שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניצחנו. יופי. שמישהו יוריד אותם לקרקע
12-Sep-2017, 16:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2017 על ידי 16:04 Gadi.)
הודעה: #31
RE: ניצחנו. יופי. שמישהו יוריד אותם לקרקע
(12-Sep-2017 0:10)טל.מ כתב:  אחי היקר לי עד מאוד .. לפעמים גם לי אין יכולת לנמק Smile
אתה יודע מה במחשבה שניה ...
סלובו לא יסטה מהמערך שלו בגלל שזו מכבי תא כמו שלא זז ממנו מול אף קבוצה. הקישור וההתקפה יהיו זהים לרעננה מלבד קייטה שכנראה יפתח במקום שרם. ריביירו לא יחליף את ניקו או את ערן זה לא יקרה כמו שלצערי קוגבנייה לא יפתח. נגד מכבי תא לא תשחק עם קישור פחות מעובה ולא תהמר על ההתקפה אלא אם כן נהיה בפיגור לקראת הסוף.
הויבך לא יהפוך להיות חלוץ רחבה אם נהיה בפיגור כי מה לו ולהתמודדות ראש בראש עם טבח או טיבי על מנת להבקיע בשביל זה יש את קייטה שרם בדש קוגבנייה ואפילו ריביירו. האחרון לא יהפוך פתאום להיות מגן שמאלי .. אני אשאל אותכם מה יש בו ואתם תגידו הוא מהיר וראינו פוטנציאל ... אלו לא תכונות של מגן. אמרתי לכם אני לא רואה שהוא יודע לשחק את התפקיד שלשמו הוחתם אתם כבר מעלים אותו בתפקיד אחר... מילא היה לנו מאמן הרפתקן אבל הוא לא ובמקרה הזה טוב שכך. הדברים שרשמתם טובים לפליי סטיישן , לא למציאות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בדיוק. מצחיק אותי שאנשים מעלים פה מעלים מערכים וטקטיקות כאילו שיש איזה מתח סביב הצורה שנשחק בה.

הספק היחידי זה אם קייטה יפתח כבר עכשיו או שיחכו איתו עוד קצת שייכנס לכושר משחק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Sep-2017, 20:25
הודעה: #32
RE: ניצחנו. יופי. שמישהו יוריד אותם לקרקע
טל.מ לא שמתי כלום לחזום בסיגריה הפסקתי לעשן בעצמי הגיל והבטלה לא מוסיפות לי בריאות

אופיר צודק מליון אחוז , צריכים לעלות וללחוץ את מכבי תל אביב 95 דקות , אני סומך על השחקנים שהוכיחו שכשהם רוצים הם יכולים . אנחנו נשחק את המשחק שלנו ויהיה טוב הם חייבים לנו 2, נקודות נגד עכו זה המשחק שאנחנו דורשים מהם לשלם ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים