שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מאכזב, מעצבן... אבל
20-Sep-2017, 12:15
הודעה: #61
RE: מאכזב, מעצבן... אבל
אני חושב שאולסק כחלון ושרם עשו את הקפיצה אבל נכון הם עדיין לא באזור הנוחות שלהם להצטיין כמו בלאומית
גוגבניה זה לא ענין של כשרון כי יש לו לעוד 3 שחקני ליגת על , הבעיה אצלו בגישה ובמחויבות
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Sep-2017, 12:22
הודעה: #62
היחיד שמאכזב (אותי) עד עכשיו זה שרם. הרוב מפתיעים לטובה. כץ

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
20-Sep-2017, 12:38
הודעה: #63
ואחרי שראיתי את המשחק בטלויזייה אני חייב להגיד שהביקורת על אולסק במשחק הזה קצת אובר מוגזמת.
הבן אדם שרף שטחים בצורה מטורפת ,ונכון גם איבד כמה כדורים מיותרים במחצית השנייה. הוא ועלי (עלי בעיקר) חילצו אינספור כדורים ולחצו את מובילי הכדור של מכבי בצורה מצוינת.
לזכות מכבי יאמר שלא פעם ולא פעמיים הם הצליחו לשבור את הלחץ שלנו וייצרו התקפות לא רעות בכלל (אם כי חסרות תכלית).
20-Sep-2017, 12:55
הודעה: #64
(20-Sep-2017 12:22)idobenami כתב:  היחיד שמאכזב (אותי) עד עכשיו זה שרם. הרוב מפתיעים לטובה. כץ

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

נכון גם אותי הוא מאכזב , נקווה שיכניס כבר את הגול הראשון שישחרר אותו

אופיר אולסק היה מצוין נכון שהוא לוקה במסירה אבל במשחק הוא היה סטופר , נראה לי גם עליו כמו צעירי וקובי מור נתפסים לסטיגמות , יש לגלזר תחרות רצינית על ההרכב , שהטוב מבין שניהם באימונים ישחק
20-Sep-2017, 13:20
הודעה: #65
את עלי חייבים להחתים לחוזה ארוך כמה שיותר. זה הקטן ענק יהיה.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
20-Sep-2017, 13:22
הודעה: #66
(20-Sep-2017 2:03)טל.מ כתב:  
(20-Sep-2017 0:50)חזום חזום כתב:  
(19-Sep-2017 18:14)אלדד כתב:  
(19-Sep-2017 17:52)חזום חזום כתב:  
(19-Sep-2017 17:30)אלדד כתב:  דווקא רק הנתונים של קוגבניה מהמשחק האחרון עדיין לא עודכנו שם.. וכל השאר כן

קוגבניה שהיה בעיקר באמצע המגרש ב-83 דקות ששיחק, הוא עם 12 מסירות לא מדוייקות ו-7 איבודי כדור
להשוואה אביב בעמדה שלו שיחק 237 דקות שזה פי- 2.85 דקות מקוגבניה , ובסך כל 3 ההופעות שלו ביחד הוא רק עם 15 מסירות לא מדוייקות ו-12 איבודי כדור בסך הכל
לא שמתי לב שמרחק כולל זה לכל המשחקים. למה אין נתון למשחק. היכן יש טבלה כללית שמשווה נתונים של כל השחקנים למשחק.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מחכה לנתון של קוגבניה למשחק הזה. לי נראה שהיה מהמובילים בקטגורית מרחק.

[תמונה: kzzwuyzwywgn.png][תמונה: 4mnmfmyzdre2.png]
כמו שהערכתי מעל 10 קמ ב83 דקות. אני מניח שאם היה מסיים את כל המשחק היה מגיע לשלישיה הראשונה. אדישות לתפארת.

ודוד חטב לגבי שחקני הלאומית. בדיעבד זו החוזקה כי לא היה צריך לבנות מחדש כפי שעושה כל קבוצה שעולה ליגה. יש קבוצה מאומנת שמרבית השחקנים מכירים אחד את השני.

כן אבל ..שחקן ליגה לאומית לא באמת מרגיש איום כשהשחקן שמולו נמצא 25-30 מ מהשער . אתה זוכר בעיטה אחת מהטווח הזה בשנה שעברה שבכלל הגיעה למסגרת שלנו ? כמה לחץ היה על שחקני הקישור האחורי שלנו בליגה השניה ? ניקו היה יכול לעצור בנחת ולחשוב. כמה פעמים עדן שרם הגיע מול שוער מתחילת הליגה ובכולם השוערים גברו עליו? כמה פעמים זה קרה לו בליגה הלאומית ? אלה רק דוגמאות להראות שבליגת העל בפרט מול קבוצות מסוימות צריך לבצע את ההתאמות וזה שכר הלימוד. אביב ועלי למשל ביצעו את ההתאמות האלה יופי. קוגבנייה כחלון שרם ואולסק - יש להם לאן לשאוף.

Sent from my iPhone using Tapatalk
זה בסדר. הם צריכים לעשות התאמות לליגה. לעשות פעולות מהירות יותר. להגיב מהר יותר ולסגור מרחק מול בועט פוטנציאלי. מניח שגם צריכים לחלק עומסים בצורה טובה יותר.
לגבי הטענות מול שרם חלק מההזדמניות הוא יצר(שתי הנגיחות האחוריות). הוא יודע להתמקם טוב מעורב במשחק. עושה המון הגנה(שלא עשה בביתר תא). אני מניח שהובא לפחות בשלב הראשון להיות מחליף לחלוץ המרכזי. "נקלע" לסיטואציה של חלוץ פותח וזה לא פשוט לעשות את הקפיצה החדה הזו.
יש לו חוסר מזל שהתפתח לחוסר בטחון קל. הוא צריך להיות מחליף ראשון ולהתפתח בהדרגה.
לגבי ניקו ואולסק. התפקיד שלהם חלף מהעולם. חייבים להיות מעורבים גם התקפית. זו הסיבה שאני מעדיף את קוגבניה עליהם. קוגבניה הרבה יותר וורסטילי.
הקישור לדעתי צריך להיות עם קוגבניה. עלי .אברהם. דיא וערן. זה קישור דינאמי(למעט ערן) שיעשה צרות לכל קבוצה הן הגנתית והן התקפית.

20-Sep-2017, 13:48
הודעה: #67
השלישייה הזאת עלי, אביב, ניקו\גלזר הם הלב והמנוע של הקבוצה . הם בדיוק השחקנים שהופכים את הקבוצה הזאת לכזאת דינאמית ומהירה. הוצאה של אחד מהם (ועל אחת כמה וכמה ע"י קוגבינה) תפגע בקצב המשחק ותנטרל את החלק החזק שלנו.
קוגבינה או ריביירו צריכים לעלות מהספסל בשעת הצורך כדי לייצר שינוי במשחק. זה יכול לקרות על חשבון אחד מהשלושה או לחילופין על חשבון דיא\ערן שהאוויר בריאותיהם מתחיל להגמר...
20-Sep-2017, 14:22
הודעה: #68
לעת הזאת לדעתי גם קוגבניה גם ריביירו צריכים להיות מחוץ ל 16 כי הם לא מועילים בכלום , אני לא מבין את ריביירו מה הוא עושה באימונים ? למה הוא לא משחרר כדור בלי הדריבל הטיפשי שהוא גם ככה לא מצליח בו .....

קוגבניה נראה שיש לו בעיה אישית או משהו אחר כי הוא משחק בלי חשק בכלל זה לא אותו קוגבניה מעונה שעברה
20-Sep-2017, 14:50
הודעה: #69
ריביירו עד כה עלה תמיד לשחק רק כשלכולם נגמר האוויר בדקות הסיום, וכל פעם כשהוא היה עם הכדור למעלה אין לו אופציות מסירה ואף אחד לא פותח לו והוא חייב לנסות ללכת לבד, וזה כנראה גם מה שהצוות המקצועי רוצה ממנו
תשפטו אותו כשיפתח וישחק מתחילת המשחק, אותו דבר לגבי קוסטה
The following 1 user Likes אלדד's post:
עידן444 (2121-0909-2017201720172017)
20-Sep-2017, 15:42
הודעה: #70
יש עכשיו שידור חוזר בערוץ 5 מציע לעקוב אחרי השחקנים ואז יתנפצו כמה סטיגמות..

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים