שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אין לכם סבלנות בגרוש
11-Sep-2017, 7:47
הודעה: #1
אין לכם סבלנות בגרוש
כן עכשיו אני אומר לכם אחרי ניצחון יפה על רעננה שאין לכם סבלנות בגרוש.
דני עמוס עשה 2 טעויות נגד רעננה במשחק גביע הטוטו וכבר עיקמתם 7 גבות העליתם את אלקסלסי לעמדת השוער הראשון ....
כנ"ל לגבי בן צעירי , מה אתם רוצים ממנו ? איך אפשר לשחק כשעל כל תנועה במגרש מסירה או אי מסירה אתם רועשים ?? אתם גורמים לו לאבד את הביטחון , תפסיקו עם זה !!!
כנ"ל לגבי כחלון מגן זה לא רק התקפה זה גם הגנה ובליגת העל הוא עושה בדיוק מה שאומרים לו .
עדן שרם החלוץ הוא צעיר פעם ראשונה בליגת העל , הוא חלוץ מצוין , הוא יודע את מלאכת הכיבוש , תעודדו אותו אל תקטלו שחקנים .
קייטה - כמה קשקשתם כל הקיץ על ג'ורדן פושה ג'ורדן פושה , פתחתם קמפיין להחתמת גויה מהלכת ב 130 אלף יורו , המזל שלנו שעל הקויים עומדים 2 מקצוענים לא פראיירים , לא מחפשים שהקהל ילקק לו , ויש בעל בית שהוא לא נבהל מהקפריזות של האוהדים .
עכשיו עם יד על הלב היה שווה לחכות לקייטה או לא ?

תהיו יותר סבלניים המועדון היה מת 30 שנה ורק עונה שעברה התחיל להתעורר , תתפללו שאייל סגל יוכל להמשיך בנטל הכלכלי , כי בפן של האוהדים כלפיו יש הרבה כפויי טובה ששכחו היכן היינו לפני שנה וחודשיים ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אליהו (1111-0909-2017201720172017)
11-Sep-2017, 11:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2017 על ידי 11:18 דוד חטב.)
הודעה: #2
RE: אין לכם סבלנות בגרוש
זה שיש לנו קהל של ניצחונות זה ידוע...
אבל זה שאין בקרה בקבוצה הגדולה בפייסבוק וכל אחד יכול לטנף כאילו מדובר בעוכר ישראל זה כבר בעיה של מנהלי הקבוצה.
אין דבר כזה שמישהו יקלל שחקן שלובש את החולצה הצהובה מילא (ואני ממש נגד) תוך כדי משחק בלהט המשחק...ניחא אבל ככה ועוד אחרי ניצחון מבייש בעיקר אותנו האוהדים.
וכשאי אפשר לעצור פשוט להוריד פוסטים גם פה ובעיקר בקבוצה הגדולה בפייסבוק.
11-Sep-2017, 11:34
הודעה: #3
RE: אין לכם סבלנות בגרוש
תסדרו לי פייסבוק אני יעשה שם סדר
לא רק דוד פיזנטי שיחק בנתניה היו גם שחקנים פחות מבריקים כמו יוסי יונה יהושוע גל , אתמול שמתי לב על בן צעירי כל המשחק , חוץ מפעם אחת שמוחמד שאכר אגב שחקן מצוין עבר אותו הוא לא טעה ותמך בהתקפה כמעט בישל לערן לוי גול במחצית הראשונה
גם את הויבך שאכר עבר אז אל תגידו שאסור לעבור את המגן עובדה שעוברים ...בגלל זה יש עוד שחקני הגנה וקישור שעוזרים !!!

איפה כל הפלצנים של ג'ורדן פושה ???
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים