שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אפשר לסכם את המשחק בעלי מוחמד
11-Sep-2017, 0:23
הודעה: #31
(11-Sep-2017 0:17)חזום חזום כתב:  
(11-Sep-2017 0:05)אופיר34 כתב:  חזום ידידי, הרחקת לכת ביג טיים עם "הזוועתית"....
אם זאת מחצית זוועתית המחצית השנייה מול עכו זה פשע נגד האנושות....

המשחק בתשעים אחוז מהזמן היה בשליטה שלנו. לא היה ספק מי הקבוצה הדומיננטית במגרש. גם במחצית הראשונה "הזוועתית" יכולנו לסיים עם שניים שלשה שערים באמתחתנו.

דווקא במחצית שנייה (בניגוד לרב המחציות השניות השנה) הרמנו קצב, לחצנו יותר והפעם גם ניצלנו מצבים. בעיקר אהבתי שגם אחרי היתרון שלנו המשכנו עם תוכנית המשחק שלנו. זה משהו שלא קורה ברב הקבוצות הישראליות.
אני יודע שאתה אופטימס מושבע ואוהב לראות הכל בוורוד (או בצהוב).
מציע לך להיות מזוכיסט לרגע ולצפות שוב במחצית הראשונה. בטוח שדעתך תשתנה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

תראה את התקציר בחדשות הספורט

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Sep-2017, 0:27
הודעה: #32
(11-Sep-2017 0:23)אופיר34 כתב:  לגבי המגינים -
אז אני יודע שצעירי הוא כרגע אויב העם של אוהדי נתניה.... ונכון, הוא לא המגן הכי איכותי בעולם, אבל בגדול אני חושב שהיום לצד טעויות מפגרות, הוא היה דינאמי ופעיל בעיקר במחצית הראשונה. אם הקהל לא ירגע איתו ויהיה סבלני ,צעירי יסבול אבל אנחנו נסבול יותר.
ואם כבר ביקורת אז לדעתי וויקי ראוי ללא פחות ביקורות. אם לא מדובר בשחקן בית אני לא יודע אם הוא יוצא כזה נקי מהתצוגות שלו עד כה העונה.

חוץ מזה,

הויבך - ימשיך ככה וימצא את עצמו בשורה המכובדת ליד לואיס הגדול...
ניקו - זה הניקו שאני אוהב. תוקף את היריב, מחלץ ומארגן מאחורה. ישפר את החלק ההתקפי קצת ואז גלזר יהיה בבעייה...
עלי - שהוא טוב כולם טובים. הברומטר של הקבוצה.
ערן - עשה את שלו. גול אדיר. מחצית שנייה מצוינת ואפילו תפסתי אותו עושה תנועה מידי פעם...
דיא - אחד השחקנים עם הכי הרבה איכויות בליגה הזאת. למרות שנעלם לעיתים ליותר מידי דקות, שהולך לו זה פשוט תענוג.
קייטה - מצטרףלמה שאמרו פה. אני בעיקר אהבתי את המוטיבציה והרצון. האיש בא לקבל כדור, פותח את המשחק וגם קלטתי שיודע לפרגן ולתת דאבל פס טוב. בהחלט נראה חיובי.

כל נגיעה שלו היתה תענוג.
כשהוא מדרבל הוא נראה קצת מסורבל ומהירות היא לא הטיקט שלו. הוא לא איטי, אבל נקודות החוזק שלו זה הכוח והמסה. אם יוכיח סיומת טובה זה חלוץ מושלם עבורנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
11-Sep-2017, 0:29
הודעה: #33
RE: אפשר לסכם את המשחק בעלי מוחמד
המספרים אומרים הכל, קחו בחשבון את היריבות של כל קבוצה

בעיטות לשער מחזור 3

מכבי נתניה - 26 למסגרת - 18
מכבי ת"א - 26 למסגרת - 11
ב"ש - 22 למסגרת - 8
הפועל חיפה - 15 למסגרת - 11
מכבי חיפה - 12 למסגרת - 2
ק"ש - 11 למסגרת - 4
הפועל רעננה - 5 למסגרת - 2
11-Sep-2017, 0:38
הודעה: #34
ויקי היה בסדר גמור ! צעירי זה גם עניין של אלטרנטיבות, אין מגנים שמאליים טובים בארץ וגם מגן שמאלי זר זה לא פשוט למצוא. עדיף צעירי על גולדברג בשמאל.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
11-Sep-2017, 0:39
הודעה: #35
(11-Sep-2017 0:05)אופיר34 כתב:  חזום ידידי, הרחקת לכת ביג טיים עם "הזוועתית"....

המשחק בתשעים אחוז מהזמן היה בשליטה שלנו. לא היה ספק מי הקבוצה הדומיננטית במגרש. גם במחצית הראשונה "הזוועתית" יכולנו לסיים עם שניים שלשה שערים באמתחתנו.

דווקא במחצית שנייה (בניגוד לרב המחציות השניות השנה) הרמנו קצב, לחצנו יותר והפעם גם ניצלנו מצבים. בעיקר אהבתי שגם אחרי היתרון שלנו המשכנו עם תוכנית המשחק שלנו. זה משהו שלא קורה ברב הקבוצות הישראליות.

לא מתבייש בתדמית שנוצרה ולא מרגיש צורך לבקש סליחה על זה אבל אני ממש לא מרגיש ככה. יש הבדל בין להיות סבלני ולא להרוג קבוצה\שחקן אחרי חודש -חודשיים לבין להיות אופטימיסט שמנותק מהמציאות....

בכל מקרה, אני אצפה בהקלטה וברור לי שבטלויזייה זה יראה פחות טוב ממה שאתה מרגיש שאתה נמצא במגרש, ועדיין, חותם לך שזוועתי זה לא היה.
11-Sep-2017, 0:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2017 על ידי 1:00 yaron73.)
הודעה: #36
דני עמוס - משחק מצוין יש משחקים שהוא בלתי ניתן להכנעה.
ורגוץ והויבך - בלמים מעולים שניהם משחקים בחוכמה בביטחון ובשקט.
כחלון וצעירי - המגינים הם החוליה החלשה בקבוצה. כחלון השתפר מאוד במחצית שניה והיה טוב בעיקר בהתקפה.
ערן - איים הרבה מאוד על השער והשער שלו ניצח לדעתי את המשחק.
דיא - התחיל לא טוב והשתפר מאוד. כבר עם 3 שערים.
אולסק - מצוין. בעל הבית במרכז המגרש. חילץ הרבה כדורים. חייב לדייק יותר במסירות. וזה שחקן שהגיע מליגה א' ולאומית.....
עלי מוחמד - מחצית שניה גדולה. כישרון נדיר, אם ניתן צריך לקנות את כל הכרטיס שלו ולהחתים לחמש שנים.
שרם - חלש מול השער. לא מתואם בכלל עם ערן והקישור. מפסיד כל כדור על הקרקע ובגובה. עדיין לא התייאשתי אבל צריך להיות משולב מהספסל.
קייטה - נראה חלוץ מצויין חזק טכני ופיזי וגם מהיר מאוד. חסר עדיין כושר גופני וכושר משחק.
אביב אברהם - נסגר חזק במחצית הראשונה והיה חלש מאוד, השתפר בשניה.
קוגבניה - חייב לשחק הרבה יותר.
ניצחון יפה אבל אסור להתלהב ולהסתנוור ממנו. משחק חלש מאוד של רעננה עם תוכנית משחק לא ברורה, בזבוזי זמן מההתחלה ועמידה על המגרש בלי ליזום. זאת לא רעננה של סילבס ועדיין הגיעו לשלושה מצבים טובים שדני עמוס עצר.....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
11-Sep-2017, 1:00
הודעה: #37

חזום אם המחצית הראשונה חלשה ...אז רק שתדע שהגענו ל- 3 מצבים של 100 אחוז גול...
שרם מבישול של אביב
דיא מבישול של אביב
ערן מרוחב מצויין של צעירי...
אז בעיני זו לא מחצית חלשה אבל כן ניצול מצבים גרוע...
11-Sep-2017, 1:41
הודעה: #38
איזה כאב ראש יש לדראפיץ
בכלל לא בטוח שגלזר יותר טוב מאולסק, ושלא לדבר על ריביירו וקוסטה
11-Sep-2017, 7:35
הודעה: #39
(11-Sep-2017 0:38)Nir Simoni כתב:  ויקי היה בסדר גמור ! צעירי זה גם עניין של אלטרנטיבות, אין מגנים שמאליים טובים בארץ וגם מגן שמאלי זר זה לא פשוט למצוא. עדיף צעירי על גולדברג בשמאל.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

בוא ננסה את רייברו...הוא כבר אצלנו...אולי משחק ההגנה לא ישתפר...אבל התקפית נהיה קטלניים...חייבים שינוי בצד שמאל..לצערי אין לו לא הגנה ולא התקפה...
The following 1 user Likes davidb7's post:
חזום חזום (1111-0909-2017201720172017)
11-Sep-2017, 7:51
הודעה: #40
אופיר מה יש לך הפעם לומר על ערן לוי ?
שלח תגובה 

[-]