שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אפשר לסכם את המשחק בעלי מוחמד
10-Sep-2017, 23:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2017 על ידי 23:54 דוד חטב.)
הודעה: #21
RE: אפשר לסכם את המשחק בעלי מוחמד
מכבי נתניה יכולה לעשות עונה גדולה אם תדע לשנות סגנון מול קבוצות קטנות לשחק כמו היום...החזקנו בכדור והגענו למצבים גם בחצי הראשון 2 אסיסטים של אביב ברמה של גאון (לא רק כשערן נותן כאלה בישולים הוא גאון...) חצי שני יותר תנועה ללא כדור וריווח של המשחק....אם נדע לשחק ככה מול הקטנות לשלוט בקצב ולשחק סבלני וחכם אז ננצח הרבה....
ונגד הגדולות להסתגר בחוכמה ולצאת עם השלישיה הקדמית מהר קדימה אז נעקוץ גם קבוצות גדולות ...
מילה על שרם כואב לי עליו על ההחמצות...אבל חלוץ מאד סטטי שעומד באמצע ומחכה לכדור....הוא חייב לצאת לצדדים ולהיכנס לאמצע עם המשחק קייטה עשה את זה נפלא...
לא מבין מה אתם רוצים מויקי משחק טוב שלו...
תנו לילד צ'אנס הוא נותן 100 אחוז מעצמו ואני מעריך שהוא יצבור בטחון וישתפר ...
לעומתו משהו בשפת גוף של צעירי לא נותנת לאהוב אותו מרגיש לי שהוא אדיש ולא נותן 100 אחוז שמישהו יגיד לו שיפסיק עם הצ'יפים האלה במסירה זה פשוט מעצבן...
מרכז ההגנה היה בסדר גמור שקט בטוח מניע...
עלי בסדר גמור למרות שעדיין יש לו עליות וירידות תוך כדי משחק...אולסק משחק טוב חייב להתחיל למסור גם לעומק אחרת נזכור אותו כמו את זויתי...
אביב מחצית ראשונה הכי טוב...וגם חצי שני היה מהטובים במגרש...
ערן מדהים הגול שלו מהבלטה זה כמו פניני בכדורסל שהוא זורק ל-3 מהבלטה אפשר לעצום עיניים ולצעוק יששש...הכי מצחיק ששלמה שרף חושב שיש לשוער שלהם חלק בשער...
דיא היה מצויין המצטיין שלי היום היה חייב לסיים עם שלושער ...אגב כבר יש לו שלושה שערים שרק ימשיך ככה...
קייטה זה חתיכת בינגו חזק , מהיר , מבין את המשחק ומוסר איכותי...מסתמנת שלישיה קדמית קטלנית (ערן , דיא קייטה...או edk אם תרצו...)
משהו שקצת מפריע לי נוגע דווקא לסלובו ...לא יכול להיות שאין קשר מחליף על הספסל...ולעומת זאת שלושה חלוצים כשאתה עולה עם חלוץ אחד זה מיותר...
לפחות הוא למד שכשאנחנו מובילים עדיף שחקנים שעושים הגנה ...והוציא היום את ערן אם סלובו היה עושה את החילוף הזה נגד עכו היה לנו היום עוד 2 נקודות אחרי 3 משחקים אפשר להגיד שיש קבוצה שנהנה ממנה הרבה העונה יש 3 זרים מעל הליגה(טים, עלי, קייטה) ו- 3 ישראלים נהדרים (ערן, דיא, אביב)
תוסיפו את גלזר/אולסק וקיבלתם 7 שחקנים מצויינים הוספתי שוער ליגה טוב (הופעה מכובדת היום) ויש קבוצה מצויינת...בעניין המגינים בטוח שעדיף ויקי בשמאל וחגי בימין...עוד חודש סלובו יבין....
תודה לאל עלינו בצהוב...
עכשיו קמפיין קטן (לא של מחיר של התגייסות ויהיה משחק מרגש עם איצטדיון מלא (החוכמה שיהיה לנו רוב ביציעים)
שם הקמפיין נלחמים על הבית...בכל זאת זה הבית שלנו ...לא של רעננה ובטח לא של מכבי ת"א...
סופ"ש מהנה למועדון...נערים א'+נוער+בוגרים = 9 נקודות הלוואי הרבה כאלה העונה.
חבל שליברפול הפסידו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Sep-2017, 23:43
הודעה: #22
דני עמוס - הגיע היום לעבודה.
ברנקו - התגעגעתי, תותח ומי שלא רואה את הקלאסה במשחק שלו צריך אופטומטריסט.
הויבך - איכות גרמנית, אוהב את השילוב עם ברנקו.
שני המגינים- החוליה החלשה בקבוצה.
אולסק - מעולה.
אברהם - היום בינוני
עלי - כספית, פשוט לבהות בתנועה שלו במשחק ולהתענג.
ערן - דפק כרטיס
סבע - דפק כרטיס.
שרם - לא שחקן שיכול להוביל עדיין התקפה של קבוצה בליגת על.
קייטה - נראה שחקן עם נוכחות פיזית אבל גם עם טאצ' רך כשצריך, יש למה לצפות.
The following 3 users Like פיליפצ'וק's post:
liors (1111-0909-2017201720172017), Shaul (1111-0909-2017201720172017), yaron73 (1111-0909-2017201720172017)
10-Sep-2017, 23:44
הודעה: #23
(10-Sep-2017 23:23)amir כתב:  
(10-Sep-2017 23:14)עידן444 כתב:  השיטה שאנחנו משחקים שמה לא מעט על הגב של המגינים, בעיקר מבחינה התקפית.
ויקי כחלון במחצית השניה וגם צעירי בדקות מסויימות במחצית הראשונה- עשו את המצופה מהם.
ויקי עשה מהלכים נהדרים באגף במחצית השניה.
ובואו לא נשכח- ההגנה לא ספגה היום ושה סופר חשוב. גם למבינים יש חלק בכך.

וברור שאין לצעירי בטחון. במקום לעזור לו הקהל מחליש אותו. הקהל שלנו אלוף בזה.
גם שרם משחק עם רגליים רועדות... על מה ולמה? כי הוא לא כבש במצב הראשון נגד עכו ונגד ב״ש הוא כבש רק מאופסייד קטנטן?
למרות שאתה מנסה לצייר אותו ככזה הקהל לא מטומטם, לא סתם דווקא השחקנים האלה הם לא חביבי הקהל הם פשוט חלשים והקהל מאבד סבלנות תאמין לי שאם עדן שרם כובש את שני השערים הקלים האלה הוא היה חביב הקהל אבל מה לעשות שהוא לא.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
אל תכנים לי מילים לפה ואל תפרש אותי.
לא אמרתי מטומטם ולא ניסיתי לצייר ככזה.
הקהל חסר סבלנות, סימן כאן שני שחקנים. רק בסביבה שלי ישבו כמה אנשים שלא משנה מה צעירי או שרם יעשו- אין להם מושג.
צעירי מוסר אחורה- לא טוב, מוזר קדימה- לא טוב.
רץ קדימה- הוא מפקיר.
נשאר מאחורה- למה הוא נתקע.
שרם- באמת לא משחק טוב אבל השיא היה ערן לוי מנסה לזרוק חוץ שאין שום סיכוי שיגיע אליו ומישהו ליידי גם האשים את זה את שרם...
נו באמת... איזה מן בטחון זה נותן לשחקן? אם הוא משחק היום במדי רעננה- לדעתי את שני המצבים שהוא קיבל היום הוא משחיל לנו בלע בעיה...
משום מה אנחנו משחקים מאוד לחוץ- כנראה הקוף הזה של לא לנצח כל כך הרבה זמן בליגת העל, והפספוס נגד עכו- יצר לחץ... וזה ניכר בעיקר על שחקנים שיש להם פחות בטחון- שאלה צעירי ושרם. נקווה שכל הקבוצה תשתחרר קצת אחרי הנצחון. נבוא כאנדרדוג במשחק הבא- ונקווה לנשוך... אנחנו רואים את הליגה... היא נראית נכון לכרגע מאוד מאוזנת.
10-Sep-2017, 23:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2017 על ידי 23:47 davidb7.)
הודעה: #24
(10-Sep-2017 22:49)עידן444 כתב:  
(10-Sep-2017 22:42)משה.ד כתב:  
(10-Sep-2017 22:40)יגאל יהב כתב:  
(10-Sep-2017 22:36)עידן444 כתב:  
(10-Sep-2017 22:24)חזום חזום כתב:  עמוס שקט נתן הצלה בדקה קריטית
צעירי חלש מאד. לא מבין מה סלובו מוצא בו.
כחלון חלש מאד. בקושי עבר את החצי למעט פעמיים במחצית השניה .גולדברג טוב ממנו.
הויבק בלם שקט
ורגוץ שקט נראה איך יסתדר מול קבוצות מהירות.
עלי בינוני צריך לדעת לפעמים לשחרר מהר.
אולסק טוב הגנתית חלש התקפית .נתן בישול יפה.
אביב אברהם ראה ערך עלי מוחמד.
ערן טוב מכולם .גאון. להחליף בדקה השישים.
דיא משחק טוב מאד האקס פקטור.
שרם חלש .לא נייד וחסר מזל.

מחליפים
קייטה יופי של שחקן צריך להוריד משקל ולהיכנס לכושר. בינגו
קוגבניה צריך לשחק. 50:50 ליד עלי.
בדש .אין מה להגיד.

מחצית ראשונה גרועה. קבוצה סטטית ואנמית.
מחצית שניה נראתה נתניה אמיתית. זה לא יספיק מול מכבי תא וצריך לדעת לתקן וללמוד גם מנצחונות

Sent from my A0001 using Tapatalk

איזה באסה שהפסדנו היום...

חזום, על כך אתה לא יכול לשתוק!
אתה מחוייב לתגובה.
האיש מבית שמאי

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

מבית שמאי?
כנראה אנשים כאן רואים רק את ברצלונה ובאירן מנכן ולא מסוגלים להעריך מחצית שניה אגדית במושגים של כדורגל ישראלי של הקבוצה שלהם!

(10-Sep-2017 22:48)חזום חזום כתב:  שיחקנו נגד הקבוצה החלשה בליגה. לא ממעיט מההישג והנצחון. אבל אסור להסתנוור. קבוצה לא יכולה להצליח עם שני מגינים אנמיים כאילו. לא שיחקנו נגד ברצלונה שיחקנו נגד רעננה ואם מול רעננה הם בקושי עברו את החצי ולא יצרו מצבים התקפיים אז הם צריכים לחזור לספסל.
היו שתי מחציות .מחצית זוועתית .קבוצה עומדת שלא מסוגלת לייצר משהו התקפי ויפה.
ומחצית שניה טובה מאד .משחק דינמי .שחקנים רצו ולחצו את רעננה.
אבל חייבים ללמוד גם מנצחונות.

עם קצת ריכוז הייתי מסיים את המחצית הראשונה ב 0-2...
וזו היתה המחצית הפחות טובה.
כחלון וצעירי סידרו לפחות 3 מצבי הבקעה במשחק שלו נוצלו- אחד מהם עדן שרם הצליח להחמיץ מקו השער.
באמת שכבר אין לי מה להגיד על הביקורות כאן...

ויקי חצי שני היה בסדר גמור...

(10-Sep-2017 22:53)זאב רווח כתב:  מחצית ראשונה חושך מסירות עקומות חוסר ריכוז ?
מחצית שניה אלי אלי שלא יגמר לעולם
הכי טוב ערן לוי אחריו דיע סבע
מוחמד עלי חלש היום אולסק היה בסדר
המגינים שניהם היו בסדר
דני עמוס ענק
עדן שרם רוצה יותר מדי צריך לנוח בחוץ
קייטה נראה בינגוו חצי

מחצית של סלובו על הפנים מחצית של שי חלומית

אני קונה עלי חלש כזה כל משחק ..
11-Sep-2017, 0:05
הודעה: #25
חזום ידידי, הרחקת לכת ביג טיים עם "הזוועתית"....
אם זאת מחצית זוועתית המחצית השנייה מול עכו זה פשע נגד האנושות....

המשחק בתשעים אחוז מהזמן היה בשליטה שלנו. לא היה ספק מי הקבוצה הדומיננטית במגרש. גם במחצית הראשונה "הזוועתית" יכולנו לסיים עם שניים שלשה שערים באמתחתנו.

דווקא במחצית שנייה (בניגוד לרב המחציות השניות השנה) הרמנו קצב, לחצנו יותר והפעם גם ניצלנו מצבים. בעיקר אהבתי שגם אחרי היתרון שלנו המשכנו עם תוכנית המשחק שלנו. זה משהו שלא קורה ברב הקבוצות הישראליות.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (1111-0909-2017201720172017)
11-Sep-2017, 0:11
הודעה: #26
נכון וזה נובע מחילוף נכון...ב-1:0 סלובו הוציא את שרם והכניס את קייטה...
וזה לגמרי ללכת קדימה ומהר...
11-Sep-2017, 0:16
הודעה: #27
אהבתי מאוד את ורגוץ היום. לדעתי הוא ועלי היו המצטיינים היום.
קייטה - רואים שהוא שחקן. הרבה זמן לא היה לנו חלוץ כזה והוא בכלל לא דומה בסגנונו לקאיודה. רק שיכנס לכושר מהר.
בסה״כ משחק טוב מאוד שלנו. נהנתי, במיוחד מכך שישבתי במערבי והיה תענוג לראות ולשמוע את הקהל

Sent from my iPhone using Tapatalk
11-Sep-2017, 0:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2017 על ידי 0:19 חזום חזום.)
הודעה: #28
(11-Sep-2017 0:05)אופיר34 כתב:  חזום ידידי, הרחקת לכת ביג טיים עם "הזוועתית"....
אם זאת מחצית זוועתית המחצית השנייה מול עכו זה פשע נגד האנושות....

המשחק בתשעים אחוז מהזמן היה בשליטה שלנו. לא היה ספק מי הקבוצה הדומיננטית במגרש. גם במחצית הראשונה "הזוועתית" יכולנו לסיים עם שניים שלשה שערים באמתחתנו.

דווקא במחצית שנייה (בניגוד לרב המחציות השניות השנה) הרמנו קצב, לחצנו יותר והפעם גם ניצלנו מצבים. בעיקר אהבתי שגם אחרי היתרון שלנו המשכנו עם תוכנית המשחק שלנו. זה משהו שלא קורה ברב הקבוצות הישראליות.
אני יודע שאתה אופטימס מושבע ואוהב לראות הכל בוורוד (או בצהוב).
מציע לך להיות מזוכיסט לרגע ולצפות שוב במחצית הראשונה. בטוח שדעתך תשתנה.

11-Sep-2017, 0:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2017 על ידי 0:23 עידן444.)
הודעה: #29
ראיתי עכשיו תקציר.
אתה ראית?
ממליץ לך... לדעתי אתה הוא זה שדעתו תשתנה.
ממש לא תקציר שמעיד על מחצית רעה כל כך.
להפך.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes עידן444's post:
Nir Simoni (1111-0909-2017201720172017)
11-Sep-2017, 0:23
הודעה: #30
לגבי המגינים -
אז אני יודע שצעירי הוא כרגע אויב העם של אוהדי נתניה.... ונכון, הוא לא המגן הכי איכותי בעולם, אבל בגדול אני חושב שהיום לצד טעויות מפגרות, הוא היה דינאמי ופעיל בעיקר במחצית הראשונה. אם הקהל לא ירגע איתו ויהיה סבלני ,צעירי יסבול אבל אנחנו נסבול יותר.
ואם כבר ביקורת אז לדעתי וויקי ראוי ללא פחות ביקורות. אם לא מדובר בשחקן בית אני לא יודע אם הוא יוצא כזה נקי מהתצוגות שלו עד כה העונה.

חוץ מזה,

הויבך - ימשיך ככה וימצא את עצמו בשורה המכובדת ליד לואיס הגדול...
ניקו - זה הניקו שאני אוהב. תוקף את היריב, מחלץ ומארגן מאחורה. ישפר את החלק ההתקפי קצת ואז גלזר יהיה בבעייה...
עלי - שהוא טוב כולם טובים. הברומטר של הקבוצה.
ערן - עשה את שלו. גול אדיר. מחצית שנייה מצוינת ואפילו תפסתי אותו עושה תנועה מידי פעם...
דיא - אחד השחקנים עם הכי הרבה איכויות בליגה הזאת. למרות שנעלם לעיתים ליותר מידי דקות, שהולך לו זה פשוט תענוג.
קייטה - מצטרףלמה שאמרו פה. אני בעיקר אהבתי את המוטיבציה והרצון. האיש בא לקבל כדור, פותח את המשחק וגם קלטתי שיודע לפרגן ולתת דאבל פס טוב. בהחלט נראה חיובי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים