שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ביום שהמבקרים שלי ישתקו, אני אפסיק לשחק כדורגל.
10-Sep-2017, 23:57
הודעה: #1
ביום שהמבקרים שלי ישתקו, אני אפסיק לשחק כדורגל.

1/

ערן לוי: "להגיע לנבחרת? אני מאמין בעצמי"קפטן נתניה חגג ניצחון. דראפיץ': הוא לא צריך להוכיח כלום

020
)

כל כך הרבה זמן מכבי נתניה חיכתה להשיג ניצחון. בשני המחזורים הראשונים היא איבדה יתרון וסיימה בשתי תוצאות תיקו, והערב (ראשון) זה הגיע. העולה החדשה שברה בצורת של 29 משחקים ללא ניצחון בליגת העל ועשתה זאת בצורה מושלמת עם 0:3 מהדהד בדרבי השרון על הפועל רעננה.

סלובודן דראפיץ' נשמע רגוע בסיום: "סוף סוף ניצחון ראשון אחרי שתי תוצאות תיקו. שיחקנו טוב מאוד, חזרנו ליכולת שלנו כמו בתיקו מול הפועל באר שבע וכל הכבוד לבחורים. אני חושב שזאת המשכיות מהשנה שעברה. אנחנו משחקים באותה שיטה כבר במשך שנתיים, השחקנים יודעים מה אנו רוצים מהם, הבאנו זרים וישראלים איכותיים כך שאני חושב שיש פה קבוצה טובה. אנו ממשיכים באותה דרך. רוצים להנות ולחייך לשחק כדורגל, מנסים לתת לקהל שלנו לשמוח".

ערן לוי, שספג ביקורות במשחקים האחרונים, כיכב ופתח את החגיגה עם שער מרהיב. "לא התכוונתי להוציא אותו מהסגל ואני שמח שהוא שחקן שלי. בסופו של דבר זו קבוצה, והקבוצה שיחקה כמו שצריך. בכל קבוצה יש יהלומים שעושים משהו בלתי צפוי וככה אלו שלנו שמוציאים את הדברים לפועל".

"ערן לוי צריך להמשיך ולעבוד, אבל הוא לא צריך להוכיח לאף אחד שהוא שייך לליגה הזאת", הכריז דראפיץ' בנוסף. "מקווה שימשיך לרוץ כמו היום ועל הכדורגל שיש לו ברגליים אין לאף אחד בארץ. הוא ודיא סבע עובדים מאוד קשה".

)

ומה היה לכוכב הניצחון להגיד? "כיף מאוד לנצח. עשינו משחק טוב, היינו צריכים להבקיע במחצית הראשונה, אבל היה לנו חוסר מזל", טען ערן לוי. "דראפיץ' עשה את מה שהוא עשה ועלינו למחצית השנייה עם יותר כוח. ניצחון מאוד חשוב, שמח שלקחנו פה גם מחמאות וגם ניצחון".

על הביקורות לגבי הכושר שלו אמר לוי: "ביום שהמבקרים שלי ישתקו, אני אפסיק לשחק כדורגל. אני עושה את מה שדראפיץ' רוצה. אני עובד על הצד הטוב ביותר. זה שיש מבקרים, לא ענייני. צריך לעשות את העבודה שלי הכי טוב, להגיע ברמת מוכנות ולהמשיך את השיטה שלנו. אין מאושר ממני לצאת עם הנקודות".

קפטן נתניה נשאל בנוסף האם בכושר הנוכחי הוא יכול להגיע לנבחרת והבהיר: "לא רוצה לדבר על זה. יש מאמן שמחליט וכרגע אני יכול להיות אוהד, אבל אני מאמין בעצמי. כרגע אני פה בנתניה שמח במקום שאני נמצא בו".

מן העבר השני, הפועל רעננה עדיין ללא ניצחון בליגה והפעם היא הציגה משחק מאוד חלש. דודו אברהם הודה: "כל המשחק היינו הרבה פחות טובים מנתניה. הם ביטלו אותנו ומנגד הזיזו את הכדור בצורה קלה, והתוצאה עשתה עמנו חסד. לא שלטנו בכדור ושום דבר לא עבד היום".

"בשבוע שעבר שיחקנו טוב ולא ניצחנו, היום לא הגיעה לנו חצי נקודה. יש דברים טובים ויש בעיות שנצטרך לתקן", המשיך מאמן רעננה. "בליגה הזו אין משחק קל בטח לקבוצה כמו שלנו. לנתניה יש איכויות של קבוצה גדולה והם יהיה בחלק העליון,

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Sep-2017, 0:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2017 על ידי 1:00 אלדד.)
הודעה: #2
RE: ביום שהמבקרים שלי ישתקו, אני אפסיק לשחק כדורגל.
ערן היה גדול היום, השקיע ונתן הצגה, אבל בקלות זה היה יכול להיגמר אחרת ומבחינתי היום ערן קיבל כרטיס אדום והרס את המשחק עם הרמת רגל שניסה לבעוט בשחקן רעננה ועשה הצגה שזה בלי כוונה כביכול , לא פעם ראשונה ולא אחרונה שערן מרים רגליים במטרה לפגוע, אם זה בריצה אחרי שחקנים או במאבקים פיזיים שכמעט תמיד הוא חייב לתת את המכה הקטנה והאחרונה עם היד או הרגל לשמור על הכבוד
רק אתמול מרסלו מריאל מדריד קיבל אדום בדיוק על אותה הרמת רגל של ערן
חובה לעשות לערן שיחת אזהרה עם קנס כספי על תנאי, שיפסיק עם השטויות האלה
12-Sep-2017, 0:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2017 על ידי 0:11 אלדד.)
הודעה: #3
גם על ניסיון פגיעה מקבלים כרטיס אדום.. נקווה שיותר לא נראה דברים כאלה

20 שניות לפני המקרה והבה נכנס מאחורה בערן ובפעם השנייה החליט שזה כבר יותר מידי, המקרה הזה בדקה 21:50 של המשחק, אפילו השדרן אומר שערן ניצל מכרטיס אדום https://youtu.be/KPpxPVue0gM

ועל הדרך אל תפספסו את התרגיל הנהדר של הכדור החופשי שבסופו הטיל של ערן שאם היה נכנס שער העונה בקלות, בדקה 67 של המשחק

[תמונה: ya5dzgnmwykt.png]
12-Sep-2017, 11:18
הודעה: #4
לא הצגה ול כלום שיחק טוב...
ונתן גול גדול עם השמאלית הקטלנית.
מה כן יש לו אימפקט אחר ברמה המנהיגותית , חברתית אני חושב שבפאן הזה הוא תוספת משמעותית...
אגב דיא היה המצטיין יכל בשקט לתת 3...אבל הוא לא מנהיג כמו ערן...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים