שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניצחנו. יופי. שמישהו יוריד אותם לקרקע
11-Sep-2017, 22:01
הודעה: #21
RE: ניצחנו. יופי. שמישהו יוריד אותם לקרקע
(11-Sep-2017 21:47)רון סאבן1 כתב:  
(11-Sep-2017 21:28)amir כתב:  
(11-Sep-2017 21:18)רון סאבן1 כתב:  
(11-Sep-2017 21:08)amir כתב:  
(11-Sep-2017 20:51)חזום חזום כתב:  עמוס
גולברג (ימין )הוייבך ורגוץ רביירו
עלי קוגבניה(מחפה צד שמאל) אברהם ערן
סבע שרם

חילוף כפול(בגלל מגבלת זרים)
קייטה מחליף את שרם
כחלון מחליף את קוגבניה(גולברג הולך לאמצע חיפוי לצד שמאל)

Sent from my A0001 using Tapatalk
אה אתה עולה נגד מכבי ת"א עם חלוץ בתור מגן שלא שיחק שם מימיו אז אולי אותך צריך להוריד לקרקע הזוי משהו.
תבין ותפנים במשחק הזה הכל תלוי ואיך היא תגיע למשחק במכבי ת"א אין אף אחד מהסגל של מכבי נתניה שיש לו הרכב במכבי ת"א אולי אביב דיא ו הויבך יכולים להיות בסגל הרחב, יש שם שחקן ושעלה יותר מכל תקציב השחקנים שלנו ביחד ויש כמה כאלה ולכן לבוא בצניעות לתת פייט אמיתי להגיב למתרחש ובעיקר להתפלל טוב כל נקודה עם תבוא במשחק הזה היא בונוס.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
עלה כמו כל השחקנים שלנו זה לא אומר שטוב מהם כרגע
היום גם אולסק הויבך וורגוץ מוחמד אביב סבע ולוי שווים הרכב במכבי תתפלא
ושלושת המחזורים האחרונים על פי היכולת והסטטיסטיקה מעידים על כך
מכבי לא כזאת מרשימה ואולי גם קייטה פוטניצאל להיות ברמה שלהם
מה שעשינו בבאר דבע מבחינת יכולת אני מבטיח לך שמכבי לא היו עושים וכן גם את מה שעשינו ברעננה מבחינת יחס איומים
היחידים שהייתי לוקח ממכבי אלה המגינים קיארטנסון מיכה ואצילי לא בטוח להרכב שוב תתפלא
ילד שלח לי את המרשם של הכדור זה כנראה עושה טוב מזמן לא צחקתי כלכך.

(11-Sep-2017 21:23)אופיר34 כתב:  אני חושב שכבר קיבלנו מספיק הוכחות גם השנה וגם בעונה שעברה שתקציב לא תמיד הוא ערובה לניצחון. לעשירים ולגדולים יש בעייה אחת - הם בד"כ שבעים ומדושנים שלא להגיד בעלי בטחון מופרז, ואת זה אנחנו צריכים לנצל.

כמו שהמנטרה אומרת - אין מה לשנות סגנון ואין מה לפחד. קבוצות שיעלו מול "הגדולות" במטרה להתגונן ולגנוב גול בד"כ יפסידו את הנקודות.
אם נעלה באטרף, נשרוף את הדשא ולא נתרגש מהשמות הגדולים כביכול הכל יכול לקרות במשחק הזה.
אוקי להכין כבר את במות האליפות בככר? כמו שאמרתי אין ערובה לניצחון כמו שאין להפסד אבל הפוסט הזה היה על צניעות לא?

בוא נדבר מדעית סטטיסטיקה נכון רק שלושה מחזורים אבל השחקנים הנל עולים בהרבה ברוב הפרמטרים על השחקנים של מכבי בתור לוקח כדורים אתה יכול להתווכח על מה שאמרתי ?
כן נכון בגלל זה אתה ויותר מחצי ליגה צריכים להתחנן למכבי שישאילו להם שחקנים. אני אהיה מנומס ויפסיק את השיחה הזאת כי אתה ממש לא בכיוון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Sep-2017, 22:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2017 על ידי 22:14 חזום חזום.)
הודעה: #22
(11-Sep-2017 21:36)טל.מ כתב:  אלדד וחזום חזום אני מודה קרעתם אותי ... כאילו השאלה המתבקשת היא - רווח מה שמת להם בסיגריה ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
יפה טל. תשובה אינטלגנטית ומנומקת .

11-Sep-2017, 22:40
הודעה: #23
(11-Sep-2017 22:01)amir כתב:  
(11-Sep-2017 21:18)רון סאבן1 כתב:  
(11-Sep-2017 21:08)amir כתב:  אה אתה עולה נגד מכבי ת"א עם חלוץ בתור מגן שלא שיחק שם מימיו אז אולי אותך צריך להוריד לקרקע הזוי משהו.
תבין ותפנים במשחק הזה הכל תלוי ואיך היא תגיע למשחק במכבי ת"א אין אף אחד מהסגל של מכבי נתניה שיש לו הרכב במכבי ת"א אולי אביב דיא ו הויבך יכולים להיות בסגל הרחב, יש שם שחקן ושעלה יותר מכל תקציב השחקנים שלנו ביחד ויש כמה כאלה ולכן לבוא בצניעות לתת פייט אמיתי להגיב למתרחש ובעיקר להתפלל טוב כל נקודה עם תבוא במשחק הזה היא בונוס.

עלה כמו כל השחקנים שלנו זה לא אומר שטוב מהם כרגע
מה שעשינו בבאר דבע מבחינת יכולת אני מבטיח לך שמכבי לא היו עושים וכן גם את מה שעשינו ברעננה מבחינת יחס איומים
היחידים שהייתי לוקח ממכבי אלה המגינים קיארטנסון מיכה ואצילי לא בטוח להרכב שוב תתפלא

(11-Sep-2017 21:23)אופיר34 כתב:  אני חושב שכבר קיבלנו מספיק הוכחות גם השנה וגם בעונה שעברה שתקציב לא תמיד הוא ערובה לניצחון. לעשירים ולגדולים יש בעייה אחת - הם בד"כ שבעים ומדושנים שלא להגיד בעלי בטחון מופרז, ואת זה אנחנו צריכים לנצל.

כמו שהמנטרה אומרת - אין מה לשנות סגנון ואין מה לפחד. קבוצות שיעלו מול "הגדולות" במטרה להתגונן ולגנוב גול בד"כ יפסידו את הנקודות.
אם נעלה באטרף, נשרוף את הדשא ולא נתרגש מהשמות הגדולים כביכול הכל יכול לקרות במשחק הזה.
אוקי להכין כבר את במות האליפות בככר? כמו שאמרתי אין ערובה לניצחון כמו שאין להפסד אבל הפוסט הזה היה על צניעות לא?

בוא נדבר מדעית סטטיסטיקה נכון רק שלושה מחזורים אבל השחקנים הנל עולים בהרבה ברוב הפרמטרים על השחקנים של מכבי בתור לוקח כדורים אתה יכול להתווכח על מה שאמרתי ?
כן נכון בגלל זה אתה ויותר מחצי ליגה צריכים להתחנן למכבי שישאילו להם שחקנים. אני אהיה מנומס ויפסיק את השיחה הזאת כי אתה ממש לא בכיוון.

חצי ליגה זה לא אנחנו ולא התחחנו לאף שחקן ממכבי את גלזר קיבלנו והוא לא חלק מהשחקנים שכתבתי והיינו מעידיפים את גולדנברג כמגן שמאלי אך לא הזכרתי את המגנים שלנו כשאמרתי שהייתי מעדיף אותם על שחקני מכבי בוא נהיה מדוייקים
וגם אם התחננו( ולא )זה עדיין לא אומר שהשחקנים האלה יותר טובים משלנו במבחן התוצאה
עכשיו תנסה לחשוב קצת מחוץ לקופסא ההבדל בנינו שאני מסתכל על שחקן מספר 1 בהשוואה לשחקן מספר 2 נטו על יכולת עכשיות ואתה מסתכל על עלי מוחמד ששיחק בלאומית שנתיים בהשוואה לאייל גולסה שם נוצץ שמשחק בקבוצה נוצצת וגדולה
וזה האמת כל מח של בן אדם שמסתכל מבחוץ מבלי לחשוב יותר מדי באופן בררני יגיד וזה בסדר
אבל כיוון שאנחנו מסתכלים על התקופה העכשוית על נתוני הריצה נתוני חילוץ כדורים יכולת על המגרש כדורי עומק פסים מדוייקים נראה הבדל ניכר לטובת מוחמד וזה נכון גם לשאר השחקנים חוץ מלוי וורגוץ שזה דעה יותר אישית ומורכבת להסבר
נוסיף לכך ששחקן כדורגל מורכב מחמישים אחוז יכולת ואותם אחוזים של מונטיבציה ומנטאליות וגם בזה מוחמד ורוב השחקנים שהזכרתי עולים על שחקני מכבי שהזכרתי בדגש על שהזכרתי
נוסיף לכך שהשחקנים שלנו יותר צעירים ופוטנציאל השיפור שלהם גבוהה יותר שזה גם חלק מההחלטה .
הדוגמא הכי טובה לכך היא קאיודה בעונתו הראשונה כבר שמתי לב לפוטניאצל דלו וכבר אז הייתי אומר לך שאני מעדיף אותו על דמארי וכיום איפה דמארי ואיפה קאיודה?
אגב שנינו הסכמנו על אביב דיע והויבך ואני הוספתי כמה שחקנים שאני חושב אחרת לגביהם ובניגוד אליך נימקתי במקום לדבר באופן מזלזל ופוגע
ושוב אחרי שיתפרסמו נתוני הסטטיסטיקה לגבי המחזור השלישי אתה תראה שצדקתי גם אם תשווה אחד אחד מהשחקנים שאמרתי לעומת שחקני מכבי ותכלס עד כה סטטיסטית אנחנו הקבוצה עם היכולת הכי טובה בליגה מבחינת יכולת ולא תוצאות שלא משקפות ונובעות מחוסר נסיון
ואתה יידע מה גם אם אטעה לגבי כמה שחקנים ואני סבור כי לא ,ההפרש לא יהיה כזה גדול
מכאן ועד לקחת כדורים ולדבר כאילו אני איזה הזוי יש מרחק גדול .
The following 1 user Likes רון סאבן1's post:
אלדד (1111-0909-2017201720172017)
11-Sep-2017, 22:55
הודעה: #24
(11-Sep-2017 22:40)רון סאבן1 כתב:  
(11-Sep-2017 22:01)amir כתב:  
(11-Sep-2017 21:18)רון סאבן1 כתב:  עלה כמו כל השחקנים שלנו זה לא אומר שטוב מהם כרגע

חצי ליגה זה לא אנחנו ולא התחחנו לאף שחקן ממכבי את גלזר קיבלנו והוא לא חלק מהשחקנים שכתבתי והיינו מעידיפים את גולדנברג כמגן שמאלי אך לא הזכרתי את המגנים שלנו כשאמרתי שהייתי מעדיף אותם על שחקני מכבי בוא נהיה מדוייקים
וגם אם התחננו( ולא )זה עדיין לא אומר שהשחקנים האלה יותר טובים משלנו במבחן התוצאה
עכשיו תנסה לחשוב קצת מחוץ לקופסא ההבדל בנינו שאני מסתכל על שחקן מספר 1 בהשוואה לשחקן מספר 2 נטו על יכולת עכשיות ואתה מסתכל על עלי מוחמד ששיחק בלאומית שנתיים בהשוואה לאייל גולסה שם נוצץ שמשחק בקבוצה נוצצת וגדולה
וזה האמת כל מח של בן אדם שמסתכל מבחוץ מבלי לחשוב יותר מדי באופן בררני יגיד וזה בסדר
אבל כיוון שאנחנו מסתכלים על התקופה העכשוית על נתוני הריצה נתוני חילוץ כדורים יכולת על המגרש כדורי עומק פסים מדוייקים נראה הבדל ניכר לטובת מוחמד וזה נכון גם לשאר השחקנים חוץ מלוי וורגוץ שזה דעה יותר אישית ומורכבת להסבר
נוסיף לכך ששחקן כדורגל מורכב מחמישים אחוז יכולת ואותם אחוזים של מונטיבציה ומנטאליות וגם בזה מוחמד ורוב השחקנים שהזכרתי עולים על שחקני מכבי שהזכרתי בדגש על שהזכרתי
נוסיף לכך שהשחקנים שלנו יותר צעירים ופוטנציאל השיפור שלהם גבוהה יותר שזה גם חלק מההחלטה .
הדוגמא הכי טובה לכך היא קאיודה בעונתו הראשונה כבר שמתי לב לפוטניאצל דלו וכבר אז הייתי אומר לך שאני מעדיף אותו על דמארי וכיום איפה דמארי ואיפה קאיודה?
אגב שנינו הסכמנו על אביב דיע והויבך ואני הוספתי כמה שחקנים שאני חושב אחרת לגביהם ובניגוד אליך נימקתי במקום לדבר באופן מזלזל ופוגע
ושוב אחרי שיתפרסמו נתוני הסטטיסטיקה לגבי המחזור השלישי אתה תראה שצדקתי גם אם תשווה אחד אחד מהשחקנים שאמרתי לעומת שחקני מכבי ותכלס עד כה סטטיסטית אנחנו הקבוצה עם היכולת הכי טובה בליגה מבחינת יכולת ולא תוצאות שלא משקפות ונובעות מחוסר נסיון
ואתה יידע מה גם אם אטעה לגבי כמה שחקנים ואני סבור כי לא ,ההפרש לא יהיה כזה גדול
מכאן ועד לקחת כדורים ולדבר כאילו אני איזה הזוי יש מרחק גדול .
ארוך לי מדי קראתי רק את הסוף אז עם נעלבת לא זאת היתה הכוונה, בכל מקרה למכבי יש משחק בפראג ביום חמישי מקווה שהמשחק והנסיעה ישפיעו עליהם לרעה ולמרות הסגל הרחב שלהם ננצל את זה לטובתנו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Sep-2017, 22:58
הודעה: #25
אני איתך,ואשמח אם תקרא כשיתאפשר
12-Sep-2017, 0:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2017 על ידי 0:20 טל.מ.)
הודעה: #26
(11-Sep-2017 22:03)חזום חזום כתב:  
(11-Sep-2017 21:36)טל.מ כתב:  אלדד וחזום חזום אני מודה קרעתם אותי ... כאילו השאלה המתבקשת היא - רווח מה שמת להם בסיגריה ...

יפה טל. תשובה אינטלגנטית ומנומקת .

אחי היקר לי עד מאוד .. לפעמים גם לי אין יכולת לנמק Smile
אתה יודע מה במחשבה שניה ...
סלובו לא יסטה מהמערך שלו בגלל שזו מכבי תא כמו שלא זז ממנו מול אף קבוצה. הקישור וההתקפה יהיו זהים לרעננה מלבד קייטה שכנראה יפתח במקום שרם. ריביירו לא יחליף את ניקו או את ערן זה לא יקרה כמו שלצערי קוגבנייה לא יפתח. נגד מכבי תא לא תשחק עם קישור פחות מעובה ולא תהמר על ההתקפה אלא אם כן נהיה בפיגור לקראת הסוף.
הויבך לא יהפוך להיות חלוץ רחבה אם נהיה בפיגור כי מה לו ולהתמודדות ראש בראש עם טבח או טיבי על מנת להבקיע בשביל זה יש את קייטה שרם בדש קוגבנייה ואפילו ריביירו. האחרון לא יהפוך פתאום להיות מגן שמאלי .. אני אשאל אותכם מה יש בו ואתם תגידו הוא מהיר וראינו פוטנציאל ... אלו לא תכונות של מגן. אמרתי לכם אני לא רואה שהוא יודע לשחק את התפקיד שלשמו הוחתם אתם כבר מעלים אותו בתפקיד אחר... מילא היה לנו מאמן הרפתקן אבל הוא לא ובמקרה הזה טוב שכך. הדברים שרשמתם טובים לפליי סטיישן , לא למציאות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Sep-2017, 6:09
הודעה: #27
קייטה לא יפתח כי אין לו מספיק כושר גופני ואתה רוצה את שחקן ההכרעה שלך לקראת הסוף ולא בהתחלה
מה גם שעדן שרם משחק מצוין ומגיע למצבים טובים רק צריך טיפה להיות פחות להוט ואז הגולים יכנסו בצרורות , טיפה להמתין בבעיטה האחרונה לא לחפש לקרוע את הרשת .

סלובו אמר את זה כמה וכמה פעמים בראיונות , אייל סגל אמר זאת פעם או פעמיים , נסתכל לכל קבוצה בלבן שבעיניים , נשחק התקפי עם לחץ כל הזמן על הכדור , מכבי תל אביב לא תעשה חיים קלים מולנו ....

מכל החגיגות על רעננה שכחנו שזה משחק מול אחת הגדולות עכשיו והאוהדים צריכים למלא את האיצטדיון בצהוב שחור ולא בצהוב כחול , אם השחקנים יראו עשרת אלפים אוהדי מכבי נתניה אנחנו מנצחים את מכבי תל אביב . הכל תלוי הפעם באוהדים .
12-Sep-2017, 10:30
הודעה: #28
מכבי תל אביב זה לא בליגה שלנו אני מקווה שהם יחזרו עיפים מפראג ואז אולי נגנוב נקודה בוא נשאר עם רגליים על הקרקע

12-Sep-2017, 11:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2017 על ידי 11:05 דוד חטב.)
הודעה: #29
ואני חושב שדווקא יותר קל לשחק מול מכבי ת"א מאשר קבוצות כמו רעננה , עכו, סכנין, אשדוד, אשקלון....
נתגונן בתקווה שיצליחו לעצור את קיארטנסון ונצא למתפרצות אם קייטה כבר יהיה פיט ל-60/70 דקות זה בכלל יהיה יותר פשוט....
מסיבה נורא פשוטה אין לנו מה להפסיד
סלובו עולה באותו מערך נגד כל קבוצה כמובן שנגד מכבי הוא יבקש חזרה יותר מהירה משני הטאלנטים...
תכלס אני חלילה לא מזלזל במכבי אבל גם לא מפחד ....
חייבים ליצור יתרון ביתיות ע"י הקהל...
כל תוצאה אפשרית....
12-Sep-2017, 11:21
הודעה: #30
(12-Sep-2017 11:02)דוד חטב כתב:  ואני חושב שדווקא יותר קל לשחק מול מכבי ת"א מאשר קבוצות כמו רעננה , עכו, סכנין, אשדוד, אשקלון....
נתגונן בתקווה שיצליחו לעצור את קיארטנסון ונצא למתפרצות אם קייטה כבר יהיה פיט ל-60/70 דקות זה בכלל יהיה יותר פשוט....
מסיבה נורא פשוטה אין לנו מה להפסיד
סלובו עולה באותו מערך נגד כל קבוצה כמובן שנגד מכבי הוא יבקש חזרה יותר מהירה משני הטאלנטים...
תכלס אני חלילה לא מזלזל במכבי אבל גם לא מפחד ....
חייבים ליצור יתרון ביתיות ע"י הקהל...
כל תוצאה אפשרית....

אם תעלה במטרה להתגונן תחטוף.
צריך לנסות לשלוט במגרש בדיוק כמו שעשינו בב"ש, בדיוק כמו שעשינו מול רעננה, בדיוק כמו שרצינו לעשות מול עכו...
ממה שראיתי עד היום במכבי לא ראיתי שם טירוף אצל השחקנים, לא ראיתי כזאת דומיננטיות שלהם במשחקים. אפשר ללחוץ אותם ולפחות לנסות להשתוות להם באחוזי החזקת הכדור.
ברור שיש להם כלים וביום טוב שלהם אתה יכול לחטוף בראש, אבל באמת שאנחנו צריכים לשחק את המשחק שלנו ולא לעלות במטרה להתגונן ולעקוץ.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
זאב רווח (1212-0909-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים