שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מאכזב, מעצבן... אבל
19-Sep-2017, 13:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Sep-2017 על ידי 13:45 טל.מ.)
הודעה: #44
RE: מאכזב, מעצבן... אבל
(19-Sep-2017 10:33)עידן444 כתב:  
(19-Sep-2017 10:02)טל.מ כתב:  
(19-Sep-2017 9:33)פיליפצוק כתב:  תתפלאו אולי, אבל השחקן שהיה הכי חסר לי אתמול, זה לא ערן אלא אביב.
קוגבניה זה ממש לא אביב אברהם וגם עלי לבד זה פחות טוב מעלי + אביב.

לא רק לך. אנחנו יכולים להסתדר בלי ערן לוי למרות שהמנהיגות שלו אתמול היתה חסרה מאוד. לעומת זאת לקחת את קוגבנייה ולהפוך אותו עם האופי שלו לשחקן אחורי מקבלים את מה שקיבלנו אתמול . בכל מקרה זה לא שהיתה אופציה אחרת על הספסל . כשגלזר פצוע וצעירי פצוע גולדנברג שאולי יכול למלא את התפקיד הזה צריך להיות גיבוי למגינים, ולכן אנחנו נופלים בסעיף העומק .

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם היית קורס אתמול היית יכול להגיד שאנחנו נופלים בסעיף העומק.
עמדנו יפה מאוד בלי שלושה מהקשרים ששיחקו בב״ש.
אם זה לא עומק אני לא יודע מה כן.
זה אולי לא עומק ברמה שיכול להתמודד עם הסגל הבלתי נגמר של מכבי ת״א או מכבי חיפה אבל בהחלט עומק לא רע.
חושב שהשחרור של נפתלי בלאי היה מיותר.
הרי זה לא שהוא משחק בעכו יותר מידי. לרוב עולה מחליף לקראת הסוף. הוא דווקא שחקן שכן יכול היה להועיל אתמול.

ושרם לא היתה ההזדמנות היחידה במחצית השניה.
גם קייטה הגיע מול שוער ובאותו מהלך גם קוגבנייה יכול היה לגמור את המשחק... ומה קרה בצד השני מהלך אחד כך אנחנו יודעים...

בדש איים על השער פעמיים וגם ויקי הגיע למצב טוב כשמכבי ת״א לגמרי חושבת רק הגנה ויוצאת למתפרצות בדקות האלה...

המשחק אתמול היה תעודת כבוד עבורנו רק חבל שיצאנו בלי כלום... מאוד מאכזב וקצת מרגיש כמו משהו מגמתי... נקווה שרק כי זו תחילת עונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא קרסת - יצאת בלי כלום כי שחקני האמצע ובעיקר קוגבנייה לא סגרו את הבעיטות מרחוק. יש הבדל בין לעשות כאילו אתה שומר לבין לשמור באמת. אני רוצה להאמין שאם אביב או גלזר היו בעמדה שלו לפחות בעיטה אחת היתה נמנעת, וזה סעיף העומק כשאתה משחק מול מכבי תא. מה שמספיק מול רעננה לא מספיק נגד קבוצות טובות ועמוקות מאיתנו.

(19-Sep-2017 13:12)אריאל כתב:  בקיצור,
נכשלנו

כשמשחקים גרוע וממש כואב בעיניים לראות את הקבוצה, נשמעות אמירות שאפשר להפסיד אבל יש צורה איך להפסיד... שגם כשמפסידים, עדיין "צריך להראות כמו קבוצה" וכדומה.
אם לדרג את משחק ההפסד אתמול, זה "המכובד" ביותר שאפשר לבקש.
אז נכון, היו טעויות (כמו בכל משחק, גם כזה שמנצחים), נכון שלא היתה אחידות ביכולת ובסוף השחקנים היו גמורים.

אבל בין זה לבין התגובות פה... המסקנה שלי היא שאוהדי נתניה לא יקבלו הפסד, בשום מצב, בשום משחק בשום צורה...
בשביל קבוצה המתבססת על שחקנים צעירים, לא מנוסים, בתקציב שחקנים נמוך, בשביל קבוצה שרק לפני שנה קמה מהאשפתות או כמו מישהו שקיבל דום לב ורק ברגע האחרון שוק חשמלי השאיר אותו בחיים, בשביל קבוצה כזו, כדאי לאוהדים להתאים צפיות (או שמדובר אצל חלק מהאוהדים בצורך אישיותי להיות כל הזמן נרגנים, ממורמרים ורואי שחורות)

אני, אישית, אומנם מאד מאוכזב מהתוצאה אתמול, אבל משאיר את הביקורת למאמן מול השחקנים, אבל מצד שני מאד מרוצה שראינו קבוצה מאומנת היטב שרוצה ונלחמת.
אחרי 4 מחזורים, עם 2 משחקים (50%) שעל הנייר הם הקשים ביותר, אנחנו גם במקום שלפני תחילת עונה היינו חותמים עליו בסיום העונה וגם עומדים בהגדרת היעד של הבעלים שהיתה (לפי פרסומים זרים) להתבסס בליגת העל ולשחק כדורגל שמח ומלהיב.

שנה טובה לכוווולם

לא מבין על מה אתה מלין ? ברור שידברו על ההפסד וברור שידברו על השטות של כחלון ועל טעות כזו או אחרת, ועל החילופים ועל הכושר וכו. מה אתה מצפה שיגידו ? מה לדעתך אומרים היום בחדר ההלבשה של נתניה ? מה לדעתך צריך להיות השיח אחרי משחק כזה ? מישהו קרא לפיטורים ? מישהו אמר משהו קיצוני ? אנשים מאוכזבים וזה טבעי אז כותבים. זה שאתה מעדיף לא לכתוב ולהשאיר את הביקורת לצוות המקצועי (כאילו שיש איזה קטע כזה שסלובו מקריא את ביקורת הפורום באסיפות הקבוצה ...) זה עניינך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מאכזב, מעצבן... אבל - טל.מ - 19-Sep-2017 13:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים