים/ניסו לעשות דברים שהם לא יודעים/גדולים עליהם.
הייתי מצמיד אותו לורגוץ שילמד אין להיות מודעים למגבלות ביכולת ולעשות רק את מה שיודעים ומסוגלים.
אתה לא דני אלבס, פיליפ לאם או מרסלו וגם לא תהיה, שחק פשוט ותעשה רק את מה שאתה יודע!

טעות טיפשית לפחות אתמול ויקי לא קיבל צהוב מיותר אבל חילק מתנה...
סה"כ הגנתית היה לו משחק סביר חבל על המתנה הזו שזה חוסר ריכוז של שניה....
אם ימשיך ככה אני לא פוסל לתת צ'אנס לגולדנברג...בסה"כ בשביל יש סגל רחב....
19-Sep-2017, 10:31
הודעה: #14
בסה"כ ויקי נתן עבודה לא ראיתי שהכוכב ייני בצד שני עשה משהו יותר ממנו, נכון עשה טעות ושילם במזומן אבל זה שכר הלימוד, אם יקבל בטחון וניסיון אני מבטיח לכם שבסיבוב השני כולכם תוכלו את הכובע..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 3 users Like amir's post:
shraga (1919-0909-2017201720172017), אלדד (1919-0909-2017201720172017), עידן444 (1919-0909-2017201720172017)
19-Sep-2017, 10:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2017 על ידי 10:41 משה.ד.)
הודעה: #15
(19-Sep-2017 8:22)עידן444 כתב:  אחרי צפייה בטלויזיה- את השער השלישי קשה מאוד לקחת.
להאשים את השוער זה פשוט לא לעניין.
לא צריך לחפש כל משחק שעיר לעזאזל ואם מתעקשים- ויקי עשה היום טעות שיקח לי זמן לסלוח עליה.
עלה לנו במשחק.
כל השאר זה גולים של כדורגל.
עם יותר ריכוז אפשר למנוע את רוב השערים שנכבשים במשחק הכדורגל.
זה לא רובוטים.
היה משחק בקצב גבוה ומאוד אינטנסיבי. ההיגיון הפשוט אומר שבקצב כזה יש להם יתרון עלינו.
איכות השחקנים ניצחה. חבל שדווקא נגדנו הם פתאום הגיעו עם בעיטות שמתלבשות מ 25 מטר.

קצב צבירת הנקודות לא תואם את היכולת.
מבחינת היכולת אנחנו מהקבוצות הטובות בליגה.
מבחינת נקודות- אנחנו שייכים למטה... בינתיים רעננה ואשדוד נותנות לנו קצת שקט... ונקווה ששבוע הבא זה יתחדד...

מזה גולים של כדורגל?
לתת לשחקן להתנהל עם כדור 25 מ מהשער מבלי שאף אחד ינסה לתקרב אליו עמ להפריע, זה כדורגל? זה חוסר הבנה בסיסית של המשחק. באם אביב ו או גלזר היו על המגרש זה לא היה קורה.
כנל בגול של בלקמן, היה משוחרר לגמרי לבעיטה.
שלשת הגולים שספגנו הם מתנות יפות לראש השנה.
כחלון על הטעות שו חייב לשבת על העספסל, נראה כאילו השתן עלה לו למוח. גולדברג בלי פוזות יכול למלא את תפקידו בכיף.
לצעירי אתמול בכלל לא התגעגעתי, ההרמה של מור לגול הראשון סוג של אמן, מצעירי לא נקבל את זה.
אוסק קוגביניה ושרם לא מתאימים עם כל הצער שבדבר, לשחרר לליגה לאומית לחישול ומעקב.
הברומטר של הקבוצה ללא ספק הוא עלי, כשנגמר לו האויר היתה ירידה דרסטית במשחק הקבוצתי.
עמוס - אני שוב חוזר, העם עם הגולן. הגיע הזמן לתת לגולן דקות משחק. לדעתי עולה עליו בכל פרמטר.
קייטה נראה אחלה שחקן. צמד הבלמים אחלה ציוות. כושר גופני לקוי, לקבוצה נגמר האויר למחצית השנייה.
לגבי הצוות המקצועי - ישנו איזשהו קיבעון שחילופים עושים באזור הדקה ה 70, אין לי מושג למה. לא בושה להחליף בחצי או אפילו תוך כדי המחצית הראשונה.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

(19-Sep-2017 9:28)amir כתב:  
(19-Sep-2017 9:24)דוד חטב כתב:  תסלחו לי כל מי שחושב שדני עמוס לא אשם בשני הגולים...אסור לשוער מנוסה לקבל כאלה גולים כל המשחק של דני עמוס אתמול קטסטרופה כולל 2 הדיפות מאד מסוכנות חצי ראשון ...יציאה גרועה והדיפה לשחקן שלהם שאם הוא בועט זה גול....
כל המשחק הוא לקח כדור אחד כמו שצריך...חצי שני באחד על אחד
מ- 2 גולים מ-25 או 30 מטר בשביל זה לא מביאים שוער מנוסה...
מדויק

נכון מאד. גולן, גולן, גולן.

(19-Sep-2017 9:34)mordii2 כתב:  עם בדש היה שם אחד משלוש המצבים שהיה לו בסוף כולם היו מדברים אחרת היה יופי של משחק מספיק לחפש בקטנות

הכסף נספר במדרגות והפעם יצאת בלי כלום, אז מה זה שווה? שהעלק כתבי ספורט יכתבו שמכבי נתניה היא יופי של קבוצה?

(19-Sep-2017 10:31)amir כתב:  בסה"כ ויקי נתן עבודה לא ראיתי שהכוכב ייני בצד שני עשה משהו יותר ממנו, נכון עשה טעות ושילם במזומן אבל זה שכר הלימוד, אם יקבל בטחון וניסיון אני מבטיח לכם שבסיבוב השני כולכם תוכלו את הכובע..

ייני הוא לא האורים ותומים לשחקן טוב. לוקה בכל הפרמטרים. בכלל היה מביך לראות קבוצה של 1000000 ₪ מבזבזת זמן כמו הפועל יהוד ויורדת ב 20 דקות האחרונות לבונקר

19-Sep-2017, 10:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2017 על ידי 10:48 עידן444.)
הודעה: #16
(19-Sep-2017 10:31)amir כתב:  בסה"כ ויקי נתן עבודה לא ראיתי שהכוכב ייני בצד שני עשה משהו יותר ממנו, נכון עשה טעות ושילם במזומן אבל זה שכר הלימוד, אם יקבל בטחון וניסיון אני מבטיח לכם שבסיבוב השני כולכם תוכלו את הכובע..

לויקי יש בעיה של עודף בטחון.
לא חוסר בטחון.
כשזה יפתר הוא יהיה אחלה מגן.
באמת חוסר אחריות...
אבל כמובן שנהנים כאן להגזים בעניין של ויקי...
יש לי תחושה שאם שחקן אחר היה נותן את העקב וקיארטנסון שהוא עצמו לא ידע שהוא מסוגל לעבור שחקן, היה עושה את הקרקס לויקי במקום לורגוץ׳- יש לי תחושה שויקי לא היה יוצר מזה נקי כמו הסרבי...

(19-Sep-2017 10:36)משה.ד כתב:  
(19-Sep-2017 8:22)עידן444 כתב:  אחרי צפייה בטלויזיה- את השער השלישי קשה מאוד לקחת.
להאשים את השוער זה פשוט לא לעניין.
לא צריך לחפש כל משחק שעיר לעזאזל ואם מתעקשים- ויקי עשה היום טעות שיקח לי זמן לסלוח עליה.
עלה לנו במשחק.
כל השאר זה גולים של כדורגל.
עם יותר ריכוז אפשר למנוע את רוב השערים שנכבשים במשחק הכדורגל.
זה לא רובוטים.
היה משחק בקצב גבוה ומאוד אינטנסיבי. ההיגיון הפשוט אומר שבקצב כזה יש להם יתרון עלינו.
איכות השחקנים ניצחה. חבל שדווקא נגדנו הם פתאום הגיעו עם בעיטות שמתלבשות מ 25 מטר.

קצב צבירת הנקודות לא תואם את היכולת.
מבחינת היכולת אנחנו מהקבוצות הטובות בליגה.
מבחינת נקודות- אנחנו שייכים למטה... בינתיים רעננה ואשדוד נותנות לנו קצת שקט... ונקווה ששבוע הבא זה יתחדד...

מזה גולים של כדורגל?
לתת לשחקן להתנהל עם כדור 25 מ מהשער מבלי שאף אחד ינסה לתקרב אליו עמ להפריע, זה כדורגל? זה חוסר הבנה בסיסית של המשחק. באם אביב ו או גלזר היו על המגרש זה לא היה קורה.
כנל בגול של בלקמן, היה משוחרר לגמרי לבעיטה.
שלשת הגולים שספגנו הם מתנות יפות לראש השנה.
כחלון על הטעות שו חייב לשבת על העספסל, נראה כאילו השתן עלה לו למוח. גולדברג בלי פוזות יכול למלא את תפקידו בכיף.
לצעירי אתמול בכלל לא התגעגעתי, ההרמה של מור לגול הראשון סוג של אמן, מצעירי לא נקבל את זה.
אוסק קוגביניה ושרם לא מתאימים עם כל הצער שבדבר, לשחרר לליגה לאומית לחישול ומעקב.
הברומטר של הקבוצה ללא ספק הוא עלי, כשנגמר לו האויר היתה ירידה דרסטית במשחק הקבוצתי.
עמוס - אני שוב חוזר, העם עם הגולן. הגיע הזמן לתת לגולן דקות משחק. לדעתי עולה עליו בכל פרמטר.
קייטה נראה אחלה שחקן. צמד הבלמים אחלה ציוות. כושר גופני לקוי, לקבוצה נגמר האויר למחצית השנייה.
לגבי הצוות המקצועי - ישנו איזשהו קיבעון שחילופים עושים באזור הדקה ה 70, אין לי מושג למה. לא בושה להחליף בחצי או אפילו תוך כדי המחצית הראשונה.

(19-Sep-2017 9:28)amir כתב:  
(19-Sep-2017 9:24)דוד חטב כתב:  תסלחו לי כל מי שחושב שדני עמוס לא אשם בשני הגולים...אסור לשוער מנוסה לקבל כאלה גולים כל המשחק של דני עמוס אתמול קטסטרופה כולל 2 הדיפות מאד מסוכנות חצי ראשון ...יציאה גרועה והדיפה לשחקן שלהם שאם הוא בועט זה גול....
כל המשחק הוא לקח כדור אחד כמו שצריך...חצי שני באחד על אחד
מ- 2 גולים מ-25 או 30 מטר בשביל זה לא מביאים שוער מנוסה...
מדויק

נכון מאד. גולן, גולן, גולן.

(19-Sep-2017 9:34)mordii2 כתב:  עם בדש היה שם אחד משלוש המצבים שהיה לו בסוף כולם היו מדברים אחרת היה יופי של משחק מספיק לחפש בקטנות

הכסף נספר במדרגות והפעם יצאת בלי כלום, אז מה זה שווה? שהעלק כתבי ספורט יכתבו שמכבי נתניה היא יופי של קבוצה?

ייני הוא לא האורים ותומים לשחקן טוב. לוקה בכל הפרמטרים. בכלל היה מביך לראות קבוצה של 1000000 ₪ מבזבזת זמן כמו הפועל יהוד ויורדת ב 20 דקות האחרונות לבונקר

מה זה גולים של כדורגל?
טיל מ 25 מטר שכזה גם ניצח לך את המשחק נגד רעננה(לא זכור לי שמישהו האשים בגול הזה את השוער של רעננה...) זה גול של כדורגל.
יש עליהום על דני עמוס כאילו הוא נתן תצוגה כמו נגד רעננה בגביע השוקו...
על מה ולמה?
תרגיעו...
את כל הגולים שעמוס אכל אתמול גם אלקסלסי היה אוכל.
שניים מתוכם כנראה שגם ראייקוביץ׳...
סיכוי לא רע שגם דיויד סימן.

19-Sep-2017, 10:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2017 על ידי 10:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17

1.ייני לא עילוי בכלל, אבל הוא גם לא עושה דברים שהוא לא יודע/גדולים עליו, ככה זה כשאתה לא רק כדורגלן אלא גם בחור עם ראש על הכתפיים.
2.ביטחון, ניסיון? בן כמה ויקי כחלון תגיד לי? מתי הוא אמור לקבל את ה"ביטחון והניסיון"?
3.את הכובע בהקשר שלו כבר אף אחד לא יאכל, הבחור כבר שיחק לא מעט גם בליגת העל וגם בליגה לאומית, ומה לעשות יש שחקנים שהליגה הלאומית יותר תפורה עליהם זאת לא בושה.
4.ולכל הסנגורים שלו אני מזכיר שהשטויות וחוסר האחריות שלו לא התחילו אתמול ולא שלשום, זה דפוס שחוזר על עצמו והאיש לא לומד.
19-Sep-2017, 11:32
הודעה: #18
אני יכול להראות לך בכל מקום בעולם שדברים כאלה קורים.
העניין הוא שאם זה לא קיארטנסון שם אלא 95% מהחלוצים האחרים בליגה- זה לא נגמר בגול ושוכחים מזה...
המגן של מכבי חיפה שהוא המגן של נבחרת קמרון, אלופת אפריקה- עשה אותו דבר נגד עכו וגרם למכבי חיפה להפסד משפיל.
גם אלי דסה וטוואטחה מגיני הנבחרת עשו לא מעט שטויות כאלה בקריירה שלהם...
אבל את ויקי צריך לשלוח ללאומית על זה... נו טוב...

לויקי יש עודף בטחון- זה משהו שאפשר לפתור.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (1919-0909-2017201720172017)
19-Sep-2017, 11:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2017 על ידי 11:42 פיליפצ'וק.)
הודעה: #19
ויקי כחלון שנה שעברה מביים נפילה ברחבה כשיש לו צהוב ומשאיר את הקבוצה בחיסרון מספרי בדקה 40.
ויקי כחלון מבצע בושידו בתחילת משחק חוץ מול ב"ש, ויצא עם צהוב בזכות רחמנותו של זיו אדלר.
ויקי כחלון נותן עקב לאחור 16 מ' מהשער שלו וזה לא מעניין מה קרה אח"כ ואם זה היה נגמר בגול או בלא כלום זה מעשה מטומטם.

עכשיו הסנגורים שלו יכולים לייחס את האמור לעיל לעודף ביטחון, חוסר ביטחון, חוסר ניסיון ועוד תירוצים שונים ומשונים שאנחנו מכירים בהקשר של השחקן הישראלי. אני מייחס את זה ל"פקק" באספקת הדם למוח כי השטויות חוזרות על עצמן והאיש לא לומד, אז תודה רבה שיישב בחוץ וזה לא מעניין אותי איפה הוא גדל.
19-Sep-2017, 11:52
הודעה: #20
(19-Sep-2017 11:42)פיליפצוק כתב:  ויקי כחלון שנה שעברה מביים נפילה ברחבה כשיש לו צהוב ומשאיר את הקבוצה בחיסרון מספרי בדקה 40.
ויקי כחלון מבצע בושידו בתחילת משחק חוץ מול ב"ש, ויצא עם צהוב בזכות רחמנותו של זיו אדלר.
ויקי כחלון נותן עקב לאחור 16 מ' מהשער שלו וזה לא מעניין מה קרה אח"כ ואם זה היה נגמר בגול או בלא כלום זה מעשה מטומטם.

עכשיו הסנגורים שלו יכולים לייחס את האמור לעיל לעודף ביטחון, חוסר ביטחון, חוסר ניסיון ועוד תירוצים שונים ומשונים שאנחנו מכירים בהקשר של השחקן הישראלי. אני מייחס את זה ל"פקק" באספקת הדם למוח כי השטויות חוזרות על עצמן והאיש לא לומד, אז תודה רבה שיישב בחוץ וזה לא מעניין אותי איפה הוא גדל.
אין מה להתווכח כולנו יודעים את העבר וכולנו יודעים מה קרה אתמול ועדיין יש כאלה שמתפתחים יותר מאוחר ואני מקווה שאתה מקווה כמונו שגם פה זה יקרה כולנו נרוויח מזה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים